Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

całkiem mozliwe... ale każde ograniczenie węglowoadnow lub nie mieszanie ich z innymi produktami daje pozytywne efekty.. ja nawet czytałam o diecie zimniacznej która powoduje szybsze uwalnianie wody z orgaznimu .. je sie tam prawie same zimniaki... oki laski ja spadam do domku... nie wiem czy dam rade nie zjeśc tej ryby - bo jakoś dziwnie po tych owocach mnie ssie... a po tym koktajlu to wypiłam juz 4l czerwonej herbaty i 1l wody .... masakra strasznie chce sie pić... no i co chwile odwiedzam wc.... oki spadam i śle buziaczki do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mialam co czytac :):) fago glowa do gory z uporem daz do celu zeby mu pokazac ja nigdy jeszcze nie pisalam ze moj maz zanim schudlam niby dla zaru ale bylo to zlosliwe chrumkal jak swinka jak na mnie popatrzyl a teraz wiecie co widze ze szlak go trafia za ja schudlam a on wyglada jak maly cielaczek do tego stopnia ze chce wejsc na ta norweska bo wie ze tak naprawde to na niej schudlam zjadlam dzisiaj 2 ciach jak pisalam i troche zle sie z tym czuke ale nie chcialam kolezance sprawic przykrosci ona tez walczy z kilogramami i ma ich wiecej niz ja wiec zjadlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody feniks... ja w ciąży wyglądałam właśnie jak słoń pierwsza - 97kg, druga - 100kg. Ale w ciąży to nie tylko tłuszczu nam przybywa. U mnie większośc to była woda zatrzymana w organizmie. Wiem to po tym, że w dwa tygodnie po urodzeniu drugiego dziecka ważyłam tyle co przed ciążą, czyli 20 kilo mniej:). Ale w ciąży to naprawde wyglądałam jak słoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catta
Ale miałam dzisiaj dzień - padam na ryj. To był okropnie męczący dzień. No i problem w tym, że powinnam jak co dzień od szóstej trochę poćwiczyć, ale mi się nie chce. Chce mi sie spać!!! Może ktoś zna jakiś sposób na zmobilizowanie się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK POPATRZENIE NA LADNE ZGRABNE DZIEWCZYNY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catta
Mnie to nie mobilizuje. Ja im zazdroszcze... Dzisiaj jak wracalam z pracy to widziałam jedna taka laskę - szczupla wysoka, do tego ładna. Czemu jedne mają wszystko, a my musimy sie tak męczyc, żeby mieć to co one??? To nie jest fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze mnie to bardzo mobilizuje zawsze mysle ze moge tez tak wygladac i jak widze w tv zgrabne dziewczyny na pokazach mody to odechciewa mi sie jesc i mam ochote cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:) Nareszcie nowy dzień, bo wczoraj to takiego doła miałam, że nawet bez konkretnego powodu się popłakałam. No i jadłam nie trzymając się żadnej diety. Masakra! Teraz sobie popijam herbatke miętową, mąż już pojechał pieniążki zarabiac a dzieci jeszcze śpią. Uwielbiam taką porę. Zaraz się wezmę za porządki i prasowanie. Mam bardzo dobry chumor, tylko od paru dni drga mi powieka - taki tik nerwowy i nie wiem co z tym zrobic. Może wiecie co na to zastosowac? Co zrobic, żeby powieka przestała drgac? Dzisiaj i jutro - nieszczęsna komunia małego Kamilka - zastosuję zasadę MŻ - o ile jutro będzie to możliwe:(. A od poniedziałku zastanawiam się nad tą dietą norweską, do której link był tu wcześniej podany. Lubię jajka i grejpfruty, a tych je się tam najwięcej, więc myślę, że nie będzie zle. Anka, ty stosowałaś tą dietę, mam pytanie, czy byłaś na niej całe dwa tygodnie i ile w tym czasie schudłaś? Może ktoś byłby chętny do przeprowadzenia jej razem ze mną?:) Pozdrawiam 🌻 i życzę udanego dnia i całego weekendu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na powieke magnez tez tak czasem mam diete wytrwalam 8 dni 4,5 kg mniej 0,5 od konca diety przybralam czyli 4 na plusie ja mysle nad nia ale od nastepnego poniedzialku bo 27 mam komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catta
Jak ja nienawidzę weekendów!!! Od piątku wpadłam w ciąg obżerania się.Pomóżcie, nie mogę się z niego wyrwać!!! Wszystko przez zupę kapuścianą. Jak ją gotowałam w środę to część zamroziłam żeby sie nie zepsuła. No i po odmrożeniu ta zupa nie nadawała się do zjedzenia. W związku z czym dla poprawienia samku nażarłam sie wszystkiego co miałam pod ręką. Od jutra muszę zacisnąćpasa. Kusi mnie ta dieta norweska, ale boję sie że nie wytrzymam. Akna z tego co pisałaś to przynosi ona szybko efekty, ale ja się boję, że długo na niej nie wytrzymam i znowu zaczne sie obżerać.A na 1 czerwca chciałam być szczuplutka. Wszystko było na dobrej drodze i znowu sie nie udało. Kobiece, jak tam dieta 7dniowa.Jakis skutek??? Ech, bez sensu to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam kochane. Jak tam weekend? Ja nadal 74 bo była komunia a dziś ma być jeszcze @. :( Czuje się jak balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catta
