Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Inka, mi lekarze powtarzali ze do szczescia tak naprawde potrzebuje tylko jeden pecherzyk. I mieli racje :) Glowa do gory. trzymam kciuki za powodzenie. Sle duuzo fluidkow dla was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDUŚ ściskam kciuki z całego serca i czekam na potwierdzenie cudnych wieści. O kurcze jak ja się ciesze razem z Tobą, nawet nie masz pojęcia... Aż szkoda pisać co u mnie, żeby nie psuć klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDUŚ ściskam kciuki z całego serca i czekam na potwierdzenie cudnych wieści. O kurcze jak ja się ciesze razem z Tobą, nawet nie masz pojęcia... Aż szkoda pisać co u mnie, żeby nie psuć klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jak mozesz to napisz jutro eska potwierdzeniem naszej diagnozy:) Jestem jutro i pojutrze w pracy i nie bede miec kontaktu z netem a jestem strasznie ciekawa. pozdrawiam. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DZIEWUSZKI! Na wstepie bardzo wam dziękuje za wszystkie gratulacje, jesteście przekochane i cudowne - jest mi naprawde miło że cieszycie sie razem ze mną!!! Odebrałam wynik - beta piękna wysoka - 1914 mlU/ml czyli JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Nie myślałam że kiedykolwiek to napisze,naprawde czasem miałam chwile zwątpienia że nigdy sie nie uda...co ja bym bez was zrobiła do tej pory? czułam w was wielkie wsparcie i tak jest nadal... Ja teraz naprawde wierze że wam też sie uda,skoro mnie sie udało to wkoncu o was tez @ zapomni. Myślałam że z Pcos nie wygram a tu taka niespodzianka dlatego głeboko wierze że was tez dosięgnie to szczescie!!! Życze wam tego z całego serca i trzymam mocno kciuki za kazdą dziewczynke!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiew
Klaudia Ciesze sie z Toba bardzo ..... ja nie mam tyle odwagi co Ty.... ja poczekam nawetr nie znam norm by stweierdzic czy jestem w ciazy czy nie.... ja jeszcze poczekam,,,,, boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry nie załamuj sie bo niewiadomo czy bedziesz musiała czekac pół roku,może wczesniej sie uda!!! Innko Surfitka ma racje,czasem wystarczy jeden pęcherzyk a ty masz dwa, ja w poprzednim cyklu miałam tez dwa a teraz tylko jeden i jak sie okazało wystarczył...Trzmam kciuki za zabieg!!!!!!!!!! Marylinus to że mnie spotkało szczescie to nie znaczy że ty nie mozesz pisac jak sie czujesz, to dalej jest topik na ktorym mozemy sie pożalic bo jak nie tutaj to gdzie sie wygadamy?? Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witaj klaudio cieszę się razem z tobą najserdeczniejsze gratulacje kiedy się wybierasz do lekarza. Napisz potem który to tydzień i nie zapomnij o nas, nie zmieniaj forum. Jeśli będziesz chciała porozmawiać o ciąży zawsze możesz na mnie liczyć. Przesyłam dużo buziaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiew ja tez sie bałam ale skoro póltora tygodnia spozniał mi sie okres to wolałam sprawdzic dlaczego tak jest i jakby sie okazało ze to nie ciaza to trzeba isc do gin by zobaczył co sie dzieje.... Ile czasu tobie sie spoznia? ja dokladnie wiedzialam kiedy mam owulacje i wtedy obliczylam ile mi sie spoznia. Wydaje mi sie że lepiej zrobic test i sie przekonac niz stresowac sie codziennie i zastanawiac. Kup najpierw test w aptece i zrob z porannego moczu. Zycze pozytywnego wyniki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć klaudia 26 - na wstępie serdecznie Ci gratuluje. Jesli możesz to napisz jak długo sie leczyłaś i jakie tabletki brałaś i przez jaki czas. Jeszcze raz gratuluje i mam nadzieje że te fluidki przypłyną