Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygląd ważna sprawa

Uczucia a wygląd fizyczny

Polecane posty

wiec o czym my tu wogóle mówimy,tak na prawde dla wiekszosci ludzi miłoś sie nie liczy tylko jak sie okazuje wyglad jest najważniejszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Stańczyku dowiedziałeś si, że właśnie dla 98% wygląd jest aż tak ważny? Ciekawi mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w tych procentach w których miłość i szacunek dla drugiego człowieka sa najwazniejsze a nie wygląd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze nie mozna byc z kims, jesli nas odrzuca gdy na niego patrzymy, ale z drugiej strony nie zawsze milosc sie zaczyna od wygladu, czasem czlowiek nas fascynuje swoja osobowoscia, a jego wyglad wtedy tez lubimy. I nie zgadzam sie z tym, ze nikt nie pokocha grubego kurdupla, ludzie sie w sobie zakochuja roznie wygladajac i w roznym wieku, nawet jak jestesmy starzy, brzydcy i pomarszczeni to mozemy spotkac milosc. Juz mi sie nie chce dyskutowac, kazdy i tak sadzi innych po sobie, pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo i po co zakochiwać się w niskich i brzydkich, kiedy jest mnóstwo wysokich i przystojnych? Po co wybierać, jeśli można mieć wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia.27
oczywiście wygląd ma znaczenie ale zauważmy, że każdy ma inny gust i dla każdego coś innego jest piękne. Czasami widzę na ulicy parę on przystojny ona brzydka jak noc, albo odwrotnie, myślę wtedy co on/ona w nim/niej widziała? A jednak oni się sobie nawzajem podobają, bo inaczej nie byliby ze sobą. Dla mnie mój facet jest przystojny dla innych może nie bo niski, ma duży nos, albo coś innego, ale to nie jest dla mnie ważne bo ja go kocham takiego jakim jest. Gdyby wszyscy mieli taki sam gust, wszyscy byliby nieszczęśliwi. Zanałm kiedyś parę on mężczyzna wysoki, przystojny, interneusąjy, wesoły, ona inwalidka od urodzenia, gruba, brzydka, chodzi o kulach, często choruje a jednak są razem i jest im dobrze i wiem, że on ją bardzo kocha i nie jest z nią z litości tylko z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys ogladalam taki program, o ktorym mowili o preferencjach wygladu ludzi. i to sie sprawdza. bierze to sie z naszych instynktow - podswiadomie - jeszczez czasow kamieniolomu ;). mezczyznie wybieraja kobiety szczuple w talii, a szersze w biodrach bo wtedy latwiej im sie rodzi dzieci. kobiety wola facetow dobrze zbudowanych i wyzszych dla bezpieczenstwa - oni sa w stanie obroonic kobiete. wieksze kobiety moga zdominowac faceta dlatego kobieta musi byc nizsza i \"mniejsza\" . a co do np twarzy to milej jest patrzec na cos ladego ;) chociaz to rzecz gustu ale milosc jest slepa wiec wszystkie teorie naukowcow wtedy padaja ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozum po co mi taki przystojniaczek który miał mnie gdzieś...!!!! dopiero teraz poczułam ze komuśna mnie zalezy,a takie przystojniaczki chca tylko sexu więc niech spadaja do burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ramach pocieszania stańczyka - mam kilku niskich kolegów, którzy są uwielbiani przez kobiety za to jacy są a nie jak wyglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
żeby kochać, trzeba się najpierw zakochać....a zakochać sie, to zwrócić uwagę, na coś..co sie spodoba, wiemy, że trudno to ująć w słowa, bo chyba każdy był lub jest zakochany. a kochać....to chyba z czasem przychodzi...miłość, kaceptacja i te inne dziwne sprawy, których nie umiem zrozumieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy lalusie na ogół nie wiedzą czego chcą i kobiet zaczynaja szukac dopiero po 35 roku życia,tylko powodzenia im życzyć i niech bedą dzaidkami dla swoich dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukac na siłe nikogo nie musze,ale poznałam osobe z którą mnie łączą wspólne pasje ,zainteresowania,zresztą ta osoba to mój wykładowca;) który zwrócił na mnie uwage i traktuje jako kobiete a nie jako obiekt sexualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicky Tiki, Ja nie mógł bym żyć samym seksem. Niby \"z inteligencją nie idzie się do łóżka\", ale bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta ma zupełnie inne podejście do życia niż mezczyzna,to faceci na ogól nie chcą sie angażować i szukają nie wiadomo czego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wszytskie
wiele kobiet jest z facetem, boon ma kasę i nie chcą byc same i zasłaniaja sie miłoscią A jak im odomowi nazywaja ich niedojrzałymi, ale one dojrzałe są, ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanessa, wiadomo, czego szukają faceci... Czegoś innego niż kobiety. Tak już ta podła ewolucja nas ukształtowała, że się różnimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufoludka
Stańczyk a Ty myślisz, że niby faceci to dla sexu tylko z kobietami nie są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
Wyląd nie jest ważny!! Sama przez 4 miesiące byłam z facetem małym, grubym, łysiejącym, kochałam go........ tylko po prostu zapomniał wspomnieć, że jest żonaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
A co jesli facet zaklina się jak bardzo mnie kocha podkreslajac jednoczesnie ze totalnie nie jestem w jego typie i tak napawde nigdy mu sie nie podobałam i nawet nie bral mnie pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk, no jeśli już musisz generalizować to chociaż nie mijaj się z prawdą: kobiety zwracają uwagę na wygląd mniej niż faceci. faceci mniej zwracają uwagę na kasę u kobiet. I nie wszystkich to dotyczy - to statystyczne ujęce tematu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
No bo sie zakochał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
..jest ze mną trzy lata....szlag mnie trafia kiedy tak mówi...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
zobaczył w Tobie cos więcej niz powierzchowność!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwny głupek
"kobiety zwracają uwagę na wygląd mniej niż faceci" masz rację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
Nie przejmuj sie faceci genaralnie mają problem z wyrażaniem swoich uczuć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×