Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja-80

SEARLE 1421 ,CYTOTEC czy któraś miała tym wywoływany poród?

Polecane posty

Gość gość
Arthrotec odsprzedam,opakowanie 20 szt.za 200zł.plus koszt przesyłki,płatność za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.Proszę o kontakt na wladzio67@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. mam do sprzedania arthrotec forte, dokladnie 20tab za 150zl. odbior osobisty lub wyslka tel 511-224-374

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroniona
Sprzedam całe, fabrycznie zapakowane listki tabletek misoprostol (cytotec) wraz z ulotką, więcej informacji pod tel : 507-57-36-00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zostało mi 18 tabletek Cytotek, posiadam paragon zakupu (zakup 30.12.2015). Odbiór osobisty - Warszawa. Email: blackghost@4seek.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka85
sprzedam art 20tab za 150zl. tel 534 409 742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćarthrotec
Sprzedam oryginalne tabletki poronne. Wysyłka ze spr zawartosci. 12 szt Arthrotec 250zł 12 szt Cytotec 550zł Mozliwy odbiór osobisty tel. 507.150.272

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ja wzięłam tabletki searle1421 najpierw 4 dopochwowo, 2 doo******czo i co 3 godz 1 tabletkę połykać razem muszę zjeść 4 tabletki już po dwóch godzinach bóle brzucha i skurcze były nie do pomyślenia, gorąco które uderza masakra, a poronienie jeszcze się nie zaczęło myślę że mogę tego nie przetrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja zażyłam CYTOTEC w 6 tyg. w taki sposób: trzy razy co trzy godziny po cztery tabletki pod język. Po godzinie czuć ból podbrzusza i masakryczne dreszcze. Później zaczęło się krwawienie i gorączka 38 stopni. Musiałam zażyć lek przeciwbólowy bo myślałam, że tego nie wytrzymam.Wszystkie objawy minęły po 24 godzinach oprócz krwawienia. Aktualnie mija 8 dzień od zażycia tych tabletek. Krwawienie i objawy ciąży minęły. Opakowanie zawierało 42 tabletki. Odsprzedam resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćarthcyt
Wysyłka ze sprawdzeniem paczki Poczta Polska. 12szt Arthrotec 200zł 12 szt Cytotec 500zł Na życzenie klienta wysyłam zdjecia leków. Kontakt :  edytamarzec@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tabletki poronne.CYTOTEC Wysyłka ze spr zawartosci. 12 szt Cytotec 550zł WYSLE ZDIECIA NA EMAIL tel. 729264911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Cytotec do 15 tyg. Wysyłka pobraniowa ze spr zawartosci oraz odbiòr osobisty. 12 szt 499zł tel 793.667.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArtCyt
Sprzedam Cytotec marki Pfizer. Prosto z Apteki. Odbiór osobisty oraz wysyłka ze sprawdzeniem zawartosci. Tel. 789.132.631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam cyto**c lub art**otec . 2 paczki tanio i dyskretnie 724568631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytotec 200mcg. Oryginalnie zapakowany prosto z Apteki. 12 szt 500zł. Odbiór osobisty oraz wysyłka. Tel 789.132.631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tabletki poronne.CYTOTEC Wysyłka ze spr zawartosci. 12 szt Cytotec 450 zł WYSLE ZDIECIA NA EMAIL tel. 729264911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i netporadnia.pl Godziny kontaktu: od 17.00 do 24.00 Oferujemy Tobie bezpieczną przestrzeń rozmowy. Jesteśmy po to by towarzyszyć i wspierać Ciebie w poszukiwaniu rozwiązań. Jeśli się z nami skontaktujesz, uzyskasz wsparcie emocjonalne. Wyznajemy zasadę, że „droga do mądrej decyzji prowadzi przez wiele pytań”. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Cytotec 200mcg (oryginalny Pfizer z greckiej apteki) Mam jeszcze 40 tabl. anna-sawczuk@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Cytotec pfizer blistry (10tab.) ,wysyłka ze sprawdzeniem zawartości, płatna przy odbiorze.W razie pytań proszę dzwonić chętnie udzielę wszytkich informacji.793.419.606.Karolina 10 tab. 300zł 12 tab. 340zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinakkk
