Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gośćAsia 11
Gość wczoraj z 21.4... Podaje namiary do kliniki w Tryncu tam gdzie pracuje Dr.Brzuchański dr .Furmanek i dr.Szymczysko i wielu innych na oddziale chirurgii plastycznej. Rejestracja do poradni .+420 558 309 234. pod. tym nr.mozna prosić o polączenie z doktorami. gabinety lekarzy są połączone ze sobą.kazdy doktor może wejść do drugiego.tsk samo z telefonami. Na recepcji/ rejestracji można poprosić. Panią. SIMONE.ONA mówi po polsku. Prosić o konsultacje w dniu zabiegi żeby nie jeździć zbędnie a potem i tak 2razy płacić za wizytę.Podaj własny termin bo Ci wcisną za 12 miesięcy.Najlepiej to najpierw opisać wszystko w majlu s potem dzwonić prosto do wybranego doktora. Strona kliniki ''SOSNA''w Tryncu: www.nemtr.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Tamci lekarze odpisują przeważnie w czasie weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Mam namiary na Szymczysko. małymi literami. to: roman.szymczysko@nemtr.cz Do Furmanka : furmanek@seznam.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia 11
Brzuchanski pracuje w prywatnej klinice Bielsko Biała i szukaj do niego telefonu.Jesli zdecydujesz się na Niego to w Polsce zapłacisz taką cenę jak każdy lekarz chirurgii estetycznej w kraju.W Czechach ci sami lekarze korzystają z państwowych sal operacyjnych pracując tam na Etacie stąd ceny za zabiegi są o połowę tańsze a personel tak samo uprzejmy jak u nas za ciężką kasę.Wybor należy do Ciebie.Pochwal się jak coś załatwisz.moze na stronie będzie do Brzuchanski jakiś namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość JA
Czy znacie kogoś niezadowolonego z powiek dolnych robionych przez Brzuchanskiego? Duży nadmiar skory i przepukliny tłuszczowe plus obrzęki z limfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Ile się czeka na konsultacje w Bielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konsultacja w Bielsku odbywa się dość szybko. proponowane mi termin w ciągu 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś może przesuwał termin operacji? czeka się od nowa w kolejce? Jestem zmuszony przesunąć operacje o 4 miesiące. Może ktoś jest chętny zamienić się na październik. ( interesuje mnie styczeń lub luty 2019)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś robiła w 2018 lifting biustu? Samo podnoszenie bez powiększania implantami? Jaki jest koszt takiego zabiegu w Trzyńcu? W Bielsku 10700zł. Dlatego zastanawiam się nad Czechami czy jest duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia ‎2018‎-‎10‎-‎23 o 13:23, Gość gość napisał:

Czy któraś robiła w 2018 lifting biustu? Samo podnoszenie bez powiększania implantami? Jaki jest koszt takiego zabiegu w Trzyńcu? W Bielsku 10700zł. Dlatego zastanawiam się nad Czechami czy jest duża różnica.

Mam zaplanowany zabieg na maj 2019 a koszt to 40500 koron w tym już koszt biustonosza + 1000 pln zaliczka do wpłaty na miesiąc przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.08.2018 o 18:25, Gość gość JA napisał:

Czy znacie kogoś niezadowolonego z powiek dolnych robionych przez Brzuchanskiego? Duży nadmiar skory i przepukliny tłuszczowe plus obrzęki z limfy.

Znam,dziewczyny z Beauty forum pisały.Trzeba przeczytać wpisy z kilku lat i najlepiej jeszcze skontaktować się  na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.12.2018 o 11:32, Gość Gość napisał:

Mam zaplanowany zabieg na maj 2019 a koszt to 40500 koron w tym już koszt biustonosza + 1000 pln zaliczka do wpłaty na miesiąc przed operacją.

To już całkowity koszt? Razem z pobytem w szpitalu? Kiedy byłaś na konsultacji? Jak się zapisałas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak razem z pobytem w szpitalu. Na konsultacji byłam w październiku. Żeby się zapisać zadzwoń pod numer +420 558 309 111 i powiedz ze w sprawie konsultacji do dr Brzuchańskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Dziewczyny wie ktoś jaka różnica w pl u brzuchanskiego a w Czechach ? Ja się wybieram chce zrobić w lutym marcu. Nie wiem jak to załatwić. Pomóżcie ! Czy jak pójdę w Bielsku na konsultacje to mogę zrobić piersi w Czechach ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosco
27 minut temu, Gość Monia napisał:

Dziewczyny wie ktoś jaka różnica w pl u brzuchanskiego a w Czechach ? Ja się wybieram chce zrobić w lutym marcu. Nie wiem jak to załatwić. Pomóżcie ! Czy jak pójdę w Bielsku na konsultacje to mogę zrobić piersi w Czechach ? 

