Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygląd ważna sprawa

Uczucia a wygląd fizyczny

Polecane posty

Gość pass
piekne jest to ze jeszcze sa normalni niedoswiadczeni faceci a nie sai playboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
wypadaloby isc spac jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
ja ide kolorowych snow Tobie zycze do uslyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
hey!co slychowac????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
to milego wkuwania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
wierze w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
usmiechnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ
a wy co tak o tej nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
a ja mam problem, bo moja obecna dziewczyna sie mnie uczepilas i nie chce mi dac odejśc i jeszcze stosruje szantaż emocjonalny, ze mam z nią być do koncza zycia, bo dla mnie zrezygnowała ze ślubu z innym. A już z nia jestem prawie rok i chcę byc z inna, bo teraz inną kocham. Przecież każdy ma prawo do szczęscia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
dobrej nocy a jutro polamania nog pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
wiesz mecenas najwazniejsza jest szczerosc i zaufanie a w waszym zwiazku go juz nie ma czy to ma sens ciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
no to jej to powiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
widzisz JA czasem lepiej byc samym nie ma problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
bez obrazy ale przeciez wczesniej ja musiales kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
wiesz mecenas skoro ona dla ciebie odwolala slub to baaaardzo musi cie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
bez milosci nie ma udanego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
ja TEż ją kochałem, ale okazało się, że po bliższym poznaniu odbiega od mojego idealu, a poznałem inną, która chyba jest moją wymarzoną partnerką. Dlatego jesetm oburzonty postępowaniem mpjej obecnej, że nie pozwala mi być szczęśliwym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
ale to jest twoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
tak, ale chcę zakonczyć tyen zwiazek kulturalnie. Próbowałem ją do siebie zrazić robiąc awantury o byle co, ale nie poskutkowało. Jestem w kropce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
mialam kiedys chlopaka bylam jego pierwsza dziewczyna nie widzial swiata poza mna.Po jakim czasie poczulam ze to nie to.Nie chcial przyjac do wiadomosci ze odchodze.Prawie popelnil samobojstwo rozniosl dyskoteke.jednak czas leczy rany idzis jest juz zonaty.Zawsze ma czas by ze mna porozmawiac jak sie spotkamy.Lubie tez jego zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
awantura nic nie zdzialasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys jeszcze tu wpadl stanczyku to mam ci do powiedzenia ze nie masz dziewczyny nie dlatego ze jestes niski tylko dlatego ze jestes POPIERDOLONY, przeczytaj jeszcze raz co napisales i sie zastanow nad tym co do =JA= masz troche za duzo kompleksow,nie jestem w stanie ci pomoc z nich wyjsc ale moge dac ci jedna rade-bedzie trudna do wykonania ale jest skuteczna :),trust me, : nie mozesz zdradzac sie ze swoimi kompleksami przed dziewczynami, pewnosc siebie to duza czesc sukcesow w zyciu-a jak juz sobie kogos znajdziesz to kompleksy powoli beda znikac... dobrze by bylo gdybys zapisal sie na jakis kurs czy cos (np tanca,jazdy konnej czy cos w tym stylu-nie wiem co lubisz :P) zeby poznac nowych ludzi a co do wygladu to jest tak ze jest wazny na poczatku ale po pierwsze jesli sie w kims zakochamy to zaczynamy uwazac ze jest piekny nawet jak wczesniej nie zwracalismy uwagi na te osobe (z mojego wlasnego doswiadczenia)a po drugie kazdy lubi cos innego-jak widze zdjecia facetow przystojnych wg mojej kolezanki to jestem w szoku...no ale ona lubi lysych dresiarzy, ktorzy dla mnie wygladaja identycznie i beznadziejnie poza tym-to jets akurat stwierdzone przez psychologow-ludzie maja sklonnosc przypisywania pozytywnych cech ludziom ladnym-ale nawet z najwiekszym przystojniakaiemm nie da sie wytrzymac jesli jest kompletnym debilem i nie rozumie co sie do niego mowi lub jesli jest agresywny, pije itd pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :)) no coz stanczyk to juz beznadziejny przypadek, ale z drugiej strony to ciekawe-niby nie ma zadnego poczucia wlasnej wartosci i uwaza ze jest beznadziejny a z drugiej wymagania ktorym naprawde niewiele osob jest w stanie sprostac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale nikt sie nagle nie pojawi w twoim domu przed twoim nosem, musisz gdzies ja poznac-na uczelni,na jakms kursie,przez znajomych nie wiem gdzie ale na pewno nie w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie gotowa na wszystko-prawie :o, wiem jak wygladaja rozmowy ze stanczykiem, nawet pamietam jak napisal kiedys jakiejs dziewczynie ze jej wspolczuje ze jest brzydka i tez nikogo nie znajdzie, no coz dziewczyna stanczyka moze byc tylko miss polski-a tych jak wiemy nie ma za duzo :P, zreszta to calkiem zabawne-na dziewczyny najezdza ze patrza na wyglad a sam to co? do =JA= juz ci pisalam ze to wlasnie jest problem ze nie masz gdzie i trzeba to zmienic-zapisz sie na jakis kurs, mysle ze taniec bylby dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie ale jestem wyjatkiem-prawie wszystkie moje kolezanki chodza lub chodzily na kurs tanca tak trzeba dlatego mysle ze to byloby ok nie wiem co lubisz wiec nie wybiore ci kursu zgodnego z twoimi zainteresowaniami -musisz sam znalezc :P moge ci polecic jazde konna :P-to naprawde piekny sport i jezdza praktycznie tylko kobiety, mezczyzn jets bardzo malo, ale niestety jest to dosc drogie ale jak pisalam sam najlepiej wiesz co lubisz i chcesz robic-wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w to wciaglam,a poza tym po 10 z pewnoscia bys sie nie nauczyl, zreszta nie kazde ci sie zapisywac na jazde konna -to byl tylko pomysl-musisz znalezc cos co lubisz i co wiaze sie z wychodzeniem z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde ciezko sie z toba rozmawia....uwazaj bo jak tak dalej pojdzie to skonczysz jak stanczyk 😠 myslales kiedys o psychologu???ja chodze i nie jest tak zle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×