Sprzedam Cytotec 10 sztuk + 1 poronna RU - 350 zł dodatkowo płatna przesyłka 22.65 zł z możliwością sprawdzenia zawartości i płatnością przy odbiorze. Kontakt do mnie 793410396 jeżeli jesteś zainteresowana wyślij mi sms a ja oddzwonię albo odpiszę. Możliwość odbioru osobistego na Śląsku i w Małopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebylam zabieg aborcji farmakologicznej miesiac temu zamawialam ze strony http://girlinneed.com/ . zabieg zakonczyl sie pomyslnie po ciazy ani sladu . tabletki przyszly wpelni oryginalne. Trzeba sie wspierac . i uwazac na oszustow moja kolezanka zanowila z niewiadomego zrodla i przyszly w worku zapakowane nie oznaczone poktorych bafrdzo zle sie czula i wyladowala w szpitalum nalezy bardzo uwazac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Cytotec 200mcg (oryginalny Pfizer z greckiej apteki) Mam jeszcze 40 tabl. anna-sawczuk@tlen.pl. Nie jestem handlarzem. Gdyby nie siostra mieszkająca w Grecji nic by z tego niewyszło. Sami oszusci i złodzieje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazajcie na nieoryginalne i nie sprawdzone zrodla bo moze przyjsc jakies gowno to zrodlo moge bez wahania polecic www.girlinneed.com , Oryginalne tabletki wczesnoporonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tabletki CYTOTEC Wysyłka ze spr zawartosci. 12 szt Cytotec 450 zł Wysyłam poczta Polska ze sprawdzeniem zawartości przed zaplata WYSLE ZDIECIA NA EMAIL tel. 729.264.911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam oryginalny Cytotec 200 mcg Pfizer, zostało mi kilkanascie tabl, sprowadzony z Grecji, po tym jak w Polsce 2 x mnie oszukali,gdy probowalam kupic z ogloszeń. Cytotec wazny do konca 2018r. Sprzedam za cenę zakupu czyli ok 20zl/tabl. Moge przeslac zdjecia. Kontakt: anna-sawczuk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArthCyto
Arthrotec 12 szt 200zł Arthrotec plus Ru 486 300zł Cytotec plus Ru 486 500zł Tel . 576.091.189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś zainteresowana zakupem nie dzwoń proszę o SMS tabletki oddzwonię 729.264.911 Tabletki poronne cytotec czysty (misoprostol) Marki pfizer Skuteczność 98% Uwaga cytotec jest tylko i wyłącznie w listkach nie luzem nie w plastikowych pudełkach Jeżeli na przesyłce nie ma zaznaczonej opcji sprawdzenia zawartości to nie odbieraj paczki na 100% zostaniesz oszukana 12 tabletek CYTOTEC 450 zł Wysyłka poczta Polska ze sprawdzeniem zawartości przed zaplata przesyłka dochodzi w przeciągu 2 dni roboczych Proszę o SMS tabletki oddzwonię w przeciągu 10 minut tel 729.264.911 Marzena Proszę uważać na ten e-mail oszukali wiele dziewczyn nie zamawiać Nic ostrzegam was dziewczyny dr.julia@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misoprostol
Sprzedam tabletki wczesnoporonne do 12 tyg. oryginalnie zapakowane w blistry z polskiej apteki. Wysyłka poczta polska ze sprawdzeniem zawartosci przed zapłatą. Tel 576.091.189 12 szt Arthrotec 200zł 12 szt Arthrotec plus Ru 486 300zł 12 szt Cytotec plus Ru 486 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misoprostol
Sprzedam tabletki wczesnoporonne do 12 tyg. oryginalnie zapakowane w blistry z polskiej apteki. Wysyłka poczta polska ze sprawdzeniem zawartosci przed zapłatą. Tel 576.091.189 Arthrotec Cytotec RU486 12 szt Arthrotec 200zł 12 szt Arthrotec plus Ru 486 300zł 12 szt Cytotec plus Ru 486 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam RU486+misoprostol . Kontakt duczykowa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×