Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość EmGej
Halo Kochane! Napiszcie proszę mi proszę ile procentowo trzeba tej zaliczki i czy można przelewem czy tylko cash??!! Jadę we wtorek na konsultacje do Trzyńca nie mogę się dodzwonić do Dr, a chciałabym się przygotować.... PS czy jest tam gdzieś kantor na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Zaliczka jest przelewem w polskiej walucie na polskie konto, to zależy indywidualnie jak lekarz sobie zażyczy, z tego co widzę nie we wszystkich wypadkach jest wymagana więc może Ciebie nie poprosi. Przelew wykonuje się dwa miesiące przed terminem operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwość zobaczenia 'biustowych' prac dr Brzuchańskiego w internecie? Usiłuje znaleźć ale bezskutecznie. Być może macie jakieś źródła? Chcę się poddać operacji i chciałabym zrobić wizualne rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak długo nosimy gips po operacji nosa? Ściągany jest po ok 10 dniach a następnie zakładany jest jakiś plaster albo cos? Jak to wyglada jakie macie doświadczenie ? Ja mam tylko cześć chrzestna do zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy jest na forum dziewczyna ktora miala bardzo duza asymetrie(mam kilka rozm roznicy, chcialam wstawic foto ale sie nie da wiec zdj w awatarze). Napisalam juz do doktora i czekam na odp . Chcialabym powiekszyc piersi ale raczej konieczna bedzie najpierw redukcja, ale nie jestem pewna dlatego mam nadzieje ze znajde tu kogos z podobnym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ktora robiła nos ? Jak długo nosimy gips?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy badania są wykonywane w dniu operacji wszystkie zalecone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś robiła powieki u tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaPe
W dniu opercji odrazu po przyjsciu do szpitala masz robione wszystkie badania oraz zastrzyk przeciw zakrzepicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Gips ściągany jest po 10 dniach. Mi nie pasował termin i przyjechałam po 14 dniach. Później ewentualnie daje ci ten gips żebyś na nos jeszcze przyklejała sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi powiedziano ze zastrzyk mam zrobić sama dzień przed op o 22 Ma ktoś fotki nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Panicznie boję się momentu ''uspania'' może ktoś mi go zobrazować? Jakie to uczucie, jak to wygląda, czy nie traciłyście oddechu itp? Błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie szwy zakłada doktor po operacji nosa?? Rozpuszczalne czy zdejmowane? Jak długo jesteśmy podłączone do kroplówki po operacji?? Po jakim czasie wybudzamy się po podaniu narkozy? Którego dnia wyjmują nam setony? O której mniej więcej opuszczamy dzień trzeciego dnia? Można zabrać jakieś swoje jedzenie do szpitala? Operację mam już niedługo, stresuję się coraz bardziej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usypianie dzieje się nie wiadomo kiedy. Dostajesz tabletkę po której nagle powoli leżąc w łóżku oczywiście tracisz przytomność nie wiadomo kiedy, możesz jeszcze się obudzić i coś tam mamrotać i widzieć ale to tez na chwile. Ja się budziłam po drodze na sale, pamietam windę i chwile jak na sale wyjechałam i widziałam doktora. Później obudziłam się na sali jak było po wszystkim bardzo mocno kaszlałam chwile, jakbym płuca miala wypluć ale to przez wyjętą rurkę w gardle i trwało to tylko chwile. i czułam tylko taki piach w oczach może od gipsu a może od tego ze oczy były już spuchnięte. Oni pozwolą ci jeść tylko jogurty wiec jedzenia nie ma sensu brać. Będziesz jadła okropne papki coś typu budyń i mleko z czymś jedno słone drugie słodkie. Setony wyciągane są w trzecim dniu przed samym wypisem tego bałam się najbardziej- masakrycznie a okazało się ze w sumie tego nawet nie można było nazwać bólem. Bardziej bolalo jak czyścił patyczkiem i wkładał nim maść do sapek.Szwy są rozpuszczalne, mi się rozpuszczały dobre ponad miesiąc czyli długo. Na zdjęcie gipsu jedzie się po 10 dniach. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź :) Lepiej dokladnie wiedzieć co nas czeka:D jeszcze jedno o której mniej więcej opuściłaś szpital trzeciego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos po 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki jeśli któraś z Was ma termin na operacje lub konsultacje i z jakiegoś powodu nie da rady bardzo chętnie przygarnę ! Mam termin konsultacji dopiero na lipiec :( mój mail likethat@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey w razie preziebienia itd operacja zostaje przesuwana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś nr do Pani anestezjolog bo ten co mam podany na tej kartce od dr należy do kogoś innego jednak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok mam już nr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa992
Kto ma termin na 10 kwietnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak u doktora Brzuchańskiego ale jak byłam chora przed operacja u doktora Furmanka ( ta sama klinika w Trzyncu) to operacje mogą przełożyć ale traci się zaliczkę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 10 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość co ma termin na 10 kwietnia. Co będziesz mieć robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(Do Ewa992) będę mieć robiony nos. Też masz w tym terminie zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 12.04.2017 ede miała robione piersi to może sie jeszczee zobaczymy zanim wyjdziesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Może któraś z dziewczyn ma operacje 5 czerwca u doktora i jest chętna razem się tam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey jestem po operacji również u doktora czy normalne są siniaki na piersiach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×