Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja-80

SEARLE 1421 ,CYTOTEC czy któraś miała tym wywoływany poród?

Polecane posty

Gość Mizoprostol
Sprzedam tabletki wczesnoporonne do 12 tyg. oryginalnie zapakowane w blistry z polskiej apteki. Wysyłka poczta polska ze sprawdzeniem zawartosci przed zapłatą. Tel 576.091.189 12 szt Arthrotec 200zł 12 szt Arthrotec plus Ru 486 300zł 12 szt Cytotec plus Ru 486 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedać cytotec tanio oryginalnie zapakowany 12 tabletek, 506725482

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, posiadam do sprzedania cytotec oryginalnie zapakowany w rozsądnej cenie, 12 babletek,506725482

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana_95
Witam! Sprzedam tabletki Mifepristone (1szt) oraz Misoprostol (8szt) - zestaw dla jednej kobiety. Dostałam go od Women on Web: zamówiłam dla siebie, ale ostatecznie nie zdecydowałam się na użycie. W związku z tym mam do przekazania którejś z Was zainteresowanych NIEROZPAKOWANY zestaw, na kopercie są moje dane, nadany przez WoW numer przesyłki, pieczątka nadawcy. Cena to 410 zł, bo chcę tylko skompensować wydatek. Mogę wysłać za pobraniem dla pewności. Proszę o kontakt: tetiana0895@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Do sprzedania nierozpakowany zestaw: Mifepristone - 1 tabletka. Misoprostol - 8 tabletek Data ważności zestawu po bodajże przełom 2018/2019 roku. Cena to 400 zl. Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt: ladybirds@buziaczek.pl. Mogę wysłać za pobraniem dla pewności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
kupie zestaw najlepiej 2 lekow ale orginalne . kontakt plucia0883@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam tabletki cytotec , kontakt aga373@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
Sprzedam m &m zestaw orginalnie zapakowane. baska4@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania tabletki cytotec , info aga373@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalne tabletki poronne
Oryginalne i sprawdzone tabletki poronne: Arthrotec 12 szt. 150 zł, Cytotec 12 szt. 170 zł. Arthrotec 12 szt. + Ru486 1 szt. 310 zł, Cytotec 12 szt. + Ru486 1 szt. 330 zł, przesyłka ekspress 25zł - dyskretna do max 3 dni roboczych, sprawdzenie zawartości przed zapłatą, możliwość wysyłki poste restante także ze sprawdzeniem, stały kontakt podczas kuracji, stała współpraca z ginekologiem, tylko oryginalne i sprawdzone protukty. Dostajesz numer listu do śledzenia po wysyłce. Na życzenie wysyłam zdjęcia z tekstem obok leków. Nie zawiedziesz się. Wejdź na ogłoszenie : http://opole.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1153420861/opole-tabletki-poronne-CYTOTEC-ARTHROTEC-tabletki-wczesnoporonne-RU486-skuteczna-aborcja.html Kontakt: napisz sms pod numer 883-081-724 a oddzwonie do 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś w potrzebie ??? BEZPIECZNE I SKUTECZNE TABLETKI PORONNE Wieloletnie doświadczenie !! Wsparcie w trakcie kuracji !! KONTAKT: ☎ 577_405_474 TABLETKI PORONNE: Misoprostol (CYTOTEC lub ARTHROTEC) i Mifepristone (RU486) WYSYŁKA Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam panią z pod nr 577_405_474 uratowała mi życie i małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaryska19
również polecam zapłaciłam przy odbiorze po sprawdzeniu zawartości wszystko się zgadzało, kuracja przeszła szybko i sprawnie ze wsparciem pani Eweliny z pod tel 577 405 474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki1313
Dziękuję za pomoc, też mi pomogła pani Ewelina dobrze że są tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ec ABLETKI Oferuje skuteczne w praktyce: doustnie,dopochwowo Czysty misoprostol (CYTOTEC) marki Pfizer Doustnie dający 98 % skuteczności. 12 tabletek 450 wysylka oczywiscie ze sprawdzeniem zawartosci najpierw sprawdzasz jezeli wszystko sie zgadza dopiero placisz u mnie masz pewnosc ze nie zostaniesz oszukana W CELU ZAMOWIENIA PROSZE TYLKO I WYLACZNIE O SMS TABLETKI ODRAZU ODDZWONIE LUB ODPISZE JAK KTO WOLI 576.324.300 Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga OSZUST

UAWAGA OSZUSCI !!!

Dziewczyny uwazajcie na dwie osoby ktore tu oszukuja .
Oszustem jest pan z rosyjskim akcentem oraz pani o imieniu Ewelina nr tel (577 405 477)
Dziewczyny tabletka RU846 jest w polsce nie do kupienia a osoba ktora ja oferuje to OSZUST !!!
Proście zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek a zwłaszcza zdjecie tabletki RU486

Ja zostalam oszukana przez pania Eweline (577 405 477) na 450zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczny zestaw

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieslawa41

Już 2 razy kupowałam u Pani Eweliny i za każdym razem było to co miało być. Przesyłki zawsze były ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą więc trzeba być mało myślącym żeby dać się oszukać.

Prosta sprawa - przychodzi kurier - bierzesz przesyłkę - otwierasz - oglądasz i płacisz jak jest ok, albo wraca do nadawcy. Czy to takie trudne ???

Myślę że konkurencja walczy o klientki i robi to w brzydki sposób.

Nie wierzę w to co piszą te panie jednocześnie reklamując kogoś innego. 

Czytajcie ze zrozumieniem 

Wiesia

Ps.

Gdy ktoś chce ci wysłać przesyłkę bez sprawdzenia zawartości przed zapłata, to na 99% chce Cię oszukać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już Po Kuracji

Pomoc w zakupie środków otrzymałam od pani Eweliny

Pomoc w trakcie kuracji otrzymałam  od pani Eweliny

DZIĘKUJĘ  pani Ewelinie

jej nr tel 577 405 474

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witam posiadam tabletki arthrotec Forte wysyłka za pobraniem bądź odbiór osobisty.Zakupiony w Polskiej aptece wiec zestaw jest oryginalny.Z czystym sercem odstąpię.
781070986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witam posiadam tabletki arthrotec Forte wysyłka za pobraniem bądź odbiór osobisty.Zakupiony w Polskiej aptece wiec zestaw jest oryginalny.Z czystym sercem odstąpię.
781070986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×