Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość Agnieszka2500
Martin.Brzuchanski@nemtr.cz a dlaczego pytasz, ma jeszcze jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ wysłałam już 2 emalie i cisza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Ja wysyłałam z 10. Do tego SMS i dzwoniłam na rejestracje. Z 3 miesiące łącznie pewnie się męczyłam zanim się udało żeby się odezwał. Oczywiście nie pisałam i nie dzwoniłam codziennie tylko jak mnie naszło. Trzeba mieć cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
A z jakim problemem/defatami Wy do Niego piszecie? Już termin któraś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
A ja to niby gdzie pisałam i dzwoniłam ? Do św.Mikolaja ? Oczywiście ze do niego i jego żony, do tego na rejestracje ale tam tylko termin konsultacji można było umówić. Dodam, że zarówno maila i nr tel miałam właściwe. Dobrze chociaż, że Brzuchańska odebrała jak dzwoniłam na wywiad przedoperacyjny.Miałaś właśnie szczęście i tyle. Pytanie do dziewczyn które miały operacje noska. Doktor specjalnie robi zadarte noski bo podobno opadają-po jakim czasie zauważyłyście, że nos przestał wyglądać jak skocznia i opadł do właściwego stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Nie rozmawiałam z nim jeden raz, a dwukrotnie się kontaktując. I to za sprawą tego, że pomyślałam, skoro mówisz że dzwoniłaś na te numery i miałaś z tym problem. I naprawdę, nie chce nikogo obrażać. W przyszłym tyg napiszę, jak można najprościej się z nim skontaktować. Jak długo czekałaś na termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Jak się go ost na zdjęciu gipsu pytałam jak mam się z nim kontaktować kiedyś w razie ewentualnych poprawek to powiedział ze SMS. 1.01.2015 napisałam pierwszego maila, było ich jeszcze siedem, były telefony na rejestracje,do niego, jego żony, smsy. 15.03.2016 po tym jak go zasypywałam telefonami i SMS odpisał ze mail wpadł mu do spamu i zaproponował mi termin 18.01.2017 i kazał potwierdzić czy pasuje.napisalam ze potwierdzam zarówno SMS jak i maile z dwóch skrzynek dla pewności żeby nic mu do spamu nie wpadło. Od tamtej pory tez już nie Odp na moje maile a miałam kilka pytań jeszcze odnośnie tego ze konsultacje chce w dniu operacji i czy dostał moje potwierdzenie terminu.odp 10.11.2016 ze tak ze widzimy się 18.01.2017 No i nast kontakt był już na początku Stycznia jak dzwoniłam do jego żony na wywiad, odebrała odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Źle napisałam 01.11.2015 a nie stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Halo. Kobiety które miały robiony nosek. Czy wam tez dr. Zrobił taki zadarty do góry argumentując ze on opadnie? I jeśli tak to po jakim czasie opadł. Ja narazie jestem załamana. Wyglądam jak świnka z przodu, sapki wydają się szersze niż były , z boku mam skocznie. Rozumiem ze on do pół roku nawet się goi ale ciężko mi uwierzyc ze tak zadarty nos wróci do normalnego kątaZa kilka dni wracam do pracy a uważam, że wyglądam gorzej niż przed operacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
Dziewczyny adres mailowy do dr to martin.brzuchanski czy Martin.Brzuchanski bo ja pisałam z małych liter i chyba nie doszedł bo echo,a widziałam ,że jedna z forumowiczek podała ostatnio z dużej litery,to który jest dobry,a macie może do niego bepośredni numer?,mam miec operacje 12.04.2017 i chce sie jeszcze cos dopytac w sprawie operacji,bo ponoc wzrosła cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
