Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja-80

SEARLE 1421 ,CYTOTEC czy któraś miała tym wywoływany poród?

Polecane posty

Gość KaśQ
sylwiaRSL : ja tez brałam searle jak byłam w tyg, za pierwszym razem nie pomógł, wiec wzielam go jeszcze raz (9tydzien ciąży) tym razem 4 godziny nie moglam wytrzymac z bólu i nie jestem pewna czy poroniłam ale mam nadzieje ze tak. Krwawienie miałam 3dni, było kilka skrzepów i rózowe plamki, ale nie miałam skurczy. Miałaś jeszcze jakies inne objawy? pzdr i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśQ
sylwiaRSL : ja tez brałam searle jak byłam w 8 tyg, za pierwszym razem nie pomógł, wiec wzielam go jeszcze raz (9tydzien ciąży) tym razem 4 godziny nie moglam wytrzymac z bólu i nie jestem pewna czy poroniłam ale mam nadzieje ze tak. Krwawienie miałam 3dni, było kilka skrzepów i rózowe plamki, ale nie miałam skurczy. Miałaś jeszcze jakies inne objawy? pzdr i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaa5555555555555555555555
za morderstwo powinnas zgnic w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek27
Tez jestem takiego samego zdania...wiesz co Kaśkq... Najlepiej to donos ta ciaze, urodz dziecko i wtedy je zabij. Przynajmniej bedzie wiedziala co zabijasz, a tak to nawet nie wiesz jak by wygladalo gdyby sie urodzilo...Oj niech Cie Bog ma w swojej opiece....Pieklo czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśQ
Ale na urodzenietego dziecka nie pozwala mi ani sytłacja materialna ani tym bardziej to ze nie mam ukonczonych 18 lat. Czy wy na prawde nie mozecie tego zrozumiec? Co mam je urodzic zawalic szkole? Nawet nie będe miała gdzie z nim mieszkac bo mnie rodzice wywalą z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśQ
Asiek 27 nie mów mi ze pieklo czeka bo nie chce mi sie wierzyc w to ze Ty jestes bez grzechu. Każdy ma coś na swoim sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasQ
nie kochałam sie z chlopakiem tylko zostałam zgwałcona a to jest różnica. A zgłaszac tego nigdzie nie mam zamiaru bo jego i tak juz nigdzie nie znajdą ja nawet nie wiem jak on wygladał. Wierz mi ze gdybym miała partnera i była z nim szcześliwa to w życiu nie usunelabym tego dziecka bo to bylaby cząstka nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek27
Kasq daj mi swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśQ
Asiek27 a po co Ci mój email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśQ
Asiek 27 to jest mój mail kasiak1201@wp.pl pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśQ
Asiek 27 odpisałam Ci na tego maila tylko nie wiem czy doszła wiadomosc... jak nie to napisz wysle Ci ją jeszcze raz... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez dostalam cytotec w 22 tygodniu moje dziecko był strasznie znieksztalcone z wszystkimi narzadami na wieszchu nie miało zadnych szans na przezycie a donoszenie ciazy zagrarzało mojemu zyciu zgodziłam sie na to zeby mi to podali ale załuje do dzisiejszego dnia ze to zrobiłam jak bym donosiła to przynajmniej bym pochowała a tak do tej pory czuje tylko bol i rozpacz nie rozumiem kobiet ktore tak lekkomyslnie do tego podchodza te tabletki powoduja ze twoje dziecko sie rozpada z chodzi z ciebie po kawałeczku to jest koszmar ktorego nikom nie zycze .Prosze was nie stosujcie tego nie zabijajcie swego malenstwa lepiej urodzic i oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez dostalam cytotec w 22 tygodniu moje dziecko był strasznie znieksztalcone z wszystkimi narzadami na wieszchu nie miało zadnych szans na przezycie a donoszenie ciazy zagrarzało mojemu zyciu zgodziłam sie na to zeby mi to podali ale załuje do dzisiejszego dnia ze to zrobiłam jak bym donosiła to przynajmniej bym pochowała a tak do tej pory czuje tylko bol i rozpacz nie rozumiem kobiet ktore tak lekkomyslnie do tego podchodza te tabletki powoduja ze twoje dziecko sie rozpada z chodzi z ciebie po kawałeczku to jest koszmar ktorego nikom nie zycze .Prosze was nie stosujcie tego nie zabijajcie swego malenstwa lepiej urodzic i oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmaluchaxxx
