Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja-80

SEARLE 1421 ,CYTOTEC czy któraś miała tym wywoływany poród?

Polecane posty

Gość Supernova121
Napisz do mnie na maila. Napewno nie zamieszczę zdjęć na forum, itp..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka
Odnośnie BLONDWHITE - zestaw zadziałał, a jak któraś z Was nieumiejętnie zastosowała, to już inna sprawa. Osoba BLONDWHITE w razie czego wysyła drugi zestaw gratis, jak większość takich sprzedawców. Polecam, jeżeli któraś z kobiet jest zdecydowana. Szybko, dyskretnie i solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmakol
Sprzedam Arthrotec-10 szt + RU-486 1 szt. Kupiłem ale okazał się niepotrzebny. Kontakt przez email lub telefonicznie 788 385 682. Przesylka pocztowa, dyskretnie i uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość searle
sprzedam searle 1411 600zl. sama to brałam pomaga na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettara
Cytotec ettara@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojczym
moja córka spowodowała poronienie w 7tyg dopiero w szpitalu dowiedzieliśmy się o co chodzi.Prawie się wykrwawiła i ledwo ją odratowali.Ma 16 lat.Proszę Wszystkie mamy aby nie ryzykowały,co do siebie i córek.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytotec 200
Odsprzedam cytotec z polskiej apteki. mam 22 szt sprzedam calosc lub na sztuki cena za 1 szt 20zł. Chcesz sie dowiedziec wiecej napisz na gg 8932351 napewno odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gothika23
ja takze nie moglam urodzic dziecka...nie chcialam tego dziecka...nawet nie wiedzialam w ktorym jestem tygodniu dla mnie bylo to nieistotne..... jedyna mysl jaka byla wazna- poronic...!!! mąż kupiol tabletki w aptece. recepte dostal od lekarza. wzielam 4 razy po 3 tabletki o ile dobrze pamietam....zaczal bolec mnie brzuch....rano lekkie krwawienie....a potem kolo poludnia.... ledwo zdarzyla karetka i do szpitala...wykrawawilabym sie na smierc. okazalo sie ze bylam w 21tyg.!! czy zaluje? ja nie...maz tak....ale dziewczyny jewsli naprawde chcecie to zrobic to tylko w obecnosci kogos bliskiego....i jesli zaczniecie krawic bardziej niz na okres bez zastanowienia do szpitala... nie wykryja tego w płodzie wiec nie wachajie sie po ratunek do szpitala.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja usunęłam
Za pomoca cytotecu. Wszystko działo się w szpitalu, najpierw Usg okazało się 4 tydzień. Pożniej dali mi mizoprostal(żeby zabić płód). I na nastepny dzień dali mi 2 tabletki cytotec. Które sama se włożyłam w pochwe. Kazali chodzić, chodziłam ze 4 godziny, i się zaczło normalny okres. Więc wypuscili mnie do domu. W domu wyleciało kilka skrzepów, pózniej 2 tyg lekkie krwawienie i po wszystkim. Usunęłam w Państwie którym nie rządzi kosciół,, a kobieta sama decyduje swoim ciałem. Ps. Lepiej być wtedy w szpitalu, bądz w domu, ale żeby szybko można było dojechać do szpitala. Mąż dostał wole w pracy na ten okres żebym nie zostawała w domu sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja 12
jestem w trzecim tyg ciąży mam już dwoje dzieci nie wyobrażam sobie kolejne na te czasy wiem że to nasza głupota że do łużka poszłam bez zabezpieczenia powinłam sie zastanowić ale stało się jutro ide do lekarza mojego by mi przepisał lek searle1421.. trzymajcie za mnie kciuki bo ja za was trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKANDAL! Dawka informacji o martwym zarodku, który próbowano mi usunąć cytotecem... ;( W moim przypadku w 6 tyg ciąży stwierdzono zahamowanie rozwoju płodu, więc trzeba było go usunąć ;( Trafiłam do dr A. Ceran w Warszawie (nie