Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Izoldko-ja chyba nawet gdybym nie dostała okresu to wątpiłabym że to ciąża. Może po prostu znowu mi buzują hormony bo od kilku miesięcy nie biore żadnych leków ani nie byłam u lekarza i może dlatego to wszystko. Ide spać bo oczy aż mnie bolą. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronik no to czekamy na dobra wiadomośc:) Marylinka na pewno nie jest tak zle,nie roztyjesz sie...a jesli nawet to co,kochanego ciała nigdy nie zawiele, ja to nawet chciałabym troche przytyc,taki szczypior ze mnie:) Dziewczynki do mnie @ pomału sie zbliża,mam miec za ok 5dni i tradycyjnie jak zawsze przed wysypało mnie jak nie wiem:( zawsze po tym poznaje że wstręciucha sie zbliża..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronik
Witam wszystkie kolezanki:-)Robiłam dzisiaj test jak mówiłam, i znów druga kreseczka blada jestem w 31dc, to test powinien być juz bardziej wiarygodny,nie wiem co mam myśleć, moze dlatego ze jajeczkowanie miałam dopiero w 20 dc, ale poczekam jeszcze troche i w poniedziałek zrobie jeszcze test, a potem badanie krwi.Troche wariuje, bo piersi mam normalne, nie bolą, ale wymioty mam codziennie rano,i mdli mnie przez cały dzien.Mam nadzieje ze to bedzie moja upragniona fasolka:-)Dziewczyny trzymajcie sie cieplutko i zycze powodzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze dziewczynki znowu porobić badania, bo coś mi się popierdzieliło brzydko mówiąć. Mam 8 dc a piersi i brzuch bolą mnie jak na okres, jestem tak rozdrażniona że wszystkich w koło bym pozabijała i zjadła wszystko co widze. Pewnie to wszystko przez to że nie biore leków od maja. Ale ten ból piersi i brzucha tak wcześnie? Pewnie prolaktyne mam ze 100 że mam takie objawy. Nawet śluzu brak, ochoty brak. Boje się że jak zobacze wyniki to się przewróce ze zdiewienia. No ale musze poczekać do @ żeby zrobić je. W dodatku dół taki, że tylko bym spała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronik, trzymam kciuki. Jak dla mnie to może być TO. zrób w poniedziałek betę, ona ci najlepiej pokaże czy to upragnione maleństwo do was zawitało. 🌻 Rudziaa napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, u mnie smutki totalne dlatego nic nie pisze żeby i was nie smucić. @ sie zbliża wielkimi krokami. co prawda nie mam jeszcze jej objawów tylko ból jajników. ale wiem ze przybędzie paskuda. a i ze staranek nici bo mój mis wyjechał daleko na min. 3 miesiące i strasznie mi smutno. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Weronik ciesze sie,to napewno ciąża! Jeszcze tylko test z krwi i bedzie super!!! Edna kochanie przykro mi że mąż wyjechał:( Musisz byc cierpliwa,zobaczysz że jakos to zleci i znów będziecie razem. Ja w tamtym roku musiałam sie rozstac ze swoim na trzy miesiące,tez było mi bardzo ciężko ale jakos przetrwałam,bo nie ma innego wyjscia jak przetrzymac rozłąke... Wyobraz sobie ze do mnie tez zbliża sie @ dużymi krokami...przez tą noc wysypało mnie jeszcze bardziej- masakra normalnie! Noi właśnie przez to wiem że przylezie ten okres:( Oby nie przyszedł do ciebie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziu fajnie że twoja fasolka rosnie:) A jak ty sie czujesz? Marylinka warto znów porobic badania i trzymaj sie tam mocno. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! Zimno mi!!!! Jestem strasznym zmarzluchem, ja chcę ciepełko. Na samą myśl, że bedę marzła do samego lata, robi mi sie jeszcze bardziej zimno :( Weronik - gratulacje :) Ale dziwi mnie to, że już masz wymioty, strasznie szybko. Ale może przejdą. Ja zniosłabym wszystko, byle tylko być w ciązy. Klaudia - może jednak nie przylezie @, ja mam nadzieję zawsze do samego końca. Trzymam kciukasy za ciebie i siebie, bo do mnie też niestety sie zbliża :( Marilynko -bedzie dobrze, głowa do góry :) Edna - nie smuć się, czas szybko leci i twój \"miś\" wóci zanim sie obejrzysz :( POzdrawiam was kochane i mocno przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronik
