Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uszka

testy owulacyjne! Ktos próbował?

Polecane posty

Gość **********kamola
hej, używałam/używam paskowych testów i nie rozumiem dlaczego kilka dni wykazywały owulację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenaaa89
hej , mam problem, od 2 m-cy robię testy owulacyjne i już 04.10 wyszły mi 2 kreski ogólnie takie same 05.10 też 06.10 też wczoraj ta testowa była mocniejsza i dzisiaj zaś są takie same.. to w końcu ile dni ta owulacja może być ?? w zeszłym miesiącu też pokazywało ok 5 dni 2 kreski .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola33z
Warto zainwestować w Ovu Control. Nie kosztuje dużo a można w szybki sposób sprawdzić dni płodne. Dyskretne badanie, w sumie to gdybym nie wiedziała że służy to do robienia takiego testu to myślałabym że to zwykła szminka. Cały test jest naukowo potwierdzony, chodzi o wzięcie próbkę śliny i efekt paproci. Można o tym sporo artykułów naukowych znaleźć w internecie. W tym aparacie bardzo fajne jest duże przybliżenie, przez co nie ma szans żeby błąd przy odczycie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixzka88
Mi się dobrze korzysta z Ovu Control. Proste w obsłudze urządzenie, wygląda jak szminka i tak samo jak szminkę się je obsługuje, bo test bierze pod uwagę hormony w ślinie. One się zmieniają w czasie cyklu i w momencie kiedy płodność jest najlepsza mają swój konkretny skład i to właśnie wyłapuje ten test. Dla mnie – super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tylko ja
ja używałam pasków i zawsze wskazywały owulację (kupowane w rossmannie), potem wydałam ponad 100zł na ten mikroskop na slinę i ten z kolei nic nie pokazywał mądrego, także wszystko wywalilam w kąt i wsłuchiwałam sie w swoje ciało i starałam się wcelować w środek cyklu, powodzeniem z resztą. Pozdrawiam ps. Kłucie w jajniku w moim przypadku nie oznaczało owulacji tylko występowało 1 dzień przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriannawinkler
Mam Ovu Control i nie narzekam, bardzo wygodne i precyzyjne urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaduk
Mogę podpowiedzieć taki test jak Ovu Control, to jest test śliny, robi się go tak jakby szminki używać, także wygodna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda19901
Test ślinowy Ovu Control jest okej, mi się wygodnie z tego przyrządu korzysta, efektów w postaci ciąży jeszcze nie ma...ale wiadomo przyczyn może być wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×