Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

Gość meg13
są ferie więc i syn6 icórka 16 są w domu. śnieg odpłyną więc się nudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Pa do jutra będe rano bo mam wolne .Odpływam na łono rodzin y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwajka
Witajcie dziewczynki. Kurcze ja dopiero z pracy, wczoraj sleczalam nad praca do 3 w nocy, wiec mam za soba 3 godziny snu, a tu widze, ze zapelnia nam sie stadko. I dobrze! Witam wszystkie osoby, ktore sie dolaczyly. Taissa Twoja dietka jest nieco inna nic kopenhaska, ale sens ten sam. trzymam kciuki za Ciebie i za siebie. U mnie mija 3 dzien i chyba cos ze mna nie tak.. wlasnie jem obiad i po pomidorku i brokulach zupelnie nie mam ochoty na owoc.... strasznie jestem juz najedzona, chociaz nie zjadlam wcale duzo, a nawet niedojadlam brokulow. Mam sporo energii i raczej zaslabniecie jest daleko ode mnie. Ciekawe czy inne osoby tez tak to znasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Cześć dziewczyny .Życze miłego dnia . Ide lulu.Właśnie wróciłam z pracy.miba daj znać o której będziesz.Dzisiaj wszyscy w domu będzie wojna o komputer.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
witam kochane!!!!!! idędzisiaj robić zęba i będę około12.0 jezu jakiego mam pietra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na ra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
miba jestwmztobą,ducowo oczywiście.Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
Praeżyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..................... 2 paczki kotletów sojowych {wszyscy je lubimy} ugotować w wodzie z dodatkiem 2 kostek bulionu. odcedzam potem dzielę na połowę. Połowę smażę w panierce jak schabowe {to dla męża} a drugą cześć kroję w paseczki wrzucam do rondla daję mrożone warzywa takie jakie lubię i duszę aż warzywka będą już dobre. Potem gotuję ryż na sypko ,robię surówkę z kapusty pekińskiej ,marchewki zaprawiam sosem sałatkowym włoskim. taki mam plan na dzisiejszy obiad bo w naszym domu w piątki robimy dania bezmięsne . ale kotlety sojowe kupuje tylko w tych czerwonych opakowaniach ,trzeba je gotować 20 min. ale są świetni,mało kalorii,dużo białka itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
obiad zaraz będzie gotowy ,ale będę miała problem ztym żuciem!!!! chyba będę jadła jedną stroną...... a już mnje porządnie ssie ,nie zdążyłam zjeść rano śniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
ugotowałam za dużo ryżu nie mam pomysłu co zrobić z tym co mi zostanie!! może mi ktoś podpowie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
cześć dzewczyny .już jestem idaleko mi do skowronka.Raczej czuje się jak niedzwiedz po zimie. Ale za pare minut zacznie działać kawa .miba u mnie też uwielbiają kotlety sojoe Ja poszłam na łatwizne isą łazanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Ugotowany ryż +szpinak jako baza+jajko sadzone dla reszty dla nas pomidorek+serek feta taka uproszczona wersja greckiego dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
oj jojoj! kurcze to teraz spróbuj je zjeść po mojemu :żuj żuj żuj.... mnie od nich odwaliło jak zaczełam żuć i dobrze wątroba mnie przynajmniej nie łupie... kiedyś też jadłam a teraz to tylko mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
dzięki jutro spróbuje . a powiedz czy próbowałaś już przeżuwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
muszę się przyznać ze zgrzeszyłam. ale teraz pije czerwonżą herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
tą herbate pijemy przed posiłkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA86
JEZELI KTORAS JEST CHETNA DO WSPOLNEGO ODCHUDZANIA DAJ ZNAC!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA86
CHETNIE WYMIENILABYM SIE GG...MOZE KTORAS ZECHCIALABY.....ALE TAK NA 100 %...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
miba jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA86
?SLUCHAM?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
witaj Doroto niestety nie mam GG może córka mi załorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
wiesz ,że kiedyś opowiedziałam o tej metodzie na jakimś innym forum nie pamiętam już gdzie {jacyś dziwni ludzie}. nie było odzewu, ale za parę dni jak tam zajrzałam to jedna pisała ,że cos w tym jest bo normalnie zjadała 2 buły a jak żuła to dała radę tylko połówce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja już wiem ,że to jest metoda . wtedy nie wymyślasz cudów tylko mniej więcej jesz to co wszyscy. ale od niektórych dań cię cofa. kiedyś byliśmy na chrzcinach i wszyscy jedli pieczone kurczaki jz też,tylko bez skóry .żuję,żuję i wyobraż sobie,że zalatywało mi jakąs kiszonką!!!! po prostu to żucie to bardzo inteligentna metoda bo wtedy to poczułam chyba to czym te kurczaki były karmione. zjadłam więc tylko kawalątek i dość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA86
SZKODA.FAJNIE BYLOBY!PROBOWALAM WSZYSTKKIIEGO!!!NA NIC!CHCIALABYM Z KIMS ZACZAC SIE ODCHUDZAC..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
ja też niemam gg . witaj dorota!!! herbatę pije kiedy mam na nią ochotę przed i po też możesz czasami piję też zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA86
HEJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
dorota przeczytaj nasze wcześniejsze rozmowy i spróbuj !!!!! napisz ile chcesz zrzucić bo my po 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
miba ale nie zgrzeszyłam tak bardzo bo poprostu wczoraj wnocy w pracy zjadłam tylko jogur i kupiłam jakieśpłatki z otręby ,płati owsianeseazam +owoce to na ataki słodyczowe I TO Zułam bo inaczej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
eeeeeeeeeee. to nie jest przecież grzech ,w nocy byłaś w pracy to ci się należało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
dorota jak jesteś to wrzucaj na śmietnik co jest z tobą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
dzięki za rozgrzeszenie.A tak na serio to dzięki forum analizuje to co jem araczej to co bezmyślnie chce wepchnąć do paszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Dorota odezwij się razem łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×