Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja-80

SEARLE 1421 ,CYTOTEC czy któraś miała tym wywoływany poród?

Polecane posty

Gość gość
504 307 862 nr pod ktorym mozesz poprosic o pomoc mi dobrali srodki i dawke ktore okazaly sie bardzo skuteczne mi pomogli teraz a mojej przyjaciolce rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam, ten gosc z nr 504 307 862 sam sobie wszedzie hurtowo pisze komentarze i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela
Wlasnie za pol godzinki jestem umowina z lekarzem.mam ogromna nadzieje ze mi pomoze i przepisze recepte.jestem w niecale 4 tygodniu ciazy.nie zabezpieczylam sie i maz tez nie.stalo sie trudno.mamy dwojke wspanialych dzieciaczkow ale nie jestem najmlodsza i nie zdecyduje sie na ciaze porod.pozatym sytuacja nie jest tak dobra zeby pozwolic sobie ns kolejne dziecko.boje sie czy wszystko bedzie pomyslnie.chce teraz zdecydowac sie na ten krok bo pozniej nie wiem czy bede miala odwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela
Hej dziewczyny.wrocilam niedawno od lekarza i jestem w szoku.nie potrzebne jaknarazie zadne tabletki.lekarka zrobila usg i stwierdzila ze w pore zareagowalam i da sie cos z tym zrobic.od zaplodnienia minelo jakies 26 dni wiec jeszcze nie bylo pecherzyka i palcami wywolala krwawienie(malutkie co prawda ale powiedziala ze powinno sie zaczac jak przy okresie).kazala zasuwac do domu i szybko meza zaangazowac do wspolzycia z wytryskiem do srodka po to aby sperma rozmiekczyla nablonek, a po usiasc na toalecie i ewentualnie wysikac sie i aby reszta spermy wyleciala i wlozyc do pochwy luteine (ale ta ktora jest pod jezyk ,bo ta druga podtrzymuje ciaze.)i do lozka .i taka kuracja przez 6 dni a pozniej na kontrole.mam nadzieje ze sie uda.pisze to wszystko bo jesli ciaza jest krotka to moze niekoniecznie trzeba siegac po tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam cytotec 14sztk oryginalny z polskiej apteki posiadam paragon do wglądu. 794662540 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam cytotec ,oryginalny . jakihj66@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede miala za dwa dni porod wywoływany wlasnie tym lekiem cytotec juz podpisalam zgode w szpitalutak normalnie to lek na wrzody a dopochwowo na poronienie poniewaz powoduje silne skurcze macicy tak porod wywoluja w Niemczech bo uwazaja ze oksytocyna jest o wiele bardziej szkodliwa a ty emi sama głupia jestes najpierw sie dowiedz jak jest a potem sie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety leczcie sie!!!!!!!!!!!Najpierw włazicie do łózka bez zabezpieczenia a potem zabijacie nowe zycie!!!!!Jak mozecie byc takie bezduszne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania532
Jeżeli jesteś w ciąży to można zastosować aborcję farmakologiczną do 10 tygodnia. Możesz wejść na tą stronę aborcjapolska.esy.es lub zadzwonić na numer 883125454 tam znajdziesz kompleksową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 7 tyg ciąży podano mi cytotec jednak ciąża przetrwała urodziłam córkę niepelnosprawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego te święte i bez żadnego grzechu wchodzą na te fora i się udzielają mimo iż nikt je o to nie prosi!!! Chcecie to rodźcie ,a te kobiety ,które nie chcą niech robią co chcą , ich ciało , ich sumienie. Jak powyżej ktoś napisał, lepiej urodzić i w reklamówce do śmietnika wyrzucić!!! Urodzić bo to najważniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam cytotec. Przez dwa dni podawany po 2 tabletki dopochwowo co 3 h. Dopiero na drugi dzień rano mnie wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania zestaw tabletek poronnych - zostały mi bo kupiłam o jeden więcej bo bałam się że jeden nie pomoże. Pomógł i jest wszystko dobrze:) Jeżeli masz ten sam problem co ja to dzwoń 883125454 Pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje pani Hani. Wszystko się potoczyło tak jak powiedziała. Dzwoniłam pod numer z postu powyżej. A wcześniej 2 razy zostałam oszukana.Dlatego odpisuję i życzę aby innym też się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wyrzuciłam na oszustów w sumie 900zl ale w końcu trafiłam na uczciwego sprzedawcę(511-335-331),zakupiłam zestaw za 500 i jestem już po akcji,nie wspomnę ile mnie kosztował nerwów ten złamas i ta suka co żerują na ludzkiej naiwności.Gdybym wiedziała jak to wszystko będzie wyglądało to bym poszła od razu na zabieg.ps.