polecam), która zaaplikowała mi trzy porządne dawki cytotecu (1-sza dawka 2 tabletki, 2-ga dawka 1 tabletka i 3-cia dawka 3 tabletki)... lek kosztował jedyne 770zł ;/ Po ostatniej dawce leku zaczęły się takie bóle, że porodowe to chyba pikuś, do tego wymioty biegunka i stany omdleń...zdecydowałam z mężem że dzwonimy po karetkę! Jak lekarze w szpitalu usłyszeli moją historię w prywatnym gabinecie to im oczy z orbit wyszły. Po pierwsze nie podaje się tyle dawek tego leku, po drugie są inne lepsze leki do tego celu, po trzecie powinnam być w szpitalu jak dostawałam te leki, po czwarte -po pierwszej dawce i pierwszych bólach od razu powinien być zabieg łyżeczkowania, po piąte był to błąd lekarski "dr" Ceran, po szóste to że kazała jechać do IMiD (tam pracuje na etacie) to po to żeby jej tam tyłek kryli i jeszcze wiele innych rzeczy.... Ponadto Pani "dr" po pierwszej dawce cytotecu bez robienia usg stwierdziła że wszystko się oczyściło, a potem się okazało, że wydaliłam wszystko oprócz pęcherzyka z zarodkiem ;( Natomiast w Szpitalu Praskim zajęli się mną w 15-20 min, zrobiono mi pod narkozą łyżeczkowanie i po wybudzeniu nie czułam bólu. Więc kochane nie męczcie się u prywaciarzy z usuwaniem martwych płodów, bo oni wszyscy kasę tylko biorą za niczemu nie służące wizyty i badania usg a na koniec i tak sie kończy na państwowej służbie zdrowia!!! Bajki o farmakologicznym wywołaniu poronienia można wsadzić gdzieś. Po co płacić i się męczyć tak jak ja przez dwa tygodnie, kiedy wszystko można zakończyć ;( w ciągu jednego dnia w szpitalu. Jest to przykre zdarzenie, ale lepsze jest bezbolesne łyżeczkowanie niż dwa tygodnie męki psychicznej i fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowinos
witam kupie cytotec bądź arthrotec jak cos to gg 13933478 dogadamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia23
witam czy wiecie kto ma prawdziwe tabletki bo nie chce trafic na oszusta piszcie na e-m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Mam do sprzedania ARTHROTEC 50mg 14 tabletek za 150zł (środek do aborcji farmakologicznej do 9-tego tyg którą przeprowadza się w domu) i ESCAPELLA TEŻ ZA 150 ZŁ(jeśli zażyjesz do 72 godzin po stosunku to zapobiega ciąży) dostępne są przy odbiorze osobistym codziennie w Warszawie lub za pośrednictwem poczty, przesyłka pobraniowa- płatne przy odbiorze z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłatą więc wiesz co kupujesz lub kurierem dostawa w ciągu 24h też płatne przy odbiorze, zainteresowane osoby proszę o tel 883 488 826 !! PS. Jeśli nie chcesz aby ktokolwiek wiedział o przesyłce to istnieje możliwość wysłania E-PRZESYŁKI którą odbierasz tylko na dowolnej wybranej przez ciebie poczcie a o tym że jest do odbioru jesteś informowana SMS Jestem jednym z niewielu który nie oszukuje i nie wysyła tabletek przeciwbólowych tylko oryginalnie zapakowany ARTHROTEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini 29
Ja brałam Cytotec czyli seriale 1421, byłam w 9 tyg ciąży lek miałam od lekarza jednak nie byl to lek polski tylko sprowadzany z anglii, na spotkaniu lekarka dobrała odpowiedznią liczbe tabletek do mojej wagi i powiedziała jak mam to zażyć. Najpierw musiałam zrobić 40 min kąpiel z masażami podbrzusza, po wyjściu z kąpieli musiałam wmasować sobie w szyjkę macicy odpowiednią dawkę tabletek, i odpowiednią dawkę zażyć doustnie, pózniej leżeć jakieś trzy godziny i nagrzewać podbrzusze termoforem i wykonywać parcia. W międzyczasie co godzina musiałam dalej zażywać tabletki doustnie.Po trzech godzinach leżenia musiałam wstać i ćwiczyć oraz sprzątać, pózniej znów leżeć i tak na przemian aż do końca. Ból