Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wasze opinie

szybkowar-czy warto, co w nim gotować i jak długo?

Polecane posty

Gość Saragossa1
Nasz stary szybkowar po babci niestety padł, ale miał jakieś 50 lat więc hehehe nie dziwię się. Teraz planujemy coś profi z http://www.cookstore.pl/szybkowary,c69.html - na oku jeden jest, bo dania z szybkowaru mamy obcykane od małego, od mięs, przez właśnie zupy - mimo tego, że gotują się strasznie długo i trzeba czuwać, to smak jest wg mnie po prostu obłędny. No i zdrowo... babcia zawsze mówiła, że na jedzenie jak się poczeka, to człowiekowi bardziej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin28
Długo??? Miałaś pewnie niesprawny garnek:)) Pilnujesz tylko do zagotowania, potem zmniejszasz grzanie, włączasz minutnik i idziesz poleżeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maricana
Dziękuje za informacje Pani Marto. Interesuje mnie jeszcze sposób zabezpieczenia ciśnienia. Jest to ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Gaja41 szybkowaru naszej firmy można używać zarówno na tradycyjnej kuchence gazowej jak i na płycie indukcyjnej. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianka29
Dziękuję za informację Pani Marto. Dzwoniłam na infolinię i zapisałam się na Wasz pokaz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Milena
Jak wam dziewczyny wychodzą rachunki za gaz lub prąd przy używaniu tego sprzętu? Zauważyłyście różnicę na plus? Kusi mnie zakup philipiaka, ale nie wiem ile prądu mi zużyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minulka
Ja mam filipiaka szybkowar tradycyjny . Jest ekonomiczny ponieważ gotuje pod ciśnieniem i trwa to kilka minut. Np. chcąc zrobić bitki z mięsa wołowego w tradycyjnym rondelku trwałoby to ok półtorej godziny a w szybkowarze trwa to tylko pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajka
A to prawda, że na patelni philipiaka można smażyć bez tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melioza
Ja daje przysłowiowa kropelkę tylko dlatego że lubimy skórkę chrupiącą. Ale praktycznie tego tłuszczu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szybkować od dwóch lat i nie wyobrażam sobie bez niego życia! Obiad zawsze gotowy w mniej niż pół godziny... no po prostu marzenie! Uwielbiam gotować przy jego pomocy i na pewno zakupię niedługo trochę mniejszy model. Już nie wiem co to gotowanie bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że warto! Wymieniony philipiak to dobry zakup. Solidnie wykonany, szczelny, z długą gwarancją - wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riwanna
Jeśli ktoś dba o zdrowie również i poprzez jedzenie to szybkowar powinien być dla niego ważnym urządzeniem kuchennym. Ja posiadam ten marki philipiak i jestem z niego bardzo zadowolona. W znaczy sposób ułatwia i skraca mi czas przygotowania posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donataela67
Dla mnie zakup szybkowaru philipiaka był spełnieniem kulinarnych marzeń. Dzięki temu urządzeniu ja i cała moja rodzina może liczyć na zdrowe posiłki przygotowane na parze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta2a
Jaka marka to już każdy niech zdecyduje sam :) Warto mieć pod ręką stronkę z podpowiedzią jak długo gotować w szybkowarze np. http://www.ronatsklep.pl/jak-dlugo-gotowac-w-szybkowarze-,193.html Aha, i części zamienne, np. uszczelki to tez warto mieć na uwadze kiedy się już korzysta z zadowoleniem tak jak ja:) Polecam: http://www.ronatsklep.pl/czesci-do-szybkowarow,185.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta2a
..całego linka trzeba wkleić z cyferką po przecinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodozyja
Ja mam pytanie w kwestii technicznej pani Marto. Czy uchwyty naczyń Philipiak nagrzewają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Teodozyja uchwyty zastosowane w naczyniach marki Philipiak zbudowane są z tworzywa sztucznego. W związku z tym podczas gotowania czy smażenia nie nagrzewają się. Jedynie naczynia z kolekcji Philipiak I Disegno posiadają uchwyty stalowe, które mogą się lekko nagrzewać podczas długiego smażenia. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaszka3
Pani Marto a wasze naczynia jaką mają gwarancję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Olaszka3 produkty marki Philipiak objęte są 25-letnią gwarancją (naczynia, termostaty na pokrywach oraz uchwyty i lakier). Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella82
Szybkowar to świetny sposób na zdrowe i szybkie gotowanie. Ja posiadam nowoczesny marki philipiak który jest ergonomiczny, piękny i jakościowo perfekcyjnie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin28
Ja posiadam dwa tureckie i dwa Fagor`a. W każdym z nich gotowanie rewelacja. Fagor posiada zawór z regulacją ciśnienia, oraz podstawkę do gotowania na parze. W tańszych- tureckich gotuje się szybciej. Mam nadzieję, że są bezpieczne dla zdrowia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaszka3
A szybkowar marki philipiak również ma tak długa gwarancję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergina
Moim zdaniem szybkowar powinien być w każdej kuchni. Można w nim ugotować wszystko i to w bardzo krótkim czasie. To podstawowy garnek dla zapracowanej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Olaszka3 według prawa o ochronie praw konsumentów, gwarancja na urządzenia elektryczne i mechaniczne może trwać maksymalnie 2 lata. W związku z tym gwarancja na szybkowar ma właśnie taką długość. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam szybkowarów od 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym kupic sobie syzbkowar z prawdziwego zdarzenia, nie mam jednak plyty indukcyjnej wiec philipiak odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam ponownie! W naczyniach marki Philipiak można gotować na każdym źródle ciepła, tak więc śmiało może pani kupić szybkowar naszej firmy. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×