Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

Gość ghuyu
Gratuluję:) Tylko źle, że papierosy palisz, trujesz dzieciątko, pomyśl o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna m.
Kobiece, też kiedyś tu pisalam i tez obecnie spodziewam sie dzidziusia. Przypuszczalnie 6 tydzien :) Buziaki wielkie. Odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiece powinnas zmienic tytul forum na bede mama :) trzeba cie tylko gonic za faje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nie mam teraz SILNEJ WOLI STARAM SIE PIC DUZO WODY OK 3 LITROW PIJE ZOBACZYMY MOZE NA JESIEN ZAFUNDUJE SOBIE NORWESKA JAK NIE POZBEDE SIE TYCH 2 KILOGRAMOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sija
witam wszystkich:) ja stosowalam juz wszystko co tylko mozliwe,odchudzam sie od zawsze i efetow nie widzialam do teraz....jem prawie jak w atkinsie;)pozwalam sobie na kawe!!3 posilki dziennie i jestem syta!! poza tym duzo cwicze.teraz zapisalam sie na body space i musze powiedziec ze nie wiem czy to dieta czy to urzadzenie ale cm ubywa!!!:)dzis ide 3 raz dopiero...musze zrzucic jeszcze 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna - no tak, pij dużo o pawoli może ci ubędzie, ale to prawda że najlepiej jakie kolwiek dity zaczynać od stycznia, mi własnie od stycznia udało się troche zżucić w tedy podobo silna wola jest największa ... heh ciekwe czemu ale tak podobno jest. Grunt to jak widać ze te centymetry ubywają :) gartuluję i trymaj tak dalej :) no u mnie cm przybywa... mam taki wypukły brzuszek, taki okrągły ale i duży .. jak na końcówkę 2 m-ce to chyba zaduży. ale cóż nic z nim nie moge zrobnić... nawet wciągnąć bo rośnie sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugh
super gratulacje :):):):):) moge sie do was przyłączyć ?? 14.08-175/70kg 23.08-175/67kg 01.09-175/?? cel I 60kg cel II 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugh pewnie ze tak witamy :) no ja narazie nie staje na wage zeby sie nie dolowac kobiece po co wciagac brzuch ciesz sie nim i odzywaj sie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiec kształty
akna - no pwenie, mas zrację :) ciesze sie i nie wciągam :) ale mam taki okrąglutki :) pozatym akna masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem ale jak zagladam to nikogo nie ma :( numer gg wysle zaraz poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta, ale nie ma nawet jakiegoś tematu do pogadania... nikt sie nie odchudza czy co? bop ja to z checia bym sie poodchudzała tylko ze ja nie moge..... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno nie wytrzymam na diecie zbyt długo... staram się jakby co nie obżerać i sporo się ruszać mam wtedy dobre rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłosowałam idałam
5 gwiazdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izakiewiczka
Kobiece kształty gdzie jestes??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izakiewiczka
Kobiece kształty o własnie zauwazyłam Twoj opis:)gratuluje:) i nie zawracam główki dietami:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lalki widze ze bardzo dawnoi tu nikogo nie było Nawqet nie odwiedzia nas AKna :) slre yto nic , ja narazie prawie w 7 m-ce ciąży wiec juz niedługo znów bede z wami twardo trzymać sie diet lub nie .... hahah bo to różnie bywa... ael napewno bede musiała byc na dietach bo juz przytyłam 20 kg.. wiec b.duzo.... No to pozdrwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota38
Wiatm zaczynam dzisiaj 64 kg. Cel mój 54 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kobiece, ja przytyłam 10 kg, a w ciąży nie jestem:O. Zajadałam problemy. I teraz mam. Życzę Ci wszystkiego dobrego! I szczęśliwego rozwiązania:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ludzie jak mnie dawno Tu nie było... ach mój synek ma juz 5 miesiecy a ja jeszcze do zżucenia 15-17 kg... w sumie zaczyełam od dziś... oczywiście ograniczam węglowodany... bo to tylko daje mi jakąś satysfakcje i zawsze są efekty chudnięcia ... choć przedemną długa i ciężka praca.... Oczywiście zapraszam wszytskie laski do podpierania się na duchu... A i jescze jedno Akna za Toba tu tesknie... choć wiem że była inna umowa... ale choć troche musze dać radę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam.. widze że nikt nie dołączył do mnie... hmmm... no u mnie po dwóch dniach , ograniczania węglów jest juz efekt.. bo 0,5 kg mniej :) oczywiscie nie dałam rady nie wleźć na wagę .. musiałam sorawdzić czy coś ubywa... ale jest efekt... i to mnie najbardziej satysfakcjonuuje... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiece kształty!!!!!!!!! Najpierw chciałam coś napisać o odchudzaniu, potem przeczytałam, że jesteś w ciązy i chciałam pogratulować a potem, że juz urodziłas synka! Teraz chyba ma prawie rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki
posłuchajcie babeczki,tv oglądam sporadycznie,w piątek a może w sobote włączyłem i bardzo podobała mi się wypowiedz pewnej pani;kto robi remont co roku ma mały bałagan w domu,ktoś remontuje coś po 20 latach ,ma też bałagan,to co zrobi czasami nie wygląda tak jak powinno... .problem z wyglądem i nadwagą zawsze pozostanie ....szkoda kasy.nikt i nikt tego nie zmieni,okłamujecie się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×