Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uszka

testy owulacyjne! Ktos próbował?

Polecane posty

widzicie jak nam ładnie poszło wymyslenie tytułu? w kupie siła :) ja wam mowie, ze jakbyśmy sie tak wzieły razem za ciąże, to raz dwa bysmy zrobiły, faceci tylko wszystko psują :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez taki mamy zamiar!!!!!!!!!!!!!!! wezmiemy sie w koncu raz a porzadnie i damy rade:P no dobra kto chce przeniesc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierzcie nasz tabelke:D ja narazie spadam!! postaram sie jeszcze zajrzec! monia ucaluj ciapkę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale macie tempo, poszłam umyc czerep a Was już nie ma. Cloteczko, wiesz gdzie nas szukac? Czekamy na Ciebie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem tylko nie mam ostatnio czasu, zwłaszcza ,że po jutrze lecimy w odwiedzinki do Polski po 6 miesięcach...sorki za to 👄 u mnie nic nowego, 8dc i znów czekam... pozdrawiam i do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clotka, ten topik skazałyśmy na zagłade. mamy nowy : wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo- ziołowy. tam do nas zaglądaj, czekamy na ciebie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja robiłam test owulac w 20 dc i wyszły II kreski przytulaliśmy sie z meżem przez te dni dzisiaj jest 31dcmam dziwnie obolałe piersi i boli mnie głowa rano robiłam test i nic czy zrobiłam go zawcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie się podziałyście?potrzebuję waszej pomocy...czy udało Wam się zajść w ciażę?staramy sie z męzem o siostrzyczkę dla naszego 2 l. synka, mam nieregularne cykle, chciałam wypróbowac test owulacyjny, czy on również mi pomoże w ustrzeleniu córeczki?Z góry dziękuję jak sie ktoś odezwie i doradzi, może Wy opowiecie o swoich doświadczeniach...miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukija
Hej Wlasnie jest drugi dzien jak zaczelam robic test owulacyjby Wczoraj pierwsza kreska byla blada prawie nie widoczna,a dzis jest juz wyrazna i bardziej intensywna,Mam wiec na tescie dwa wyrazne prazki tego samego koloru. kiedy mamy''dzialac''z mezem bo staramy sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubusiowaMamusia
Pod wzdgledem płodnosci należy brać pod uwagę nawet ok 8 dni...a testy owulacyjne są przydatne, fakt faktem, te na ślinę, czy termiczno-objawowe, pojawiły się w Polsce niedawno i nie są aż tak popularne, ale spokojnie można je kupić u wielu źródeł, Oprócz afrodyty widziałam Jeszcze Cyclotest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speeedy
Powiem Ci, że więcej superlatyw słyszałam na temat Afrodyty...choć mniej znana to podobno lepsza, koleżanki w pracy sobie pozamawiały i są zadowolone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptycznie
a nie lepiej kupić te ma mocz? są tańsze niż te na ślinę...po co wydawać pieniądze skoro załóżmy raz miesiącu można kupić tylko 2 na mocz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testery owulacyjne to takie mini mikroskopy do domowego użytku i można je stosowac wielokrotnie przez nawet 2 lata czyli de facto są znacznie tańsze od zwykłych testów na mocz np. TesterAfrodyta.pl pozdr expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptycznie
W sumie expert masz rację....inwestycja na dłużej. Wchodzę na stronę i pomyślę nad tą Afrodytą jak polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptycznie
Odwiedzam forum ponownie. Kupiłam tą afrodytę i muszę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolona. Bez problemu mogę określić owulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka bombii
ooo powiem wam, że pierwszy raz się spotkałam z takim mikroskopem. Fajnie to wygląda :) Jak szminka :) jak się będę starała o dziecko to chyba kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aelreda
Kupiłam w sumie niedawno tą afrodytę i teraz odwiedzam różne fora jak tam się sprawuje. Ja ze swojej jestem zadowolona. Bardzo pomaga przy określaniu dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saqa
Ja stosuje test clearblue i od 12 dni mam usmiechnieta buzke, jak to mozliwe? Przeciez zadna owulacja nie trwa 2 tygodnie!? Czy ktos potrafi mi to wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **********kamola
Witam, czy ktoś może mi wyjasnic dlaczego od 18 maja do 25 maja test wykazywal pozytywny wynik? Jak to mozliwe? czy moja owulacja trwa 8 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×