Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość Agnieszka2500
A ktoś ma na6 czerwca ale 2018? Też tak długo czekałyście na swoje terminy? Ja prawie 16 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekałam 2 miesiące. Może Ci się pomyliło? Napewno chodzi o czerwiec tego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,napiszcie jak sie skontaktować z doktorem. Mam nr telefonu z internetu ale nikt nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek będę miała operację dopiero, ale z tego co wiem to siniaki na piersiach ma wiele dziewczyn. Wejdź na beauty i poczytaj.Znajdziesz tam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Na bank mi się nie pomyliło bo powiedział że przyszłego roku, konsultację mam mieć w dzień operacji wszystko telefonicznie załatwiałam, może dlatego taki termin? Ale zaciekawiłaś mnie tym muszę tam zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam konto na beauty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Agnieszka mi też chciał dać operacje na 2018 jak byłam na konsultacji w sierpniu. ...powiedziałam ze znajdę iniego lekarza i chciałam wyjść a lekarz nagle znalazł termin rok wcześniej dlatego warto jechać na konsultacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na konsultacje czekałam około 3-4mies za to na operację 8, chciałam szybciej ale nie było możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno na operację biustu dłużej trzeba czekać, zwykle ponad rok z tego co słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja miałam konsultacje koniec października 2016 a operacje koniec marca da się da! Napoczatku miałam mieć dopiero w październiku 2017 a znalazł się po 5 miesiącach termin i już jestem po operacji Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje Wam sie dziwne,ze lakarz cene operacji podaje w CZK taka, jaka widnieje na ich stronie www a do tego zyczy sobie zaliczki na polskie konto w polskiej walucie, to ma byc warunkiem operacji. Dziwne, co? Slyszalam dobre opinie o tym lekarzu ale to co sie moze za tym kryc jest dla mnie nie dopuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr furmanek też podaje ceny w CZK a zaliczka w polskiej walucie. Co w tym dziwnego? Jak to pisałaś była 4 rano chyba przemęczenie cie dopadlo i szukasz dziury w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze o tym, ze podaje cene w CZK ktora widnieje u nich na stronie a O PROCZ tej kwoty trzeba uiscic ''zaliczke'' 1000zl na polskie konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest dodatkowo 1000 zł. Od kwoty podanej w CZK lekarz odejmuje tą kwotę (w dniu operacji) oczywiście po kursie który jest w danym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do osób po operacji nosa: czy do operacji trzeba być całkowicie nago i czy po niej można wstać i iść do toalety? Jeśli nie to kiedy można zacząć się poruszać? Nigdy nie byłam pod narkozą i nie mam rozeznania w takich sprawach wiec z góry przepraszam za głupie pytania:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jeśli przed albo w dzień operacji dostanę okres? Operacja zostaje przesunięta? Miała któraś z was taką sytuację? Mój jest bardzo nieregularny i trochę boję się niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienisz termin i znowu czekasz. Tylko nie wiem czy zaliczka nie przepada? Kiedyś nie przepadala jak ja byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde... Chyba bym się załamała jakbym miała czekać kolejny rok ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da rady, operacja lada dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Co do zaliczki to mnie wyraźnie powiedział, że te 1000zł to jest oprócz kwoty którą podał w CZK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie odejmował 1000 zł od kwoty w CZK ale to było 3 lata temu. Może coś się zmieniło przez ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do operacji nosa raczej cewnika nie zakładają nos operuje Ok 1,5 h Max a co robisz z nosem ? Po narkozie leżysz ale na wc Ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest z poprawka u dr Brzuchanskiego ? Czy trzeba dopłacać coś ? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość Agnieszka 2500,to juz jest wliczane w kwote a nie dodatkowo,teraz ede miała tam 3 zabieg i tak zawsze było i jest,nie rob haosu i nie wprowadzaj ludzi w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam konsultacje 13 (w końcu:) ). Jak wygląda konsultacja? Mam się jakoś specjalnie przygotować?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał ktoś poprawkę ? Jak to wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Słuchaj, ja mówię o tym, że mają podaną kwotę operacji u siebie na stronie np. 6000CZK i taką też mi podaje doktor, plus dodatkowo oprócz tej kwoty 1000 zł które mam przelać na polskie konto. O co się ze mną tak spierasz, że jest to dla mnie dziwne i podejrzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dr Brzuchanski przeprowadza korektę nosa? Nacina słupek czy metodą wewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 2500 6000czk to calkowity koszt op, a zeby zarezerwowac termin to trzeba wplacic zaliczke na konto w bielsku, ktora przed op jest odejmowana od kwoty 6000czk po kursie z dnia wpłaty na konto, czego tu nie rozumiec? Tak jest w przypadku i brzuchanskiego i furmanka, z tym, ze brzuchanski ma wyzsze kwoty zaliczek. Oczywiscie jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×