Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
manganian VII potasu

czym myjecie twarz?????

Polecane posty

ja myję tym, co ciało. Żelem pod prysznic albo mydłem (miałam mydło lawendowe dla dzieci, bardzo fajne). Wcześniej używałam żeli do twarzy z l\'oreala i nivei, ale nie widzę różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrytykTom
ja czyszcze twarz detergentami.Ace itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfds
Mydło Kajtek, dla mnie lepsze od żeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kilku dni myje twarz mydlem , bo skonczyl mi sie zel:P i puki co, nie widze roznicy, a moze nawet jest lepiej niz wczesniej, chyba sie przezuce na mydelko. zastanawiam sie czy moze protex? jezeli zdazaja mi sie niespodzianki w postaci syfka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczkiem z tonikiem Eveline (teraz złote nici chyba, wcześniej z koenzymem Q10), już od kilkunastu lat nie myję twarzy wodą, bo źle na nią reaguje (pewnie chodzi o chlor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myje twarz
zeleme peelingujacym nivea wash&refine..fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cera
sucha powinna myć mleczkiem, a jeśli wodą, to przegotowaną, cera tłusta na pewno żelami. jednak jeśli ktoś wybiera mydło, to na pewno to o ph 5,5 - takim jak ma skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko czekoladowe
roznie -mydelko bambino -plyn do higieny intymnej ziaja neutral - zel oliwkowy do twarzy ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem oczyszczam twarz mleczkiem, a później myję żelem, a rano tylko żelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żel do twarzy z Garniera- zielony i dodatkowo mleczkiem okolice oczu... po mydle strasznie mam suchą skórę, która swędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myje zelem do mycia twarzy la roche posay.Fajniutki zel:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natali23
Już od kilku lat stosuję tylko mydło siarkowe.Dzięki niemu pozbyłam się pryszczy:)POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucha z cukrem
to zależy co mam na półce w łazience, najczęściej jakimś tanim żelem do mycia twarzy - eva natura ma bardzo fajne kosmetyki tego typu, dobrze się pienią, dobrze oczyszczają i kosztują tylko kilka złotych. jeśli nie ma żelu, to płynem do higieny intymnej albo zwykłym mydłem. mleczka używam sporadycznie i tylko wieczorem, przed snem - mam jakieś l'oreala, bardzo przyjemnie nawilża i natłuszcza skórę - rano budzę się z mieciutką i gładką buźką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asim
Jeśli o mnie chodzi, to mydło za bardzo wysusza moją cerę. Do mycia polecam produkty Clean&Clear, albo Clearskin (nie mylić z Clerasil). Aktualnie używam pianki Clean&Clear, ale polecam też pomarańczowy żel tej samej firmy (trudno go dostać, ale może akurat ktoś z was znajdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asim
A jeśli nie mam żadnego środka, to samą wodą, tyle że poprostu dłużej opłukuję twarz i większą ilością wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132sw443eds
prawda jest taka , że zwykłe mydło najlepiej oczyszcza skórę. bez porównania z żelami, mleczkami itp. tylko fakt - wysusza. ale są i mydła o działaniu nawilżającym, poza tym od czego mamy kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczyca***
tylko i wylacznie zele.... sa delikatne dla skory... mysdlo mi bardzo wysusza.... czasem jak ide na solarium i mam podrazniona skore ciala to myje je zelem do higieny intymnej... wiem ze moze to smieszne jest ale zel jak zel... tylko ze ten lagodzi podraznienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie wszystkie mydła potwornie wysuszają mi skórę, mam uczucie ściągania, wyskakują mi pojedyncze swędzące krosty i co najważniejsze: po mydle potwornie szczypią mnie oczy. Myję twarz żelem, żele z drobinkami peelingującymi, do tłustej cery też odrobinę wysuszają skórę, ale nie aż tak, jak mydło. Jeśli ktoś może myć twarz mydłem, nie dzieje się nic niepokojącego, to nie ma przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreal pure zone
nie ma lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myje zelem loreal pure zone i zero pryszczy, pozniej tonik z tej samej serii i zel garniera czysta skora A, raz w tygodniu pelling dwufazowy garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydelkiem dove albo takim nowym fajnym zelem z peelingiem z BALEI :):) albo jakas pianka...zalezy co mam \"na stanie\" i pod reka:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelem z avonu z serii naturals - drzewo herbaciane - po nim mam beztrądzikową cerę :) a jak mam mało czasu albo nie chce mi się wieczorem włosów spinać (grzywka itp która się zawsze zamoczy :P ) to mleczkiem nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie myjcie mydłem
!!!!!!! Szkodzi - nawet to najdelikatniejsze. Lepsze żele, mleczka itp. przeznaczone do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizzowata.....................
ja myje twarz 3 razy dziennie emulsją Cetaphil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×