Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uszka

testy owulacyjne! Ktos próbował?

Polecane posty

krucha, dobre z tym kocem :) byłam u weterynarza- pies sie zatruł. podejrzewam ajax, bo nie wylałam wody jak myłam podłoge... ale głupia jestem. a ze moj pies wciąga wszystko jak odkurzacz ( a potem niestety wypuszcza drugą stroną) to zapomniałam. jak na razie ma zastrzyki. witaj Marli. jak najbardziej zapraszamy. chociaż nie wiem czy nie zmienimy adresu. jakby co to znajdziesz nas na topiku- nie do konca pamietam tytuł- ale coś takiego : czy są tu kobiety ktore ie moga zajść w ciąże. janeczko, słonko nasze :) jak sie bedziemy przenosic to tylko z tobą! topik podałam wyżej. u mnie dzionek zalatany strasznie, bo po ziółka, do antykwariatu, z psem...na dodatek rano wkurzenie- siada bateryjka w termometrze, teraz kolejne wkurzenie- skonczyły mi sie podpaski, a w sklepie były tylko always na noc. siega skubana od pępka do kręgoslupa...i jeszcze ta ceratowa warstwa na wierzchu fuj. mam zawsze wrazenie ze sobie cała pipe odparze w alwaysach. lece zalać ziółka, za jakis czas dam znac jak smakują. i jakie efekty :), bo podobno szybko je widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj odwiedzilam dzial: Antykoncepcja, płodność....a topik nazywal sie: \"Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.:Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta, ktora nie moze zajsc w ciaze\". nie jestem pewna czy minimonia miala na mysli wlasnie ten topik, ale z tego co zrozumialam - to chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myślę:D A z ziółkami to pierwsza ma byc Monia, nie wiem czy powinnam brac w połowie cyklu, bo może jestem i jakoś zaszkodzę. Ale gdyby przyszła bllleee @ to kupuje i piję to świństwo. Podejrzewam, że4 raczej nie będzie dobre. Ziółka rzekomo pomagają juz w pierwszym cyklu, niektóre juz w drugim były w ciąży, ale efekt całkowity jest po 3 cyklach. Zobaczymy. A co chcesz się skusic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze do marli słowko. jak skoczysz na tą stronke co ci janeczka podała, to wejdz od razu na forum o tych ziołach( jest tam odnośnik na dole pod instrukcją uzywania ziół, mieszanka 3). ja dzis kupiłam w sklepie zielarskim i zapłaciłam 14 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze jesteście, jak nigdy, prawie w komplecie o jednej porze :) tylko clotki brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie wiem czy to dobry pomysł ze zmianą stronki moze nie kuśmy losu, tylko zmieńmy obecną. Monia, uściśnij bidulce łapkę od nas. Co pies winny że nie wylewasz brudów :P Jak ziółka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zmienmy obecną? nie rozumiem. a kto mi powie czy te ziola to mam ciepłą czy zimną wodą zalac? Napar: W naczyniu emaliowanym, szklanym lub porcelanowym zalewamy średnią łyżkę ziół szklanką wody i ogrzewamy pod przykryciem nie doprowadzając do wrzenia (najlepiej trzymając naczynie z ziołami w większym naczyniu z gotującą wodą). Czas naparzania wynosi 30 minut, od czasu do czasu mieszamy. Po ostudzeniu i przecedzeniu napar jest gotowy. chyba zimna ma byc, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakaś taka bardziej optymistyczna nazwa, a nie że nie mogę zajśc w ciąże! Zalej zimną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację janeczka, ta nazwa nie jest fajna. ale chyba nie mamy na nią wpływu, tak jak naszej tez chyba nie mozna zmienic. a moze mozna? nie bardzo sie znam. to co, zostajemy na swoich smieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy można, ale możemy założyc coś nowego. Kruchaa jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tytuł proponujecie? bo takich ze \"sie staramy\" to juz jest od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staranka wiosenne na wiosnę w ciąży zachodzimy w ciążę staramy się o brzusio ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bywam też na : na 3 miesiące przed ciążą - kto ze mną? , może tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, ale ja bym dała coś jeszcze o naszych wspomagaczach, co pomaga zajść w ciążę? staraczki- czym się wspomagacie? a tak naprawdę to wszystko mi jedno, załóż co chcesz :), bo te co ja wymyslilam nawet mi sie nie podobają, ale tez nigdy nie miałam do tego talentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wymyslam tytuły :) a nie wiem w sumie czy chce się wbijać na topik gdzie babki są już zgrane. moze jednak zalozymy nasz nowy staraczkowo-testowo- ziołowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy będzie lepszy tylko jeszcze nie wiem jaki tytuł. może Kruchaa coś podsunie i Cloteczka, gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie podoba: staraczkowo-testowo- ziołowy i na wiosne w ciąży:D postaram sie cos dorzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moj: hihihih - wierzymy w cuda-na wiosne sie uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zróbmy mix: wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za :D ja te ziola?? maja jakis w miare normalny smak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własie wstawiłam. ale chyba jednak powinnam zalać gorącą wodą, bo z zimną nawet nie chca sie wymieszac. a wogole to co sie tak niecierpliwicie? mam to wypić przed snem, a jeszcze sie nie wybieram. ale i tak wypije wczesniej, z ciekawosci. i nie zgadniecie- moj mąż też bedzie pił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×