Nienawidze weekendów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obżarłam się jak świnia i wyglądam jak wieloryb w ciąży. Dramat!!! Na pierwszego czerwca muszę zrzucić 4 -5 kilo, tylko jak??? Od dziś testuję dietę amerykańską - wyszukałam na internecie. Je się jajka serek topiony mięcho i ser biały. Złapię się wszystkiego z wyjątkiem kopenhaskiej i norweskiej bo wiem że na nich nie wytrzymam. No i kapuścianej bo mam jej juz dosyć. Nieznoszę siebie w takich momentach. A było już naprawdę dobrze, przynajmniej na dobrej drodze do upragnionego celu. Dzisiaj nawet się nie ważyłam bo jestem nafaszerowana żarciem, więc waga pokazałaby bardzo dużo, a ja bym się załamała. Na dodatek zepsuł mi się w domu komputer-podobno padł system czy coś(nie znam się na tym) i nie będę mogła nawet poćwiczyć, bo to jedyne źródło muzyki. Może chociaż posprzątamw domu i porobię trochę brzuszków na sucho. W końcu parę kalorii i w ten sposób spale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zamowilam sobie ksiazke pt Nowojorski system radykalnej przebudowy ciala polecila mi ja kolezanka jest w niej jakas dieta na 2 tygodnie i cwiczenia ponoc napisal ta ksiazke facet ktory ma za zadanie w szybkim czasie odchudzac modelki zreszta jak dacie ja w wyszukiwarce to dowiecie sie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie nie najlepiej - jestem tak opuchnięta że ledwo widac mi oczka :( nie weszłam na wage bo nie chce sie straesowac... wypiłam w czoraj 4l wody i wogóle praqwie nie byłam w wc.. masakra:( stoji we mnie woda.... strasznie, a okresu dlaej nie mam - nico do diety - to cóz impreza wypadła w sobotę i cóż zapomniało sie o diecie choć jadłam niby tlko cipsy - ale za to wypiłam dużżo alkocholu... jak to na baletach ... wpdadłam do domu o 3 w nocy i zjadłam jajecznice ale z chlebem... bo gdyby to była jeszcze jajecznica sama to pół biedy w końcu jajka ale ten chleb ... to był nie potrzebny no ale cóż... a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co ja tez zrobiłam sie jakaś nie wytrwała... zima było mi owiele łatwiej.... sama nie wiem co robić... norweska szybko sie chudnie.... o dietach niełaczenia już nie mowie.. bo to jednak nie dla mnie .. nie potrafie trzyamć odstępów między posiłakmi które sa tam bardzo wążne... i dziś zaczełam dzien od tego cocktajlu - zabrałam do pracy tylko 4 jajka i mam zamiar na nich wytrzymać... później tylko warzywa z pieczoną szynką... coś mis ie wydaje że znów musze wskoczyć na atkinsa.... bo jednak na niej było mi najlepiej... warzywa i mięso a teraz zaczynają taniec warzywa ... wiec coż chyba zaczbe... bo jednak była najskuteczniejsza choć bardzo powolny spadek wagi bo około1 kg na tydzień ale tłuszcz zgubiłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece mam sasiadke ktora prowadzi bardzo zdrowy tryb zycia stosuje rozne diety oczyszczajace i w piatek zbierala mlode listki pokrzywy zparza je i pije sa bardzo moczapedne tylko bidulo gdzie ty w tej wawie nazbierasz pokrzywy :( no ja tez troszke pojadlam przez wekend chyba kazda z nas tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam wam info o ksiazce : Nie potrzebujesz odsysania tłuszczu ani chirurgii plastycznej, żeby zmienić swoje ciało. Potrzebujesz dwóch tygodni! Nowojorski System Radykalnej Przebudowy Ciała, to metoda łącząca w sobie dietę oraz plan ćwiczeń fizycznych. System pozwala schudnąć w ciągu czternastu zaledwie dni, pomaga też poprawić rzeźbę mięśni. Skuteczność tego, dopracowanego w każdym szczególe systemu, amerykańscy telewidzowie mogli obserwować na ekranach swoich telewizorów. W skład Nowojorskiego Systemu Radykalnej Przebudowy Ciała wchodzi: * Radykalna dieta: Znakomita kombinacja diety z ćwiczeniami fizycznymi. Plan żywienia na dwa tygodnie, dzień po dniu, tak że zawsze wiadomo co jeść, kiedy jeść i jak sprawić, żeby organizm spalał tłuszcz i budował mięśnie - nawet wtedy, kiedy nie ćwiczysz. * Radykalny trening: Proste ćwiczenia, wzmacniające muskulaturę i poprawiające jej rzeźbę. Plan ćwiczeń, rozpisany na czternaście dni, uwzględnia poszczególne rejony ciała, służy też ogólnemu wzmocnieniu i podniesieniu organizmu na wyższy poziom energetyczny. \"Kiedy chce być w naprawdę dobrej formie, wiem, że pomoże mi David. Wiem, że pracując z nim osiągnę widoczne rezultaty.