+420 603 451 627, Martin.Brzuchanski@nemtr.cz. Dziewczyny proszę o informacje na temat jak bardzo opuścił wam się mocno zadarty nos. Zastanawiam się czy u mnie nie jest to przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu jesteś po schodach ściągnięciu gipsu? Większość osób mówiło mi że byli załamani w pierwszych tygodniach, wszystko popuchniete itd. Na pewno jeszcze opadnie. Co powiedział Ci Doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Gips miałam ściągany w ostatni wtorek. Dr przed operacją już mówił ze nos będzie naliczanymi zadarty bo one opadają. Prosiłam tylko zebym nie wyglądała jak świnka, ale właśnie tak wyglądam. Cała twarz wyglada inaczej. Jeszcze to opuchnięcie nosa na wysokości kącików oczy powoduje ze wyglądam jak potworek. Jak się uśmiecham to dół nosa robi się szeroki jak u Murzynynów:(( No i mam jeszcze siniaka pod okiem. Ehhh załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy ile masz lat,jeśli jesteś młoda to nos opadnie mniej aniżeli starszej gdzie wiadomo że skóra wiotczeje.Musisz poczekac z pół roku a zobaczysz,jak nos się zmienia.Opuchlizna to normalna rzecz i trzeba czasu,aż wszystko wróci do normy.Mój nos po operacji był mało zadarty ale wydawał się idealny,niestety po pół rok opadł i już mi się nie podobał,miałam poprawkę i znowu sytuacja się powtórzyła ale już opadł mniej i nie jest źle tylko,że mi się podobają nosy zadarte a ja takiego niestety chyba nie mogę mieć.Dałam sobie spokój bo nie mam żadnych z nim problemów typu zapadnięcie czy wystające kostki czy inne jeszcze defekty a każda następna operacja nosa to ryzyko.Pogodziłam się z tym ze nie będę miała nosa idealnego,taka już moja uroda.Prawda jest taka że wszystko zależy od wyjściówki i tego jakie mamy predyspozycje do gojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Trochę mnie pocieszyłaś. Pewnie często ma poprawki opadających nosów dlatego stara się robić zadarte. Jeśli chodzi o jakieś widoczne kosteczki to tu tez mam obawy ze coś z czasem się uwidoczni. Jak masuje nos na boki to czuje fale dunaju.byl zwężany też z szerokości. Jestem przed 30 tak odnośnie wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet_nia
DO GOOŚĆA..... z tego co widziałam na you tube.. to po około miesiącu ta opuchlizna zchodzi do tego stopnia że nosek już nie jest taki duży na końcu... i nie wygląda jak murzyński... rozumiem że skoro nosek był zwężany to pewnie w części chrzęstnej było dużo robione i dlatego jest taki spuchnięty... dla pocieszenie pooglądaj sobie filimiki dziewczyn które robiły operacje.... może to jakoś cię podbuduje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny Właśnie otrzymałam termin konsultacji, najbliższy 30.05, gdyby któraś miała do zamiany na wcześniejszy to zapraszam do kontaktu, jeżeli któraś ma do odstąpienia termin zabiegu na powiększenie piersi również zapraszam. malwinascharf@gmail.com, koszt konsultacji 300-500KC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Otrzymałam dzisiaj termin operacji na czerwiec przyszły rok, jakby ktoś miał wcześniej na plastykę brzucha a nie mógł się udać to ja chętnie się zamienię. Jedyne co mnie zaniepokoiło, to to, że mam zapłacić dwa miesiące wcześniej zaliczkę w kwocie 1000zł na polskie konto, a na miejscu w dniu operacji 43700czk. Też płaciłyście jakieś zaliczki i to w złotówkach? Bo żadna nie wspominała... A najłatwiej skontaktować się z lekarzem dzwoniąc do kliniki i najzwyczajniej poprosić o przełączenie do doktora Brzuchańskiego, ilekroć dzwoniłam, nigdy mi nie odmówiono i od razu z Nim gadałam. A więc wystarczy ruszyć głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna pisze ze wystarczy ruszyć głową.. a jeśli jakimś cudem ktoś ruszył głowa i mu powiedziano ze dr teraz ma konsultacje, albo teraz go nie ma i żeby dzwonić jutro w tych godz a jutro znowu było coś i się nie dało? Ja trzy lata temu za piersi płaciłam zaliczkę 500zl w pln. Tylko ze u Furmanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet_nia
