Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

no wlasnie pmietaj o tym :) karmic jak dlugo sie da ja nawet boje sie zwazyc :) zwaze sie na koniec tygodnia kurcze kobiece tak jestem ciekawa twojego wyniku ze moze mi sms wyslesz;) i zmienimy tytul topiku jak trzymac wage w czasie ciazy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha - no dobre ... wiesz ja tez jutro sie dowiem jaka jest prawda.. bo chce go zrobić rano- bo chyba najlepiej wiec i tak sie rano dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jest juz po terminie kiedy mial byc okres to mozna robic o kazdej porze dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz ktos tu do nas zagada i dalej tylko dwie ciagniemy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pierwszy to powinnysmy sobie ogladac jak nachodzi ochota na slodkie odrazy przejdzie ja juz stracilam apetyt bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga o dziwa wskazuje 60,5 po takim opychaniu :classic_cool: no a jak wynik ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lalki :) Akna ja zaczełam dzis ta 7 dniową... własnie szamie ser biały z siemiem lnianym :) Zrobiłam wczoraj test po pracy i nie jestem w ciązy.... Więc tak jak obiecałam dietkę zaczynam Na poczatek 200g sera odtłuszczonego tylko kurcze rano wypiłam kawe z mlekiem .... ale to nie zabardzo powinno zaszkodzić co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze ta kawa to pryszcz mleko pewnie bylo lait :) mam ser i pilam tylko kawe moze dolcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dawaj dawaj akna... bo ja jestem przerażona i nie wiwm co sie dzieje .. bo moja waga skazuje na to że mam 77kg.. choć czuje sie cała napuchnięta to pewnie zebrana woda... bo pytałam sie chłopa czy mi pupa przytyła lub piersi to powiedział że nie ... ale brzuch mi odstaje.... powoli mi sie wszystko mieli.. to pewnie przez te słodycze na rybkach i barak ruchu przez ostatnie kilka dni... Dlatego musze się pozbyc tej wody z siebie i chociaz z 1 kg tłuszczu.... :) bo cos mi nie wychodzi ostatnio... a to ostatnie dni.... przed upałami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... no cóż.... i następna dieta która MOŻE mi tylko w głowie poprzekręcać... choć najlepiej by było książkę se kupić jezli chodzi o tą dietę.... żeby stosowac ją dokładnie i były aż tak widoczne efekty.. no cóz... ja narazie zaczełam ta 7 dniową... A co do tej diety warzywno - owocowej... to wsumie zaczyna się najlpeszy okres...... hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzylam na necie ksiazka faktycznie jest miedzy 9 a 12 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze moze jest dobra nie wiem ile czytalas tego forum ale tam pod koniec jedna dziewczyna napisala ze ja stosuje od 2 tygodni i tez sporo schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa czytałam.... akna każda dsieta jest dobra.. jeżli ją sie stosuje w 100%. tak mi sie wydaje.... norweska jest ok i atkinsa ok... itd... jak sie stosuje wszystkie zasady to zawsze sie chudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz nie mam juz tak silnej jak zaczynalam norweska ale wtedy wygladalam zle teraz to juz przyzwyczajenie ze jakas diete trzeba zeby nie wygladac tak jak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.... powiem ci że jak ja nie jestem na jakiejś diecie to odrazu mam wilczy apatyt... i musze stosowac jakąs dietę bo inaczej tyjeee i jem bez opamiętania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama widzisz zdaje sobie sprawe ze jak ktos popatrzy ze waze 60.5 to moze sie usmiechnac z czego ale to juz nie chodzi o chudniecie a utrzymanie tego co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz najgorsze jest to ze musze codziennie robic obiad z 2 dan gdyby nie to to duzo latwiej trzymac diete a tak jak nie wysle atarego i syna ktory ma 16lat zeby ze mna sie odchudzali o pozostalej 2 nie wpomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ty już masz 16-letniego syna????? a co do gotowania dla rodzinki to wiem coś o tym... moj chłop uwielbia ciepłe dania.... i w szczególności jakja je zrobie.... dlatego mi tak łatwo było na atkinsie... ech cały czas sie zastanaiwm nad tym atkinsem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×