czesc brałam cytotec 200 w 7 tyg ciazy wszystko jak myslałam poszło zgodnie z planem ale bolał mnie brzuch wiec postanowiłam isc do lekarza. Powiedziałam ginekologowi co brałam i dlaczego zbadał mnie i skierował do szpitala:( tam miałam legalna skrobanke bo z ciazy juz nic dobrego by nie wyszło... po zabiegu czułam sie dobrze ale w nocy znieczulenie przestało działac i mdlałam z bólu wiec dostałam znieczulenie... za 2 tyg ide na badania kontrolne do swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytotec200
sprzedam cytotec 200 Pfizera sprowadzony z Francji. Szybko i dyskretnie gg 7413672 tel 696 881 050 mail cytotec200@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytotec200
Mam do sprzedania cytotec 200 firmy Pfizer sprowadzony z Francji. gg 7413672 mail: cytotec200@o2.pl 696 881 050 Masz pytania pisz lub dzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! mam do sprzedania arthrotec i cytotec z polskiej apteki.tanio, szybko i pewnie.to naprawde dziala. kontakt: gg 12023525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Aniołka * 13.06.2009
Nie rozumiem jak można z wlasnej woli brac to gowno.... ja poronilam w 8 tygodniu i dali mi cytotec na wywolanie krwawienia i skurczy... odeslali do domu, a po 4 godzinach wyladowalam w szpitalu... jak nie wiecie jak stosowac ten lek to lepiej tego nie robcie.... nie sprawiedliwe jest to ze jak ktos sie stara o malenstwo i w koncu nadchodzi upragniona ciaza to szczescie pryska jak banka mydlana... tak jak w moim przypadku... a te ktore nie chca dzieci niech sie zabezpieczaja, a jesli juz macie dzieci i zdecydujecie ze juz wiecej nie chcecie tak jak kobieta ktora ma 3 dzieci i dziekuje swojemu "wspanialemu" lekarzowi za ten lek, przy 3 powinna sobie podwiazac jajniki... jak mozna zabic zywa istotke, i jeszcze dziekowac... dla mnie to nie do pojecia... Kobiety ktore usowaja ciaze z wlasnej woli niech sie zastanowia jakie bede w przyszlosci z nich matki.... lub sa.... radze urodzic i oddac do adopcji jesli juz naprawde nie chcecie, bo wiele par czeka z upragnieniem na dziecko, a nie moga go miec z wiadomych powodów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdol3
czy 2 tab. mi wystarcza do pochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana29
Gdzie mozna dostac CYTOTEC jestem w ciazy i bardzo potrzebuje tej tabletki.Nie jestem w stanie urodzic i oddac tego dziecka a moja sytuacja nie pozwala mi na jego zatrzymanie poniewaz mam juz troje dzieci i najmlodsze ma nie cale 2 latka. Jestem sama i ledwo wiaze koniec z koncem.Prosze pomozcie mi to jest moj email aniawozniak196@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana29
Kto ma odsprzedac cytotec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi25
To jakiś koszmar! Kobiety!!! Nie uprawiajcie sexu skoro nie potraficie sie zabezpieczać! To nie zabawa! Trzeba ponosić konsekwencje swoich decyzji. Zdecydowałaś, ze jesteś na tyle dojrzała aby współżyć - bądź tak samo dojrzała i licz się z konsekwencjami sexu!!! Być zgwałconym i nie chcieć dziecka poczętego w ten okrutny sposób to inna sprawa. Nie wypowiadam się na ten temat, bo nie wiem jak bym się zachowała. Ale te dziewczyny/kobiety, które usuwają ciąże tak, jakby kupowały jabłka na targu??!! Nie znam słów, które opisałyby te kobiety! Jesteście wyrachowanymi bestiami! Ja miałam podany cytotek w 11 tc, serduszko mojego dziecka przestało bić i nigdy tego nie zapomnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancyjna 28
Ja cytotecu (SEARLE1421) nie brałam i nie mam zamiaru tego robic!!! Ale gdy czytam wypowiedzi w stylu "...za zabujstwo powinnas zgnic w więzieniu..." albo "...piekło czeka..." lub jeszcze coś podobnego to nie wiem czy się śmiac z głupoty tych wypowiedzi czy raczej płakac, bo chyba nie WY kobietki jesteście od osądzania tych dziewczyn,które to brały? ,rozumiem że to jest forum i że każdy pisze co chce ale bez przesady!!! Najlepiej jest napisac: ...donoś,urodź i zabij... albo oddaj do domu dziecka, ale czy wy wogóle wiecie co piszecie? czy macie chocby najmniejsze pojęcie jak tam jest? czy możecie sobie wyobrazic co przezywają tam dzieci? co czują? co myślą? Że niektóre latami czekają na mamusię i tatusia a oni wciąż nie przychodzą,pomimo