Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość edytkanytka
Witaj droga spac_jo niezrozumiałam cię chodziło ci o to że nie możesz zajść w ciąże bo zaocznie studiujesz? Jeśli tak to nie obraź się ale to trochę dziwny.powód.My tu wszystkie staramy się o dzidziusia bo naprawdę nie możemy zajść w ciąże. Ja w ciąże z pierwszym dzieckiem zaszłam na 1 roku też zaocznie do tego byłam wtedy samotna matką i musiałam jeszcze pracę znaleźć a jeszcze nie miałam własnego mieszkania więc u rodziców siedziałam na pewno nie było łatwo ale cieszę się że przeszłam przez to wszystko i dałam radę. Teraz też mam dziecko, zaczęłam nową szkołę i jakoś sobie radzę a moje dziecko naprawdę ciężko choruje. jak niczego na świecie pragnę jeszcze jednego dzidziusia i wiem że zrobię wszystko aby sobie pomóc więc twoje powody dla mnie są trochę zbyt dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry fajnie że masz Poradnie na miejscu,ja najbliżej mam do Poznania - 120km:( Wlasnie też umówiłam sie telefonicznie do Kliniki na 15 pazdziernika razem z mężem,tam powtórzy dokładne badanie nasienia... edytkanytka a czy ty dodzwoniłas sie do tego Poznania? Może rzeczywiscie kiedys sie tam spotkamy:) Dorciu swietnie że odbierasz swoje prawko!!! Izoldko ale mnie tez wkurzają takie teksty... Moja bratowa tez nieraz powie że; \"ty to tak nie masz dużo roboty a ja mam dziecko to wiesz jak to jest...\" -Boże jak to mnie denerwuje!!! Mysle sobie; ze niech sie cieszy ze ma dziecko a nie narzeka że ma przez to wiecej pracy!!! Dziewczynki ja byłam na usg wczoraj: tym razem tylko jedno jajeczko urosło,ale ważne że jest...ma 22mm wiec dzis lub jutro powinno pęknąc,wiec chyba od dzis zaczniemy przytulanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! NOm edytkanytka zastanowie sie czy sie zapisac na cos:) Trzymam kciuki za Ciebie!:) Tez kedys chcialam byc fryzjerka:) Klaudia, fajnie ze sie umowilas. Trzymam kciuki za wyniki w poradnii i przytulanek. nie wiem czy czytalas na poprzednich stronach ze kupilam sobie taki lek homeopatyczny o nazwie >HORMELL< SN HELL jest to lek wspomagajacy leczenie nieplodnosci. Kupilam sobie i pije. Smakuje jak krople mietowe bez cukru blee, ale dla dzidzi zrobie wszystko!! testy na prawko mam 09.10 na 14.30 a pozniej wykupie sobie praktyczny bo tak latwiej dostac szybko termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Hej! Jutro prawdopodobnie zabieg. Mam 4 pęcherzyki, nie zauważyłam jednak śluzu płodnego ale wysoki wynik estradiolu wskazuje na jajeczkowanie. na wszelki wypadek pójde jeszcze jutro na usg, żeby miec pewnść czy to odpowiedni moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka trzymam kciuki!! Gorace pozdrowienia dla Wszystkich dziewczyn!!! Klaudia dzieki za wpisanie do tabelki!!:* Dorcia dzieki za slowa otuchy napewno sie przydadza!!! P.s moj nr. jakby ktoras z Was chciala poesmsowac: 513575171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczekonna
Weronika.......Wrocław........33.........maj 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Jestem już po zabiegu, w końcu z tych 4 tylko dwa okazały sie dojrzałe, lekarz powiedział, że powinny pęknąc w ciągu kilku godzin, endo ok, mam nadzieję, że tak się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo obudźcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA STARACZEK KTÓRYM NIEDłUGO SIĘ UDA ...... Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania rudziaa......... paulina.......25.......Kraków......... ...sierpien2006 marilynka...... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 klaudia26......Klaudia......26.........Sulechów.... .......sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 nikkita........ .ewelina........27.......Dzierżoniów...... ..kwiecień2004 Moluś.......... Joanna........30........Koło............. .....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec2006 Jadira...........Edyta.........34........Kraków......... ......listopad2006 xxmadziaraxx.........Julita.......28.......Kalisz....... ..lipiec2003 Viola............Ania...........24...Olsztyn- obecnie Dublin.....ok.4 lata Weronika.......Wrocław........33.........maj 2008 .....I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO Nick....Imię....Wiek....Miejscowość.....Termin porodu Aga290...........Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r rudziaa......... .Kraków...........25..........wizyta u lekarza w celu ustalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Szczerze mowiac nie czytam was bo bardzo zle sie czuje i pisze zebyscie piedzialy ze zyje:) do tej pory nie mam ksiazeczki ciazy, wszyscy lekarze mowia czekac (na co?) wiec we wtorek ide prywatnie... pozdrawiam was bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Inko bardzo mocno trzymam kciuki by tym razem sie udało!!!!!!!!!!! cherry ja raz piłam kropelki na płodnosc ale u mnie żadnego efektu bo jednak mam to PCOs :( U mnie cos nie tak...w piątek lub sobote miałam miec owulke ale nie wiem czy wogóle sie odbyła,zawsze czułam ból w podbrzuszu i podwyższała sie temperatura a teraz nie dosc że nie czułam owulki tak jak zawsze to tempka dalej tylko 36.6 :( wiec chyba kolejny miesiąc stracony...Jutro jade na usg by zobaczyc czy pęchrzyk pękł czy nie. Rudziu fajnie ze sie odezwałas,dziwne ze lekarze tak zwlekają u ciebie przeciez juz dosc czasu minęło...idz prywatnie i sprawdz czy wszystko ok, napewno gin załozy ci juz karte ciążową.Pozdrawiam i daj znac jak bedziesz po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziu poprawiam tabelke bo pominęlas chery a weronik powinna byc wpisana tam gdzie kobietki zaciążone:) TABELKA STARACZEK KTÓRYM NIEDłUGO SIĘ UDA ...... Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania marilynka...... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 klaudia26......Klaudia.......26.........Sulechów........ ....sierpień 2006 Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 Moluś.......... Joanna........30........ Koło............. ....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec2006 Jadira...........Edyta.........34........Kraków......... .....listopad2006 xxmadziaraxx...Julita.......28.........Kalisz........... ......lipiec2003 Viola..............Ania.........24.....Olsztyn- obecnie Dublin...ok.4lata cherry23.........Ania........23........Szczecin......... .pazdziernik2006 .....I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO Nick........Miejscowość...........Wiek........Termin porodu Aga290.............Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna....Warszawa.......26......... styczeń 2008r rudziaa......... ....Kraków..........25..........wizyta w celu ustalenia cukiereczekona...Wrocław.........33..........maj 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INNKa - trzymam kciuki z całego serca żeby się udało! Obyśmy mogły Cię zobaczyć w drugiej tabelce... Klauduś a który masz dzień cyklu?Może po prostu później jakoś teraz owulka?Jak wrócisz od lekarza to koniecznie napisz co powiedział. Pamietaj, że matka natura zawsze może nas zaskoczyć. Także nie nastawiaj się z góry że miesiąc przwepadł. Rudziaku przykro że się źle czujesz. Dziwne co Ci lekarze gadają. Jak tylko będziesz coś wiedziała to napisz nam. U mnie jedyne co warte powiedzenia to to że wynik progesteronu to 13 (!!!!), w kwietniu miałam 0,26 