Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Czy mogłybyście udostępnić mi numer telefonu do rejestracji w Szpitalu w Trzyncu na zapis na operacje u dr M. Brzuchanskiego? Posiadam numer- 558-309-231 który nie odpowiada.. z gory dziękuję za odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji i również podał mi kwotę operacji 24000 + kwotę za pobyt 3000 + zaliczka 1000zł. Zapytałam czy kwota operacji zostanie pomniejszona o zaliczkę, to powiedział że nie. I czy mi to pasuje. Dostałam wydruk od niego z numerem konta do wpłaty zaliczki, natomiast od pani z recepcji dostałam ten sam wydruk bez żadnej wzmianki o zaliczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no popatrz :) czy to nie dziwne ,że ty jedna musisz zapłacic więcej niz setki pozostałych byłych i przyszłych pacjentek brzuchańskiego lub furmanka ?widocznie doktorek cie nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Jak widać doktor Brzuchański przyjmuje zaliczki jak mu się podoba, co mnie kompletnie nie leży. Dlaczego jednym odejmuje zaliczkę a my mamy płacić więcej? Poważnie rozważę czy chcę być przez niego operowana, w Polsce za operację wraz z zaliczką zapłacę w takim razie niewiele więcej. Podkusiła mnie cena jak i to, że widziałam efekty jego pracy, aczkolwiek poprawki także nie raz były konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi doktor brzuchański robił operacje nosa metoda zamknietą,czyli nie nacinał od zew pod nosem tylko od środka to robił,więc nie było blizn na zew.jednak musze przyznac ,że mój nos mimo iz nie był jakis trudny do zrobienia to jednak nie jestem całkowicie zadowolona z efektów.po roku miałam poprpawke ,bo z jednej strony nadal miałam lekkie zgrubienie,ale nadal teraz po dwóch latach nie jest idealnie.Piersi robi super,jestem mega zadowolona,natomiast nos robiłabym teraz u kogoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaKKK
ma któraś teraz konsultacje a wie że nie może jechać? chętnie przygarnę termin, bo mój dość odległy. Swoją drogą podobno wiele Polek, rezerwuje terminu i nie przyjezdza..... i nie infromuje kliniki o tym.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa992
Oddam termin operacji u Dr Brzuchańskiego wyznaczony na 10 maj 2017 oryginal.outlet@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jeżeli chodzi o nos nie jest on idealnie zrobiony nie żebym wymagała cudów ale bez poprawki nie obejdzie się lepiej wybrać kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam za sobą operację nosa u Dr. Jestem nawet zadowolona. Szybko odzyskuje czucie w nosie. Profil mam idealny, tylko z jednej strony u góry kość jest prawdopodobnie zbyt mocno spiłowana, czy zapadnięta i powstaje małe nieestetyczne wgłębienie. Wolałabym to poprawić. Nie wiem co w takiej sytuacji... Przeszczep kości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy poprawki są płatne? Mój nos jest krzywy i dziurki są rożnej wielkości trzeba jesxxe poczekać na wynik ale jak coś to pisze się na poprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawki pisały osoby tu na forum że są darmowe, jedynie ponosisz koszty za szpital i narkoze. Moje dziurki w nosie też są krzywe ale to przez krzywą przegrodę. Dr nie robi przegrody więc pewnie nic z tym nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, można gdzieś zobaczyć wykonane korekty nosków przez doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uli
Ewa992 ja bym chciała bardzo ten termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uli
Jeżeli jest wolny to proszę o kontakt. urszula1979@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka777
Witam :) Zależy mi na operacji nosa w Czechach wiadomo z powodów finansowych. Z tego co oglądałam cennik u Brzuchańskiego to za taki zabieg płacę 24000czk plus 3000 za pobyt czyli ok 4300zł. Chciałabym usunąć garbek i zwęzić nos czyli będzie to całkowita korekta, a nie tylko części chrzęstnej. Czy jest możliwe, że ta cena jest za operację części kostnej nosa? Czy warto robić ten zabieg u Brzuchańskiego? Jeśli nie to napiszcie czy znacie innych czeskich chirurgów z dobrymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Niedługo mam termin operacji nosa. Jak wygląda sprawa z L4? Bardzo się stresuję. Macie jakieś przydatne porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest aktualnie koszt powiększenia piersi u dr Brzuchańskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościegoscie
Czesc dziewczyny! Chciałabym przeprowadzić lifting piersi u dr Brzuchanskiego plus mały implant. Czy orientujecie się jaka jest u niego cena takiego zabiegu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korekta całkowita nosa to prawie 5 tys zł w przeliczeniu na polskie. Dr nie wystawia zwolnienia, przynajmniej taka informacja wisi w poczekalni. Niedawno miałam operację nosa i jestem bardzo zadowolona. Po ściągnięciu gipsu nos nie był idealny lecz z czasem wszystko ładnie się wygoiło. Bardzo naturalny efekt. Mam tylko nadzieję że nie odpadnie i obejdzie się bez poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelllllaaaaa
Dziewczyny mogę oddać komuś jutro termin do doktora w bielsku. 2 czerwiec godz 14. jak ktoś jest zainteresowany to proszę podac maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest termin operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emelka30
jade 20 czerwca na konsultacje albo 27 czerwca może któraś dziewczyna ze mną jechać mi napisał ze moge przyjechać 20 albo 27 tylko tyle wiec i ktoraś z was sie załapie na konsultacje do brzychanskiego w tryncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem po operacji nosa, co prawda z poprawka, ale polecam lekarza w 100%. Jesli chodzi o poprawke to tez nie bylo z tym problemu: zadzwonilam i umowilam sie na termin. Poprawka dotyczyla lekkiego wglebienia w lewej gornej czesci nosa. Wygladalo to tak, jakbym miala wglebienie po noszeniu okularow, nic wielkiego, ale jednak przeszkadzalo mi to na tyle, ze postanowilam zrobic poprawke. I z tego co widze kilka dziewczyn tez mialo problem z tym wglebieniem po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy za poprawkę płaciłaś czy byłą darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie placilam, ale tylko dlatego, ze od razu robilam piersi. Jesli robilabym sama poprawke to placilabym tylko za anestezjologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nosek jak wygląda? nie jest zbyt zadarty? Czy mógłby ktoś wysłać zdj po operacji nosa na email? basia_b.p@wp.pl Zostają jakieś blizny? Moja operacja za miesiąc ... jestem coraz bardziej przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu miałam operację. Nos po ściągnięciu gipsu był naprawdę ok, prosty, zgrabny czubek. Dopiero po około 2-3 miesiącach tuż nad czubkiem na kości zaczęło coś rosnąć i niestety jest to bardzo widoczne. Nie wiem czy to opuchlizna czy jakieś zrosty? Ogolnie czubek nosa również nie jest taki jak był miesiąc po operacji, urósł i chyba obniżył się? Miał ktoś taki problem po operacji nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze nosy też tak opadły po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj nie opadl. Dalej jest lekko zadarty. Pojawil sie natomiast garbek tzw. kostnina. I po kolejnej konsultacji nie zdecydowalam sie na poprawke, bo lekarz powiedzial, ze garbek moze sie powiekszyc jeszcze bardziej jesli mam tendencje do kostniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×