był bardzo mały jak przy silniejszej miesiączce, wszystko obyło się bez komplikacji fizycznych, bo psychicznie to była maskra! Ja mam dwoje dzieci i sytuacja zmusiła mnie do usunięcia tej ciąży, po prostu nie miałam wyjścia tak sobie to tłumaczyłam przed całym tym ,,zabiegiem" , teraz wiem ze wyjście inne było jednak jest już za pózno, drugi raz już bym tego nie zrobiła, i ostrzegam oraz proszę zastanówcie się i przemyślcie sobie dobrze czy na pewno tego chcecie i czy jesteście zdecydowane w 100% że chcecie zrobić coś tak okropnego dziecku i sobie samej, ponieważ dla każdej osoby mającej choć trochę serca takie coś jest traumą. Ja wiem że do końca życia będę miała wyrzuty sumienia, zawsze będę żałować tego co zrobiłam choć wcześniej wydawało mi się że podjęłam słuszna decyzje i jestem jej w 100% pewna. I wiem że patrząc na dorastanie mojej małej córeczki będę miała w głowie,że powinno być trzecie najmłodsze dziecko... Zanim to zrobiłam nie mogłam jeść ani spać bo martwiło mnie że jestem w ciąży, myślałam o tym co będzie dalej, wydawało mi się, że po wszystkim w końcu odpocznę.... Nie macie pojęcia jak bardzo się myliłam, dopiero teraz wyrzuty sumienia nie daj mi jeść ani spać, bo co tylko zmrużę oczy powracał ciągle ten sam sen.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzabiegoweprzywracanie
Cytotec 200 mcg Misoprostol 12 szt 700 zł .Fachowo, dyskretnie tel502895456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam cytotec 200 firmy Pfizer 26 szt. zakupione w aptece w Polsce na receptę kilka dni temu ważność tabletek to 06-2013.cena za sztukę 25 zł,tel.669899060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsprzedam cytotec 200g firmy Pfizer z data do 27,09,2014 zakupione w Aptece na receptę, dyskretnie 511973212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisolek
witam ja jestem tuz po...chcialam tylko was prosic jak ktoras z was bedzie go zazywac to absolutnie nie badzcie same w domu. ja milalam straszne bolesci przez dwie godz i bylam na granicy omdlenia z bolu... nie wiem moze tylko moj organizm tak zaaragowal ale przez 2 godz nie bylam w stanie slowa z siebie wydusic az usnelam z wycienczenia. obiecalam sobie ze juz nigdy wiecej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abo
Nie potepiajcie tych kobiet ktore wziely te tabletki. nie kazda kobieta jest w stanie urodzic i zaopiekowac sie dzieckiem. Potepiajcie te matki ktore urodzily i katuja lub gloduja dzieci. lepiej nie urodzic wcale niz urodzic i zgotowac dziecku pieklo. o tym nikt z was nie pomysli. ja sama zaszlam w ciaze biorac tabletki antykoncepcyjne.wiec straszni obroncy zycia zastanowcie sie nad soba. w 4 tyg ciazy serce mojego dziecka jeszcze nie bilo a sam embrion wygladal jak ziarenko ryzu. Naogladaliscie sie zdjec na youtube z aborcji ale to sa przypadki naprawde ekstremalne. bo aborcje farmakologiczna przeprowadza sie do 12 tyg. a te zdj na youtube to kilkumiesieczne plody. i wykonane aborcje przez jakis tlumanow a nie lekarzy bo. w tych miesiacach nie wykonuje sie zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzakot691
czy ktoś wie jak można usunąć ciąże farmakologicznie samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam tabletki searle 1411 za 550 zł kontakt pod nr 726616121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce kupić cytotec jeśli ktoś ma na sprzedasz niech pisze na meila paulasiemienska@gmail.com potrzebuję pilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie proszę ile tabletek cytotec aplikuje się na raz i czy wkłada się je raz czy może więcej. proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×