No i dostałam okres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronik - dostałaś okres???? To skąd sie wzięły dwie kreski na teście, kurcze nic nie rozumiem. Ale przykro mi bardzo, nie martw sie, nastepnym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronik strasznie mi przykro!!! Jestem w szoku . Napewno miałas juz wielka nadzieje skoro na tescie widzialas dwie krechy... Trzymaj sie dzielnie. Izoldka za Ciebie tez mocno trzymam kciuku żeby @ nie przyszła - mogłaby wkoncu odczepic sie od nas wszystkich dziewuszek na kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Klaudia i Izolda za pocieszenie jejku straszne sa takie rozstania. I jeszcze ta okropna, paskudna @, ktora jak zmora nas wszystkie nawiedza. Mnie juz napewno nawiedzi wczoraj robilam test (coprawda popoludniu) ale wynik negatywny. Juz teraz tylko czekam az przybedzie. Weronik kurcze a moze ten @ nic nie znaczy. Sprawdz jeszcze raz. No kurcze bo skad te dwie krechy na tescie. Przykro mi bardzo wyobrazam sobie jak sie czujesz. Rudzia gratulacje jeszcze raz i powodzenia. Marylika zrob sobie badania. To co ze brak kasy uniemozliwia dalsze leczenie ale badaj sie i mniej wszystko pod katrola. A moze wlasnie teraz jak nie odliczsz, miezysz sie uda. pozdrawiam was wszystkie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! mało ostatnio zagladam i zadko pisze,bardzo za to przepraszam i postaram to zmienic.cały czas wam dopinguje i trzymam kciuki za wasze staranka. Marylinko -pozdrawiam i mam nadzieje ,że wszystko sie jakoś wyklaruje:) Dorciu-mam nadzieje ,że pokażesz na egzaminie co potrafisz i zdasz,a i jeszcze jedno byłaś kolerzanko na weselu i żadnych zdjęć nam nie podesłałaś.PROSIMY O ZDJĘCIA🌻 Rudziu-napisz cos więcej,CZEKAMY z niecierpliwośćią... Edna-trzymaj sie ,wiem samemu bez drugiej połówki smutno,ale 3 miesiączki zlecą i się dopiero zacznie[o staranka oczywiscie mi chodzi]:) s.izolda-ja też jestem strasznym zmarzluchem i nie wiem jak to bedzie jak będzie zima i minusowa temp.jak ja teraz juz kostnieje. klałduś-trzymam kciukasy by nie przyszła weronik-a moze ten @ to nie okres tylko takie resztki ,czasem tak jest nawet jak jest ciąża.Zobaczysz czy będzie obfita czy skąpa i krótka. POZDRAWIAM Was wszystkie psiapsiółki i śle gorącego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam krwawienia i pojechalam na pogotowie. tam wreszcie zrobili mi usg, ale wszystko w porzadku. za 7 dni kontrolne u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze z tego ze sie udalo, a raczej cieszylam na usg bo teraz czuje obojetnosc i zle mi z tym... cos sie w moim zyciu skonczy i nie wiem czy jestem gotowa. najgorsze ze procz tego ze nie moge jesc, ze spie caly czas i ze mam mdlosci nie czuje tego dziecka... Jest mi dziwnie... w kazdym razie co ma byc to bedzie chociaz panicznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronik
Cześć dziewczyny, powiem szczerze ze jest tu ktoś podły kto podszywa sie pod mój nik.Miesiaczki nie dostałam, i niec sie nie zapowiada na to zeby przyszła. A to do osoby która sie podszywa pod mój nik więc zawsze jak pisze na tej stronce to sie witam z kolezankami, jestem dorosłą osoba i odpowiedzialna po 30, a nie jakąś smarkulą bez obycia. Znajdz sobie inna zabawe, bo tu są kobiety które naprawde pragną dzidziusia,i cierpią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia-niebardzo rozumie to o czym piszesz to co juz niechcesz dziecka,wytłumacz mi to bo sie pogubiłam???jeśli niechcesz tutaj na forum to pisz na moje gg.numer jest w niku. Weronik-no to rzeczywiście jakas podła osóbka to napisała,nierozumie takich ludzi,ale ważne ,że nie masz @ i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam :) U mnie ciągle pada, już tak przez tydzień :( Weronik robiłas betę? Gratuluję już po