tego że IM już wszystko jedno czy będą prawdziwi czy nie??? A czy TY byś urodziła i zabiła? że JEJ to każesz zrobic? Skąd wiesz co teraz ta czy inna która to zrobiła czuje? Czy nie poszła i nie popełniła przez to samobujstwa? Nie znasz sytuacji to po co się w ten sposób wypowiadzasz??? A czy ty nie zrobiłaś czegoś czego teraz bardzo żałujesz??? Albo kiedyś nie zrobisz??? JA nie jestem za tym żeby zabijac nienarodzone dzieci, bo sama poroniłam bardzo długo wyczekiwaną ciążę i ten kto tego nie przeżył to nie wie co to znaczy!!! Ale jestem za tym (i napewno wiele innych kobiet też) żeby do 5 czy 6 tyg.ciąży można było wywołac "poród". Po co puźniej to dziecko ma cierpiec w domu dziecka? Albo leżec na śmietniku-co ostatnio się często słyszy w telewizji. To są dopiero matki BESTIE!!! Pomimo tego że znajdą się osoby które nie zrozumieją mojego zdania na ten temat POZDRAWIAM serdecznie WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECZYTAJ TO
Witam mam do sprzedania zestawy skladajace sie z ru486 arthrotecu i cytotecu.Zawartosc misoprostolu to 0,2mg.Wszystko jest sprawdzone.Mozliwa wysylka i odbiór osobisty we wroclawiu.Do zestawu dolonczona jest ulotka z dokladnym opisem jak lek stosowac.Kontakt:blondiwhite@wp.pl 517917978 GG:11556540 To jest oszyst jak inni co wysylaja Jak macie cos kupic to proscie o zdjecie zrobie na stoliku z jakims przedmiotem np 5 zł lub dlugopis lub cos innego tego leku i sprawdzcie w googleczy czy jest identyczyny JA JUZ SIE PRZEJECHALEM NA TYM KOPJUJ TEN LINK I POMOZ INNYM NIE DAJCIE SIE WALOWAC POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supernova121
Dziewczyny nie dajcie się nabrać!!! Osoba ogłaszająca się powyżej o mailu robert_monia@o2.pl to zwykły, ordynarny oszust!!! To samo blondiwhite@wp.pl !!!!! Posiadam kontakty do osób, którzy zostali oszukani przez jednego albo drugiego z w/w naciągaczy!!! Jeśli chodzi o osobnika o mailu robert_monia@o2.pl to wystarczy dokładnie przeczytać jego ogłoszenie! Otóż szanowny panie oszuście zestaw z WOW nie zawiera Cytotecu!!! To bzdura!!! Do zestawu WOW owszem dołączony jest Misoprostol ale o nazwie handlowej właśnie "Misoprostol" a nie Cytotec! Ten oszust skopiował sobie moje zdjęcie, które kiedyś zamieściłam na jednym z portali i teraz dodaje je do swoich ogłoszeń a także rozsyła nic nie podejrzewającym osobom!!! Pani (a raczej pan!) blondiwhite@wp.pl z Wrocławia działa w ten sposób już kilka lat, liczba oszukanych przez niego osób jest ogromna!!! Jego "zestawy" zawierają 7 niewiadomego pochodzenia tabletek - 6 małych, białych i jedną białą z wytłoczonym trójkątem. Są to prawdopodobnie jakieś psychotropy gdyż bardzo źle się znosi ich zażycie ale oczywiście poza maxymalną biegunką, zawrotami głowy, itp.. nie przynoszą oczekiwanego skutku. Na forum Dyscus.nethit jest o nich napisane! Wiele osób opisało tam jak perfidnie zostali oszukani! To są cały czas te same osoby, oni z tego żyją - co jakiś czas zmieniają sobie gg, adres mailowy i numer telefonu i dalej wykorzystują przerażonych, szukających pomocy ludzi!!! To podłe!!! Dziewczyny pamiętajcie o jednym - każdy lek, który w swoim składzie zawiera Misoprostol MUSI posiadać wytłoczony napis SEARLE!!! W zależności od tego co to konkretnie jest za lek do tego napisu dodane są różne numery - np. Arthrotec 50 to SEARLE 1411, Forte 1421, Cytotec 200 1461 a Cytotec 100 1451, itp.. Jedynie tzw. generyki nie koniecznie muszą posiadać takie wytłoczenie ale takich produktów lepiej nie kupować. Są one produkowane w Azji, Indiach, itd.. i bardzo często poza pożądaną substancją czynną zawierają pół tablicy Mendelejewa więc nie warto ryzykować. Ze zdrowiem nie ma żartów!!! Posiadam zdjęcia oryginalnego zestawu z WoW a także większości z w/w leków więc w ten sposób będę mogła komuś pomóc to z chęcią je udostępnię! Mam jedynie nadzieję, że nie będą do mnie pisali ci albo kolejni bezczelni oszuści mając na celu zdobycie fotki mając nadzieję, że za jej pomocą będą mogli wprowadzać w błąd i okradać osoby w potrzebie! Ostrzegam, że potrafię zabezpieczyć fotografię w taki sposób by później rozpoznać ją bez pudła i jeśli ktokolwiek postąpi w wyżej wymieniony sposób to spotkają go przykre konsekwencje! P.S. W temat tego wątku wkradł się błąd - SEARLE 1421 to "Arthrotec Forte" a nie "Cytotec". Przepraszam za wytknięcie tego ale nie mogłam się powstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana_sarunia