a mój najwyższy wynik to 3. Tylko co z tego skoro i tak nie moge w żaden sposób tego wykorzystać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko kochana dobrze że chociaz ten progesteron u Ciebie sie poprawił!!! U mnie juz 19dc...w 15dc pęcherzyk miał 22mm wiec do tej pory powinien juz pęknąc a ja dalej tego nie czułam i tempka dzis też tylko 36.6 :( Na godz 16.00 jade na usg zobaczyc co tam sie dzieje... Dziewczynki pozdrawiam was mocno i sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Marilinko ciesze sie że wyniki Ci się poprawiają. Może akurat w tym czasie jak jesteś sama wszystko ci się unormuje i potem na powitanie zrobicie sobie prezencik :) Bardzo Ci tego życze!!! Klaudio daj znać co pokazało usg i bądz dobrej myśli. Ja w sobote wreszcie dostałam @ i od wczoraj biore clo. Wieczorem będę dzwonić do mojej lekarki i sie umawiac na termin usg. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherr23
hej dziewczynki!! Mam problkem kupilam sobie te ziolka na ta mieszanke z szyszka chmielu. zalalam to wszystko szlanko wody ale te zielska tak ta wode naciagnely ze jak po tych trzech godzinach odcedzilam to wyszlo mi tego do picia moze z centymetr. Jak to zrobic? a poza tym jak czesto wymieniac te ziola??? Za kazyd razem robic swieze??? Moluś mozesz odpowiedziec? Dzisiaj zauwazylam (jestem od wczoraj po okresie) jakies plamienia. Zazywam Laktovaginal(2kapsulki) moze byc od tego?? Na stany zapalne. W czwartek ide na to badanie hormonow, a w piatek chce sie umowic do gin. z wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Dzięki za kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Innka - trzymam kciuki :) Klaudia - jak twoj pęcherzyk, mam nadzieję, że wszystko ok. Nie może być inaczej :D Dorcia - daj znać po wizycie u gina. Pozdrawiam was kochaniutkie i życzę miłego dzionka, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHERR !! Jak masz wszystkie zioła to musisz je wszystkie razem wymieszać. Na każde JEDNORAZOWE użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance. Ja sypałam 3 łyzki do słoika i parzyłam 3 godziny i miłam już na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po I porcji zioł- przerwa 7 dni, kupujesz następnmy zestawi po wypiciu tego zestawu robisz przerwe - 12 dni, a III porcja pijesz profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Dorciu no to fajnie że dostałas wkoncu @ i niedługo znów możesz zacząc staranka:) Cherry ja tez czasem po okresie mam dwa trzy dni delikatne plamienia ale pytałam o to gin i patrzała że to nic złego,poprostu pozostałości po okresie,do konca wszystko sie oczyszcza...przynajmniej u mnie to nic złego u ciebie tez napewno. Izoldko jak tam, twój mężus grzecznie łyka witaminy? Bo mój bierze wszystko co mu daje:) 15 pazdziernika jedziemy do Poznania i zobaczymy jak tam nasionka wypadną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki byłam wczoraj na tym usg i juz sama nie wiem co myslec,ginka patrzała że pęcherzyka już nie ma, wiec wychodzi na to że pękł,powiedziałam jej że tym razem nawet nie wiem kiedy bo nie czułam i temperatura niska...powiedziała że rzeczywiscie temperatura powinna sie podniesc...mogło tez byc tak że pęcherzyk poprostu sie wchłonął ale ona stawia na to że pękł bo było widac płyn w zatoce d. Dziewczynki czy to możliwe żeby owulacja była a tempka dalej niska??? Dziwne to troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Hej dziewczynki przepraszam że was tak zaniedbałam i sie nie odzywam ale dotknęła nas straszna tragedia jestem załamana i nie mam siły już na nic wczoraj byliśmy w szpitalu z córką na badaniach bo źle się czuje lekarze zdiagnozowali padaczkę. Czym sobie takie malutkie i niewinne dziecko zasłużyło na taką chorobę. Przecież ma dopiero 3 latka. Tak strasznie cierpiała podczas tych badań aż mi serce pęka miałam nadzieję że wynik był błędny ale niestety drugi okazał się jeszcze gorsz córeczka miała napady we śnie a ja nie zauważyłam tego , pogryziony język brałam za skaleczenie podczas zabawy co ze mnie za matka że prędzej nie skojarzyłam tych faktów. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Jak sie napilam tej mikstury to muyslalam ze padne. Stanely mi deba wszystkie wlosy!!! Jestem juz drugi dzien po @ a tak mnie brzych boli ze nie moge sobie dac rady!! nie wiem co mi sie dzieje... Edytkanytka Wcale nie jestes zla matka!!! Ostatnio przeciez wiele rzeczy sie u Ciebie dzieje. Moglas nie zauwazyc. Przeciez kazdy czasami przydryza sobie jezyk. Czasami podczas jedzenia, czaami podczas snu itp. Nie martw sie na zapas. Wszystko bedzie ok. Jest jeszcze malutka, leczenie napewno przyniesie pozytywne efekty. Pozdrawiam. buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Klauduś - mój mąż lyka witaminki, spróbowałby nie łykać, dostałby za swoje ;). Ale muszę go pilnować, bo jest strasznym sklerotykiem i zapomina. Edytkanytka - nie martw sie kochana, ja wiem ze to jest straszne dla matki, kiedy dowiaduje się o chorobie dziecka, ale są różne rodzaje padaczki. Ostatnio oglądałam program na ten temat i lekarz mówił, że padaczka może się objawiać np. tylko drganiem kącika ust. Może twoja córka też mam tylko lekką odmianę, poza tym czasem udaje się całkiem wyleczyć. Będzie dobrze, musisz być dzielna. Pozdrawiam was kochane i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz po odpoczynku,bylo naprawde super,troszke odpoczelam,ale myslami tez bylam gdzie indziej,prawie caly czas mysle i jestem ciekawa co z tego bedzie.Widze ze na naszym forum to juz 104 karteczka,ale to idzie.Czytalam Was caly czas. Pozdrawiam Was wszystkie i przesylam buziaczki,pa. http://www.planujemydziecko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam :) Ostatnio jestem strasznie zapracowana, nawet nie mam czasu mysleć czy sie udało zy nie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytkanytka jest mi strasznie przykro z powodu choroby twojej córeczki...ale kochana nie obwiniaj o to że wczesniej nie skojarzyłaś tych faktów,naprawde to nie twoja wina skąd mogłas o tym wiedziec...Napewno jestes wspaniałą i trskliwą matką!!! Mam nadzieje że nie jest to ciężka odmiana tej choroby i że odpowiednie leczenie przyniesie pozytywny skutek. Sciskam cie mocno. madziarka witaj spowrotem - ciesze sie że jestes zadowolona z wypoczynku:) Inko trzymam kciuki oczywiscie abys niedługo została mile zaskoczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczekonna
Cześc dziewczyny.Byłam dzisiaj u gin, robił mi kontrolne usg i wszystko oki, jest już 8 tydzien, i dzisiaj widziałam jak bije serduszko mojemu skarbowi:-) to co czułam to nawet sie nie da opisac. Trzymam za was kciuki i będe sledzić co u was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co sie dzieje? Czemu tu tak cicho??? Dlaczego sie nie odzywacie? Odzywajcie sie kochane i piszcie co u was sie... Weronik ciesze sie sie u Ciebie jest o.k!!! Super ze widziałas serduszko twojego skarbka, musi to byc wspaniałe uczucie!!! czy ja sie kiedys doczekam tego widoku... Dziewczynki nie wiem czy pamiętacie ale pisałam wam że moja siostra jest w ciąży. Tak czas zleciał że juz na dniach będzie rodzic:) Zaznacze że w tym samym czasie zaczęlismy sie starac i ona juz będzie miała dzidzie...synka:) A ja biore luteine jeszcze 5 dni. Pozdrawiam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×