cichu :) Skoro na domowym teście wyszła ciąża, to pewnie tak jest :) Rudziaa to chyba naturalne, że obawiasz sie zmian. Wszelkie nieprzyjemne objawy, które teraz odczuwasz powodują pewnie takie samopoczucie. Powodzenia, trzymaj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie udalo sie. Dostalam @..:( Odpuszczam inseminacje na 2 miesiace. w tym cyklu wezme leki na stymulacje ale starania naturalne beda..w nastepnym stawiam na calkowity luz...Nie wiem dlaczego sie nie udalo,niby wszystko bylo ksiazkowe...Trudno :( Pozdrawiam i zycze by wam sie ta malpa gdzies zablakala na 9 miesiecy ;) Weronik, ciesze sie :) POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Surfitko tak mi przykro Kochana. Tobie na pewno najbardziej i nie rozumiesz co jest nie tak że się nie udało. Ale tego to nigdy nie wiadomo. Nie poddawaj się i walcz, jeśli masz takie możliwości a wkońcu się uda. Trzymaj sie cieplutko. Rudziuu kochana przyzwyczaisz się, hormony się ustabilizują i jeszcze na pewno będziesz się tym cieszyć i będziesz to doceniać że się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w tym miesiącu dziwne objawy. Widać własny organizm nie raz potrafi człowieka zaskoczyć. Badań teraz nie moge zrobić bo do 5 dc powinno się a ja mam 10 dc. Ale brzuch mnie boli cały czas tak jak bym miała okres a dopiero co mi się skończył! I piersi bolą! Ale co najbardziej mnie zadziwia całe życie miałam full śluzu, nigdy nie narzekałam na jego brak a tu prosze zero śluzu, po prostu nastąpił zanik czy co. Sama się nie moge nadziwić. Coś mi tam się dzieje tylko jeszcze nie wiem co. Buziak i miłej niedzielki mimo że pogoda okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babi..wpadam do was pierwszy raz.. tez staram sie o fasolke... juz blisko 2 lata..ostatnio nawet myslałam ze sie udałobo na tescie pojawiły sie 2 upragnione kreseczki. Niestety okazało si ze test sie pomylił. nawet nie wiecie jak sie poczułam bo tak długo juz czekam na dziecko.. :( potem były adania z podejrzeniem ciazy pozamacicznej, na szczescie jest ok ale znow przede mna kolejny miesiac staran a co do okresu w ciazy to kobieta moze go miec i niczym nie musie sie roznic od normalnej miesiaczki... mam kolezanke ktora dowiedziała sie ze jest w cizy w 5 mies, bo do tego czasu miała @ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki! Weronik - zaczernij swój nick, to nikt sie nie będzie podszywał. Gratuluje dzidziusia i bardzo ci zazdroszczę, ale to taka pozytywna zazdrośc, przesyłaj nam fluidki, może sie zarazimy :) Surfitka - przykro mi, wiem jak jest bardzo smutno, kiedy sie nie udaje kolejny raz. Ale musimy być wytrwałe :) Marilynko - a może jednak sie udało? Tą miesiączkę miałaś normalną czy mniej normalną? ;) Trzymam kciuki. Rudzia - trochę nie mogę nadążyć za tobą, chciałaś dziecko a teraz piszesz, że nie jesteś gotowa. Nie rozumiem, ale w końcu nie wszystko muszę rozumieć ;) Esab - witaj!! Wiesz co? Ja bym sie wściekła, gdybym zobaczyła dwie kreski, a później by sie okazało że test sie pomylił. Oj chyba bym pozabijała wszystkich po drodze :D POzdrawiam was kochane i życzę miłej nocki. Ja znowu sama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croo
dziewczyny czy to możliwe żeby mieć objawy ciążowe jakiś tydzień od domniemanego zapłodnienia? od jakichś dwóch dni mam nabrzmiałe piersi i bolesne brodawki. i jestem drażliwa jak nigdy wczesniej. Czy to możliwe czy to siła autosugestii?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej to drugie
ja staram sie już bardzo długo o dziecko i w kazdym miesiącu mam objawy ciązowe, kóre kończą sie okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Do objawów nie ma co przywiązywac wagi, szczególnie jeśli sie bierze leki typu luteine czy duphaston. Brak @ i dwie kreski na teście jest jedynym dowodem, ale czy ja kiedy je zobaczę ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×