Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygląd ważna sprawa

Uczucia a wygląd fizyczny

Polecane posty

Gość Maricruz Drews
A mi przyślesz zdjęcie do oceny "Ja" na pocztę jak napiszę do ciebie? Bo czytam ten topik i tak jak ty marudzisz o sibie to rzadko sie zdarza. To co, mogę obiektywnie ocenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze zwierze-to jak odbieraja cie inni drugie-to jaki jestes naprawde wybacz stanczyku ale mam do ciebie uraze po pewnym topiku-milaam wtedy innego nicka (no w sumie to juz ze 6 mialam :/) wiec raczej nie skojarzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy,ze mi bardzo pochlebiasz Nicole.Dziekuje,to mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje slowa maja jakies tam odzwierciedlenie w rzeczywistosci.Dzisiaj w pracy uslyszalam to samo,bylo przezabawnie,plakalismy ze smiechu.A szykuje nam sie niezla ludowa impreza 18 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pass🌼 =ja= zle zrozumiales ten kawalek o bezczelnosci i zarozumialosci-chodzilo mi o taki sarkastyczny i pewny siebie sposob bycia,droczenie sie ze swiatem ze jest sie najlepszym itd :P wiem ze maja mi sie tez zgadzalo (motyl.lampart)nawiasem mowiac gratuluje inteligencji,spora czesc osob ktorym robilam ten tescik uwaza ze \"ladny,piekny,maly\" to cechy charakteru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie uczestniczyles w tescie?Ja i Stanczyk swoje juz wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do sciany :o od x postow ci pisze ze wlasnie o to chodzi pewnosc siebie ma duze znaczenie chociaz bardzo trudno sie jej nauczyc,ale jak cale zycie bedziesz wciskal ludziom ze jestes beznadziejny to w koncu ci uwierza :P moja psycholog :P kazala mi napisac 5 rzeczy z ktorych jestem z sobie dumna (no dobra to nie takie latwe), sprobuj zrobic cos takiego i skup sie na tych dobrych stronach🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz sie czym chwalic!!!!!!!!!!Chodzisz na silownie,studiujesz,masz morze na wyciagniecie reki.Niejeden by Ci pozazdroscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo dosyc dawno o tym co zwykle :P ale nie powiem ci co tam napisalam bo zawsze jak to napisze to zmieniam nicka a ten mi sie podoba pozatym mam go od jakis 2-3 tyg i jeszcze mam ochote go zatrzymac :P 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram w sobie odwage by do Ciebie napisac,ale skoro poszles sobie to narazie sobie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym chciala zeby inni kojarzyli nie zmienialabym nicka :P ale masz teraz szanse sie zrehabilitowac w mich oczach, sorry ze tak wypadam z tematu ostatnio ale mam internet w chello i co kilka kilkanascie dni cos sie dzieje i nie mam lacza przez dobre kilka godzin 😭 pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie szwankuje komputer
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Milosc siebie samego:uczymy sie lubic nasz wyglad i nas samych\".Wyobrazenie ciala o wiele bardziej zalezy od wiary w siebie niz od fizycznej atrakcyjnosci opartej na osadach innych.Poczucia wlasnej wartosci nie mozna budowac wylacznie na tym,w co wyposazyla nas natura.Kazdy z nas ma jakis defekt lub przyjdzie taki czas.gdy bedzie go mial.Jednak szczescie nie jest wypadkowa wygladu,a osiagniecie pozadanych ksztaltow nie gwarantuje sukcesow w milosci.Wiara w siebie czyni cuda![prof.psychologii RITA FREEMAN]. Specjalnie dla Tomka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nigdyna czyjkolwiek widok\" nie uciśnie w żołądku, nie zakołota serce nie pobudzi się krwiobieg.\" jak kogos nie znam jest to dla mnie rownoznaczne z tym ze mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz na 8 tygodni mam wolny wekeend i mam prawo do odrobiny luzu a poza tym mam humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieewam zauroczenia ale tylko jak kogos zanm dluzej, zreszta szybko mijaja po prostu nie da sie miec "motylkow w brzuchu" na czujkolwiek widok,jak mozna sie zakocha c w kims kogo sie nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze milosc od pierwszego wejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie twierdze ze taka nie istnieje-jak mozna sie zakochac w kims kogo sie nie zna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandeta i kicz
sorry ale glupe to sa Twoje niektore wypowiedzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiFuL
A ja jestem ładna i mężczyźni sie mnie boją ;PP Bo ładna i zadbana to nie znaczy ŁATWA :P :P:P Tylko brzydale na mnie lecą,peszek.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek 11
ja jestem ładna ale z tego powodu tylko upadła moja wiara w facetów bo niestety 98% facetów , "moich facetów", to byli i sa albo żonaci albo z dziewczynami.z tego wniosek że faceci to poprostu świnie i mają tupet bo jak jestem na np.dyskotece i widze faceta z dziewczyną i wyglądają na parę a póżniej facet podchodzi do mnie i wciska mi tani bajer że mnie obserwuje od jakiegoś czasu i że mu się podobam i że nie ma dziewczyny i czuje samotny to mi się śmiać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek 11
faceci sa poprostu śmieszni nie znosze takich palantów kilka razy umówiłam się z takimi ale bo to różnie bywa kilka razy nie wiedziałam że facet jest zajęty a jak już wyszło to na światło dzienne to miałam ochote kretyna udusić publicznie własnymi rękami najgorsze jest to że oni myślą że się nie wyda na co liczą idioci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×