Nie, jak umówisz się w Bielsku to operacja w Bielsku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Wiesz jaka cena za okrągłe implanty? Z pobytem i wizytami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Nie ma nigdzie cennika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana

Czy ktoś wie ile czasu trwa powrót do pełnej sprawności po liftingu biustu bez powiększania? Po ilu dniach można wrócić do pracy? Jest to fizyczna praca. Czy któraś z Was jest po zabiegu, a nie ma jeszcze dzieci? Mam straszny kompleks na punkcie swoich piersi... mijają najpiękniejsze lata mojego życia A ja zakompleksiona, bez pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoocze

Nigdy Trzyniec i nigdy Brzuchański. Operował mi powieki ze względów   zdrowotnych.Nawycinał  niesymetrycznie,za dużo ,nawyrywał tłuszcz,porobił dziury,zaszył mi  prawie oczy..Powieki bolą ,ciągną ,oczy pieką ,że chwilami  trudno wytrzymać.Jak  dalej  żyć???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Doktor nie umawia już operacji w Czechach. Jedynie w Bielsku. Szpital w Trzyńcu podniósł ceny na prawie takie jak w Bielsku a standard... ten sam od lat... Doktor chce, żeby pacjentka płacąc niemałe pieniądze za operacje miała dobre warunki i opiekę po operacji a w Czechach się to pogorszyło, oddziały połączono, nie mają już swoich pielęgniarek, które cudownie się zajmowały pacjentkami. Byłam, sprawdziłam i mają rację. Bielsko ma o wiele wyższy standard. Na konsultację czeka się ok. 2 tyg, termin operacji też może nie być odległy, jeśli ktoś nie wpłaci zaliczki. W Czechach realizowane są operacje wyłącznie zarezerwowane w ubiegłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Doktor nie umawia już operacji w Czechach. Jedynie w Bielsku. Szpital w Trzyńcu podniósł ceny na prawie takie jak w Bielsku a standard... ten sam od lat... Doktor chce, żeby pacjentka płacąc niemałe pieniądze za operacje miała dobre warunki i opiekę po operacji a w Czechach się to pogorszyło, oddziały połączono, nie mają już swoich pielęgniarek, które cudownie się zajmowały pacjentkami. Byłam, sprawdziłam i mają rację. Bielsko ma o wiele wyższy standard. Na konsultację czeka się ok. 2 tyg, termin operacji też może nie być odległy, jeśli ktoś nie wpłaci zaliczki. W Czechach realizowane są operacje wyłącznie zarezerwowane w ubiegłym roku

 Czy to przypadkiem nie reklama?

Odsyłam do opinii o  szpitalu w Bielsku -Białej w Google-73 opinie-ocena 3,5,

                                                                                     Facebook 92 głosy,ocena 4,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ile na ten moment kosztuje operacja nosa u dra Brzuchanskiego? Nawet nie chodzi o cały nos a czubek. Orientujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.03.2019 o 16:00, Gość Gość napisał:

 Czy to przypadkiem nie reklama?

Odsyłam do opinii o  szpitalu w Bielsku -Białej w Google-73 opinie-ocena 3,5,

                                                                                     Facebook 92 głosy,ocena 4,7

znasz może cenę nosa u doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Czy dr Szymczysko przyjmuje tylko w Trzyńcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś

Dziewczyny do kogo iść z nosem do Brzuchańskiego czy Furmanka.. Szczerze kto lepiej robi??? . I pytanie jeszcze gdzie zrobić powiększenie ust lub kto dobrze to wykonuje. 

Mój mail zoena123@o2.pl. 

Buziaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie  8 stycznia 2020 roku mam wyznaczony  termin na lifting twarzy u dr Szymczysko Niestety wypadła mi  19 stycznia ważna rodzinna uroczystość i zbieg muszę przełożyć na później Czy jest ktoś chętny zamienić się terminem ? koniec stycznia luty marzec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Czy ktos moze napisac  o doswiadczeniach facelingu dr Szymczysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam wszystkim. Czy dr Brzuchański operuje jeszcze piersi w Czechach? Nie wiecie jakie są aktualne ceny i czas oczekiwania na termin? Chodzi mi o powiększenie piersi. Zastanawiam się nad dr Paciorek a dr Brzuchański. Pomożecie cos polecić, doradzić? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×