Jestem jedną z wielu osób oszukanych przez BLONDIWHITE i błagam Was dziewczyny nie dajcie się nabrać! Leki, które ta osoba sprzedaje nie mają nic wspólnego z mifepristonem i mizoprostolem, to są nic nie warte proszki bez żadnego opakowania, z nieznaną datą ważności i co najważniejsze NIEDZIAŁAJĄCE!!! TO JEST OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znalazłam już kilka innych osób, które padły jego ofiarą! Jedna z nich jest z mojego miasta i wspólnie zgłosiłyśmy już sprawę POLICJI ale sami wiecie ile w naszym wspaniałym kraju trwa egzekwowanie prawa więc nie nabijajcie złodziejowi kabzy!!! Ktoś powyżej napisał już całą prawdę o nim a pomimo tego on się nadal bezczelnie tutaj ogłasza i liczy, że uda mu się ukraść pieniądze kolejnym zdesperowanym i przerażonym osobom!!! To co robi jest przestępstwem wyłudzenia i oszustwem i grozi za to 8 lat więzienia. Na szczęście są ludzie, którzy dopilnują żeby oszust BLONDIWHITE trafił tam gdzie jego miejsce a narazie uważajcie dziewczyny i naprawdę nie kupujcie nic od tego typa! Mamy dowody na to wszystko co tu napisałam - jego dane, adresy, numery konta, którego używa i zdjęcia tych pseudo leków także niech nawet nie próbuje twierdzić, że oskarżamy go bezpodstawnie bo będę miała w nosie ochronę prywatności i ujawnię je na forum do wglądu dla wszystkich zainteresowanych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bia
Czy searle 1461 jako środek poronny stosuje się dopochwowo, czy doustnie? I czy tabletki mają być przyjęte naraz czy co ileś godzin jedna , bo chyba nie zrozumiałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytotec podano mi dobę po stwierdzeniu braku czynności serca mojej 28 tygodniowej córeczki. Tabletka miała wywołać skurcze macicy, przyspieszyć dojrzewanie szyjki i jej rozwarcie. Lekarze mówili, że wywoływanie porodu może trwać do tygodnia i może być bardzo bolesne, ale ma to kolosalne znaczenie dla mojego zdrowia i przyszłości jako mamy. Urodziłam po 17 godzinach od podania, więc mam za co dziękować. Wiele zostało mi oszczędzone, chociaż doświadczenie porodu martwego dziecka jest nieprzekazywalne. To był dramat również dla położnych. Byłam w pełni przytomna i wszystko pamiętam. Chcę dać świadectwo. Pierwsze dwa miesiące ciąży to zupełny szok i obawy, tak jak to bywa z nieplanowanymi ciążami. Bałam się wszystkiego. Teraz tęsknię. Bardzo. Tęsknię za wszystkim - powiadamianiem przyjaciół, o tym, że jestem w ciąży, za ich radością i ciepłymi słowami, za wizytami u lekarza (chociaż moja pani doktor miała dość specyficzne poczucie humoru, którego nie rozumiałam), a przede wszystkim tęsknię za odczuwaniem ruchów mojej maleńkiej dziewczynki. Życie jest prawdziwe i czasami przerażające, ale jest na poważnie. Jest jedno. Niepowtarzalne. Darowane każdemu pojedynczemu i niepowtarzalnemu człowiekowi, który pojawia się na tym świecie. Wierzę, że ja przeszłam pozytywnie pewną próbę, że pojawienie się Zosi było częścią planu. Ja i Zosia byłyśmy zapewne rzadkim przypadkiem, jednym na wiele szczęśliwych porodów dzieci żywych, zdrowych i donoszonych, ale byłam mamą i Bóg wie co robi. Teraz już się nie boję. Trzeba dużo stracić, żeby zyskać jeszcze więcej. Nie będę odnosić się do powyższych wpisów, bo jest tutaj cały wachlarz różnych przypadków. Chcę tylko napisać, że troska o nasze, tylko własne życie to za mało. Lekceważenie najważniejszych momentów życia, dużo kosztuje. Zawsze i wszędzie. Nawet, a może przede wszystkim wtedy, kiedy najmniej jesteśmy świadomi, tego co robimy. Dowiedziałam się, że bycie mamą to super sprawa! I uwolniłam się od moich najgorszych koszmarów, kiedy śniło mi się, że jestem w ciąży, sama, zrozpaczona, opuszczona i śmiertelnie przestraszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magddda
Supernova121 mam prośbe czy mogłabyś mi udostępnić zdjęcia orginalnych leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×