dziewczyny czy któraś z was jest już po operacji nosa u dr???? ja mam termin na kwiecień i się stresuję że coś pójdzie nie tak??? nie wiem czego się spodziewać, jakie mogą być efekty?? proszę o jakieś opinie... a może któraś chciałaby się pochwalić zdjęciami.... błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Ja jestem po operacji dopiero co praktycznie. 3 tyg. Co chcesz wiedzieć dokładnie. Stres, ze coś pójdzie nie tak jest na miejscu. Ja do tej pory nie wiem czy jest wszystko Ok. Efekty zobaczę pewnie dopiero za 2 miesiące a może nawet dopiero za pół roku. Narazie mam nos spuchnięty między oczami i na czubku i w sapce bo mi przy słupku wycinał nierówność. Do tego jest nienaturalnie zadarty jak skocznia narciarska. Wyglądam jak świnka z przodu. Wszyscy którzy nie wiedzieli o operacji się odrazu zorientowali bo twarz wyglada inaczej. Jeśli chodzi o ból to się nie bój, jest tylko dyskomfort przez brak możliwości oddychania jak są setony,No i oczy spuchnięte które łzawią pierwsze dwa dni non stop praktycznie. Przynajmniej na tak miałam bo naprawdę mialam dwie fioletowe śliwki spuchnięte.pierwsze wrażenie po przebudzeniu to tak jakbyś miała piach w oczach. Nosa nawet nie czujesz praktycznie. No i co więcej...jedzenie to same jakieś jogurty i serki na drugi dzień dopiero. Chociaż nierozumienia dlaczego nie dadzą jakiegos pure albo zupy krem. Tego się przecież nie gryzie.Tez się łyżeczkę wsadza do buzi tak czy inaczej. Aaaaaaaaa po zdjęciu plastrów z twarzy i gipsu, skóra jest jakby odparzona. Tydzień czasu już doprowadzam ją do normalności żeby podkład normalnie nałożyć. A i tak się skorupka robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny piszecie teraz o noskach a może któraś miała sam lifting u Doktora ? Ja mam operacje 5 czerwca ale super byłoby się dowiedzieć jak wyglądają cycki spod jego ręki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy gips z nosa można zdjąć samemu czy lepiej jechać do pielęgniarki? Gdzieś czytałam że dziewczyna po ponad tygodniu sama lekko podważyła i zszedł bez problemu. Do dziewczyn które robiły nosy u Doktora: ten gips jest w takiej formie jakby przezroczystej nakładki czy zwyczajnie biały gips? Nie jestem zorientowana a chciałabym wszystko wiedzieć wcześniej by nie było zaskoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Biały gips, mocno siedzi na nosie bo trochę mnie ciągnęło jak sciągał. Ja łącznie 800km zrobiłam żeby jechać na zdjęcie. Bałam się ze jak sama zdejmę albo pójdę do innego lekarza to w razie ewentualnych komplikacji i powikłań dr umyje ręce od poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka999
Witam, czy mogłabyś któraś z pacjentek dr Brzuchańskiego wstawić zdjęcia piersi i nosa po operacji. Chciałabym zoperować u niego biust, nos i uszy, ale w internecie praktycznie nie ma zdjęć i opinii też jest mało. Biusty Furmanka mi się nie podobają, na kilometr widać, że są sztuczne i obawiam się, że Brzuchański robi podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biusty Brzuchańskiego śą piękne a co do nosów to różnie bywa ale to dlatego że nos to nos i każdy ma inny a cycki praktycznie wszystkie jednakowe.Brzuchański to najlepszy lekarz od cycków i do tego ta cena....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest koszt u Brzuchanskiego biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor odpisał mi tylko na pierwszego maila, a teraz gdy już się zdecydowałam to milczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monika
Witam Byłam u dr Brzuchańskiego w Czechach na konsultacji 12 stycznia tego roku Zaproponował mi eurosilicone 340ml w cenie12tys zł Nie ukrywam że liczyłam ma niższa cenę Zastanawiam się w takim razie jaka byłaby cena w Bielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa992
12000 to dużo. Ale na pewno zaproponował anatomy bo są droższe. Ale to i tak drogo. Ile policzył Ci za implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×