\" - Heidi Klum Zgłosiłam się do Davida, żeby zmienić swój wygląd. Nie wiedziałam wtedy, że ta współpraca całkowicie odmieni moje życie\" - Linda Evangelista \"Regularnie współpracuję z Davidem, ale szczególnie doceniam jego mistrzostwo wtedy, kiedy muszę być w dobrej formie, a czas nagli. David umie sprawić, że w dwa tygodnie mój wygląd radykalnie się poprawia, czuję się o sto procent silniejsza i zdrowsza - na ciele i duszy\" - Liv Tyler \"Kiedy pierwszy raz spotkałam Davida, miałam tylko sześć tygodni żeby doprowadzić się do dobrej formy przed swoją pierwszą rolą w filmie. Jego zaangażowanie i energia udzieliły mi się i sprawiły, że trening był nie tylko skuteczny, lecz także przyjemny\" - Faith Hill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna.. no właśnie nazbierac napewno mi sie nie uda... hm.... sama nie wiem co mam myślec.... pozatym patrz co z nami sie dzieje... cały czas szukamy jakiejś skutecznej diety - stosujemy ją zaledwie 3-6 dni i bach w wekend.. to jakiesnieporozumienie.... ja jestem sie tak wytańczyłam że całe dzinsy miałam mokre ... ale co z tego jak znów jestem opuchnięta i wyglądam na twarzy jak wieloryb a do tego żaden pierscionek nie chce mi wleśc na dłoń :( no wiesz ... co do tej diety - recenzje to recenzjae... ale jak jestes optymistycznie nastawiona to stosuj ją :) ja jednak musze przejśc na atkinsa.. pierwsza dieta która mi wpadła do rąk i zaczełam ją stosowac i miałam efekty a póxniej jak zaczełam zmieniac i kombinowac to mam teraz właśnie taki efekt.. opuchnięta i wiecej o kilka kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece a nie dalabys rady z norweska ile wytrzymasz a po niej atkinsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mysłałam żeby podjąc sie norewskiej , ale kurcze ten szpinak mnie dostrasza... wsumie to wogóle u mnie odpada... wieć pewnie jak zamienie na brokułu to nie bedzie tak skutecczna... no już sama nie wiem co mam robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grejpfruty sa dobra bo caly czas kupuje a i ten szpinak jak zamienisz na brokul to napewno efekty beda mysle ze warto przeciez tez ladnie lecialas na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie.. tylko sie boje ze to właśnie od tych szybkich diet .. tak mi sie popirdasiło z orgaznimem... a co ty chcesz zacząć? czy już zaczełaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nic nie wyjdzie z tej norweskiej - bo jade do rodzinki na ten wekkend.. wiec bez sensu bym zaczynała ... a na atkinsie jest owiele lepiej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc{kwiat] U mnie weekend minął spokojnie i nawet bardzo przyjemnie, pół soboty spędziliśmy na zakupach, dzieciom ubranka jakieś pokupic i mnie też się coś dostało. Mąż kupił mi biustonosz,taki jaki sobie wymarzyłam, a co najważniejsze rewelacyjnie leży i modeluje biust. A ja mam z tym zawsze problem. Biust nie za wielki i taki trochę \"pusty\" po wykarmieniu dzieci. Stosuję kremy, smaruję i masuję, skóra jest ładna i napięta, ale kształt taki sam:O. A ten stanik to rewelacja, kupię sobie jeszcze biały - bo mam czarny - choc drogi to warto. Sorry, o biustonoszu się rozpisuję, ale nie mam się komu pochwalic :P. Pokazałam go mamie, a ona mnie opieprzyła, że pieniądze wydaję na pierdoły. Tak chocby to jej pieniądze były... A co do diety, obrzarstwa weekendowego unikłam, nawet na komuni byliśmy wczoraj i było ok. A dzisiaj zaczęłam tą dietę norweską. Mam nadzieję, że wytrzymam. Od rana zjadłam 5 jajek i 1,5 grejpfruta i jestem najedzona. Ale mam małe pytanko. Czy można jeśc zielone grejpfruty? Są słodkie, takie właśnie dzisiaj kupiłam i nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo może w nich jest więcej cukru? Jeśli ktoś coś na temat tych grejpfrutów to proszę o odp.:). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fago w diecie nie jest napisane jakie grejfruty ma sie jesć - więc wydaje mi sie ze ok :) a co biustonasza, warto dbac o biust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fago fajnie ze chociaz ty zdecydowalas sie na diete i bedziesz nam pisala z jakim skutkiep przebiega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×