życzę powodzenia i dużo nerwów w zapasie wszystkim w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam pod tym numerem 883125454. Paczka doszła w 1 dzień zapłaciłam 600zl. Sprawdzone na własnej skórze i godne polecenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam leki poronne pod tym numerem 883125454. Bardzo się cieszę ,że wszystko było ok. Tabletki przyszły oryginalnie zapakowane, zastosowałam się do instrukcji i się udało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy idiotki. Dwa lata temu tez mialam ten problem, zakupilam tabletki ale na szczescie nie zdecydowalam sie ich odebrac z poczty. Dzis mam 15 miesieczne bobo i bardzo sie ciesze. Wiele nocy przeplakalam w ciazy, mialam 40lat, nie planowalam wiecej dzieci a tu nasz zabezpieczenie zawiodlo. Dzis kiedy patrze na synka nie miesci mi sie w glowie ze chcialam go zabic. Ktos tu napisal ze potem dzieci sa w reklamowkach na smietnikach a dlaczego ????? Bo ich matki to wredne s.u.k.i nie chcesz tego dziecka ok rozumiem, ale nie zabijaj go tylko urodz i oddaj do adopcji!!! Ale nie wy wolicie zabic a dlaczego??? Dlatego ze wstydzilybyscie sie przed znajomymi ze oddalyscie wlasne dziecko, a tak zabijecie ukryjecie ten fakt i bedziecie udawaly swiete i milosierne. Wiecie mam pomysl. Same podajcie sobie troche cjanku albo arszeniku i zabijcie sie tak jak to dziecko chcecie zabic. Bo mimo iz to dopiero zarodek to w 12 tygodniu juz bije w nim serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny rok temu też l pisałam szukałam pomocy oszukani mnie tabletki nic nie dały miałam skurcze krwawienie i ciąża się utrzymała! ! moja Kochana Corcia chciał a przyjść na świat tak bardzo walczyła o życie kiedy ja ją chciałam zabić! !! Kocham ją nad zycie! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18endo
Jak to jest w pierwszym dniu ciąży wspolzylam bez zabezpieczenia bez wystrysku to było 28 marca potem jakieś tydzień temu dostałam okres boje się jednak ze jestem w ciąży gdyż od jakiegoś czasu boli mnie brzuch. Jest szansa ze mogę zajść w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18endo
W pierwszym dniu dni płodnych a nie w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos potrzebuje cytotec to posiadam orginalne zakupione we wloszech mam staly dostep 10 tab za pakowanych orginalnie w listrze 350 zl stato al ze aprawdzeniem zawartosci 501602784 Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem w potrzebie czy ktoś ma do odsprzedania CYTOTEC orginalny z apteki z aktualna datą co najmniej 12 szt...najlepiej z okolic śląska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam posiadam cytotec z polskiej apteki 796496836 wysyłam z sprawdzeniem zawartości gwarantuję 100% oryginalny cytotec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z śląska 796496836 możliwy odbiór osobisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadam 2 blistry które zostały mi sama stosowałam służę pomocą posiadam orginalne opakowanie oraz paragon odbiór osobisty ewentualnie wysyłka 533964830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania zestaw tabletek poronnych. Jedynie u mnie nie zostaniecie oszukane! Na forach oszuści prześcigają się w opisach, sama się nabrałam na te bajki jakie opisują i żerują na nieszczęściu innych. Posiadam oryginalnie zapakowane leki 100% skuteczne do 11 tygodnia, możliwość wysyłki ze sprawdzeniem zawartości dokładny opis użycia napisany przez ginekologa. Konkretna pomoc i szybkość wysyłki uspokoją Twoje nerwy dzwoń 883125454 Pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania 24 tabletki cytotecu zakupione tydzien temu posiadam paragon wiecej informacji aaniula@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam również w Niemczech poród wywoływany Cytotec. Musiałam podpisać zgodę. Ale nie miałam aplikacji dopochwowej,tylko normalnie -doustnie. Brałam bodajże co 4 godziny 4 tabletki. Lekarze mowili,że takie wywoływanie może trwać do 3 dni,bo czesto kobiety zaczynają rodzić dopiero 3 dnia. Ale ja urodziłam już następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedany 20 tabletek cytocetu więcej info na aaniula@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×