Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

tylko 3 kilo ale myślę, że po tym, czego się tam nauczyłam odnośnie ruchu, żywienia i mechanizmu odchudzania będzie mi łatwiej. No i nauczyłam się podstawowych ćwiczeń jogi a to pomaga wyciszyć emocje i przetrwać cięższe chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Miałam rano cwiczyc, ale całe moje plany na dziś stanęły na głowie, do południa mnie nie było, potem zakupy, obiad itd...No i przyznaje, że z dietą koło południa nie było najlepiej jak wygłodniała przyjechałam z zakupów do domu, w dodatku z marudzącymi dzieciakami...ale oszczędzę Wam szczegółw. No ale aby uspokoic swoje sumienie i aby ten dzień nie był tak do końca do niczego, zasiadłam na mój rowerek i pedałowałam przez godzinę i spaliłam aż 800kcal!!! D..sko boli, ale jaka zadowolona jestem:D, że tyle dałam rade, bo po pięciu pierwszych minutach już byłam strasznie znudzona i myślałam, że dam sobie spokój, jestem zadowolona z siebie, że pedałowałam aż godzinę:D Jeszcze teraz brzuszki sobie pocwiczę:) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, patrze tak sobie na Twoją stopke...Ja nawet nie wyobrażam sobie siebie, jakbym wyglądała z wagą 60kg. Kończąc podstawówke pamiętam, że ważyłam 64kg i chyba nigdy nie ważyłam mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, niewiem jak Wy, ale mnie strasznie wkurza pogoda, jaka teraz jest. Uwielbiam słońce, a u mnie go teraz jak na lekarstwo:(. To takie przygnębiające:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej lalki :) no co do pogody to fakt... tak uwielbiam jak mi hormony szaleja i jestem w ciągłym ruchu i mam nowe pomys ły... a tu ani pomysłów ani chęci do życia... masakra :( No ale fago gratuluje rowerku i tej godzidziny dzięki simple za aqua - napewno cos wybiore dziś zadzwonie i w najlepszym przypadku jutro juz pójdę :) wczoraj miałam porządna sprzeczkę ze swim chłopem i najadłam sie słodyczy.... i wcale mi po nich nie zrobiło sie lepiej..... fago może ty jests z warszawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam sie odchudzac jak bylo 64,5 ale tylko dlatego ze boki mi sie strasznie wylewaly ze spodni teraz jest ok i tak naprawde walcze ezby tu utrzymac tez czekam na sloneczko i dobra pogode mozna wtedy wskoczyc na rowr i zrobic jakas wycieczke :) a i dodam ze figure spskudily mi moje dzieciaczki :);)pisalam juz wczesniej 3 razy przybralam po 27kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa. gdbym ja ważyła tak jak akna to bym miała niedowagę.... hahahaha ale spoko... marzy mi się 6 z przodu i jak widzicie na tym koniec bo mi sie tylko marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna -no cóż kobiety takl własnie mają.... że po ciąży przybirają itd.... ale jka jeszcze nie mam dzieci na swoim koncie i aż się boje nawet pomyślec co bedzie jak wkoncu zajdę a później urodze,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece teraz mnie rozbawilas :):):) ale to wszystko zalezy jaka ma sie budowe widzialam twoje zdjecie w twoi pamietniku i wygladasz tam bardzo pieknie !AAA co robily slodycze w twoim domu ?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi klawiatura wysiada bo zjadam literki kobiece moze sie wezme i razem bedzie latwiej bardzo bym chciala na 27 na komunie bratannicy wygladac super w ta niedziele komunia chrzesniaka i pewnie troszke popuszcze pasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem z Warszawy, mieszkam na Śląsku, nad j. Goczałkowickim. I na szczęście nie w mieście, tylko na wsi. Ja zachodząc w 1 ciążę ważyłam 70kg i też przytyłam 27kg, czyli do poodu miałam wagę 97kg! Ale po porodzie ważyłam już 80 kg, po pół roku zaszłam w kolejną ciążę i przytyłam równe20 kilo. Wyglądałam dosłownie jak słonica - 100kg. Po porodzie zeszło naszczęście wszystko i tak sobie te 80 cały czas ważyłam. Raz się zawzięłam i schudłam w 2 mies. 10kg. Czułam się super. Ale potem były problemy, stresy, co z kolei było przyczyną częstszych kłótni z mężem i tak jedno do drugiego, a ja sobie nieświadomie te stresy zajadałam i tak po 1,5 roku z 70 zrobiło się 84 :(. No ale mówi się trudno i teraz trzeba z tym balastem walczyc:) Wierzę, że będzie dobrze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do słodyczy - to poszłam do sklepu i se kupiłam.... byłam taka wkurzona.... ech :( no ale cóz najadłam sie i mam spkój na nastepny tydzien.... kurcze własnie bo je się ciąży... czasem myśle że jestemjuż gotowa... no ale póxniej sie widze jak taka słonica i wszytskiego mi sie odechciewa.... hehehaha... mam schizy poprostu.... No jak chcesz akna to dawaj cvzaDU ze mną.... fago jak chcesz to tez sie przyłącz... podobjno chudnie się około 5kg w ciągu 7 dni... i dieta nie jest jakaś drastyczna... ja jej jeszcze nie stosowałam ale z akna miałysmy to zrobić... lecz mnie nie było i nie udłao się... ale teraz bede i mam zamiar ją stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda sie uda.... kidy ci ławeczka ma przyjśc? mój chłop zamówił ten z tv marketu pas na brzuch.... hahaha ciekwaw jestem czy to cos da.... ma przyjśc za jakies 2 tygodnie.... aż jestem ciekawa czy po miesiącu ubędzie mi ze 2 cm.... w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieli ze dzisiaj ma isc kurierem to pewnie w poniedzialek gora wtorek :) ktory pas ten wibrujacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten wibrujący.... chłop stwierdził że to pomaga... hahah a:) tylko zastanawiam się komu to oby kupił... mi czy sobie.... hahahah ma owiele większa piłeczkę niż ja... i cos mi sie wydaje że chyba pomyślał tu w szczególności o sobie.... :) hahah ale pewnie tez i o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam dziewczyny..
Ja w sumie zawsze miałam problemy z wagą - typowe kobiece kształty. Odkąd udało mi się zrzucić ponad 17 kg w niecałe 3 miesiące jestem szczęśliwa na maxa :) Bez żadnych strasznych diet, głodzenia się.. Bez tabletek, chemii, kremów.. Jak? Po prostu ruch, ćwiczenia, bieganie i rower.. Naprzemian: bieganie, ćwiczenia, rower. Jadłam prawie normalnie (mniej słodyczy), a waga po dwóch tygodniach zaczęła lecieć. Wracałam z pracy, zmęczona totalnie i mimo iż nie miałam w ogóle ochoty na ruch walczyłam ze sobą. Potem doszło do tego że tylko ruch pozwalał mi na odreagowanie stresów i odpoczynek psychiczny. Do tego moja skóra zrobiła się sprężysta i zdrowa. Zero skórki pomarańczowej czy cellulitu. Zaczęłam od biegu kilometrowego kończyłam na 10 kilometrach. Płuca mi szalały, serce też ale potem organizm się przyzwyczaił. Do biegania ubierałam się ja eskimos :) pociłam niemiłosiernie ale uzupełniałam wodę i brałam witaminy (tabletki + owoce i warzywa). Wiem że trzeba wiele samozaparcia ale warto. Jest na początku strasznie ciężko, ale co roku na wiosnę zaczynam biegać i ćwiczyć. Na lato rewelacja. Próbowałam wielu diet, zwykle potem przybierałam na wadze więcej niż przed rozpoczęciem diety. Nauczyłam się nie korzystać z wind, ograniczyłam jeżdzenie samochodem i autobusem. Od 7 lat w taki sposób trzymam wagę, jem troszkę mniej ale niczego sobie nie odmawiam. Nie liczę kalorii (nie mam o tym pojęcia). Po prostu ruch. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka1980
hej. mozecie napisac na czym polega dieta 7 dniowa? z checią bym sprobowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,1. Ser biały chudy ( dowolna ilość przez cały dzień ). 2. Kefir bądź jogurt O% ( dowolna ilość ) 3. owoce ( dowolne - ja wcinałam jabłka, pomarańcze, banana ) 4. warzywa ( dowolnie gotowane bądź surowe, ja kupowałam warzywa na patelnię , wsypywałam na patelnię , podlewałam wodą, przyprawiłam i chwilkę dusiłam, zjadfłam 2 woreczki. ) 5. Chude mięso ( może być szynka bądź coś innego ugotowanego - cały dzień ) 6. Ryba w dowolnej postaci, gotowana, smażona. 7. Wszystko z poprzednich dni - urozmaicone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj robilam racuchy z jablkiem i ze4 zjadlam :( bardzo je lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lalki kupiłam już sr odłuszczony ... ale przykro mi zacznym od jutra... bo musze kupic test ciązowy - bo może sie okazać że będę mamusią :) więc jak wyjdzie że nie jestem to od jutra zaczynam ... a jak bede w ciązy - to cóż zostanie mi tylko uważanie na to co jem,.... a co u ws?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiece no ja od dzisiaj tez nie zaczelam poniewaz nie mialam sera no i po imieninach u tesciowej w sobote i i komuni w niedziele musze jeden dzien ograniczen bo chyba sie rozepchalam :( a tak juz bylo pieknie no czekam z niecierpliwoscia na wynik testu :) i nie przejmuj sie pisalam juz wczesniej ze mam bar4dzo szczuplom kolezanke przy wzroscie 174 wazy 55kg ale przed ciaza jak chodzilysmy do szkoly wazyla 65 :) wiec moze w twoim przypadku tez okres macierzynstwa no bo nie ciaza :)bedzie okresem najlepszego odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej akna no właśnie słyszałam że jak długo sie karmi piersią to sie chudnie bardzo ładnie.... ale ja i tak sie boje... a w czoraj nie kupiłam tego testu :( wiec dziś musze podjechac do innej apteki i kupić ja tez sie rozpechałam strasznie przez wekkend.. wogóle jakoś podeszłam woda okropnioe i waga wskazuje znów więcej o 3 kg... tzn aż 3 kg... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×