do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka oczywiscie że was nie opuszcze, byłam tu tyle czasu i przywiązałam sie do was,napewno nie bede zmieniac topiku... Licząc od owulacji to jestem 3 tygodnie i 5 dni w ciąży(czyli od ostatniej miesiaczki to 5tc i 5 dni),do lekarza wybieram sie za tydzien w piatek. Od wczoraj troszke pobolewa mnie brzuszek ale to chyba normalne...i zauważyłam że cera sie poprawia,zrobiła sie gładsza z czego sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia dzięki. Może przeczytałas wczesniej ze ja mam Pcos... Staralismy sie 15 miesiecy, w tym pól roku brałam sam duphaston,potem zmieniłam gin i ta przepisała mi clostilbegyt na owulacje której nie miałam,chodzilam zawsze na usg by sprawdzic czy jest owulka,na szczescie po clo mialam owulacje, bralam trzy miesiace ale sie nie udało nastepnie mialam przerwe 2 miesiace a w tym czasie Hsg-wyszlo o.k) Znowu zaczelam brac clo i w 5 cyklu z clo i luteiną sie udało!!!!!!! A juz bylismy w klinice nieplodnosci i mielismy zrobic badania ktore łącznie miały kosztowac ok 500zl i wcale nie musimy ich robic na szczescie:) Musze uciekac,pozniej moze zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia26 - ja też mam PCO i jestem na luteinie i metforminie ale owulki chyba nie mam. Mam jeszcze jeden problem, jestem zagrożona zakrzepica i dlatego muszę ostro uważać na hormony, moja siostra ma zakrzepice i było ciężko.Dzięki wielkie że odpisałaś i mam nadzieje że zostaniesz aby podnosić nas na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE GRATULACJE - Klaudio!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 Strasznie się ciesze że się potwierdziło. To teraz uważaj na siebie i na fasolke. 🌼 To jak obie z Surfitką będziecie nam słać wiruski to może nam też wnet się uda - marze o tym :) U mnie pewnie wnet się rostrzygnie co i jak, bo od owulacji mineło mi jakieś 12 dni. Jedno wiem - z testem napewno nie będę się spieszyć. Pozdrawiam wszyskich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 brawo Klaudia !!! :-D wielkie gratulacje i trzymam za Was kciuki, żeby wszystko było oki !!! 🖐️ reszta dziewcyn - 🖐️🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia , bardzo sie ciesze i gratuluje jeszcze raz :) Ze tez tak dlugo wyczekalas z ta spozniajaca sie @ ;) Ale ja tez zaszlam w cyklu na ktory wogole nie liczylam i tak ma byc. A swoja droga dzis to 6 tyg i 6 dni od ostatniej @, wiec jestem tylko tydzien do przodu przed toba. Powodzenia :D No i dla wszystkich dziewczynek mnostwo wiruskow XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczekonna
Witam kolezanki i z całego serduszka gratuluje dziwczynom fasolek, nasze grono sie powieksza i bedzie nas coraz więcej:-)Byłam wczoraj u gin na kontroli, wszystko z maluszkiem oki, zrobił mi usg i cudna fotke dzidziusia, mój maluszek nawet mi rączką pomachał, wspaniałe uczucie, wstyd mi tylko ze rozpłakałam sie przed lekarzem, ale nie mogłam sie powstrzymać ze szczęscia,moja ciąza ma już 12 tydzien, i powoli koncze 1 trymest ciązy, ale czuke sie dobrze.Dziewczyny tak jak pisze Surfitka wysyłam wam wiruski, duzo wiruskówi trzymam kciuki za was.Trzymajcie sie dzielnie. Pozdrawiam i zycze miłego popołudnia. WERONIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA- - MOJE GRATULACJE,CIESZE SIE BARDZO RAZEM Z TOBA. UWAZAJ NA SIEBIE I NA DZIDZIE. Czytam Was dziewczynki i jestem na biezaco razem z Wami. Ostatnio lezalam w lozeczku bo mnie przeziebienie juz zlapalo,ale juz jest coraz lepiej.Od tego siedzenia w domu i myslenia caly czas,juz mam dosyc,postanowilam poszukac jakiegos zajecia,moze mi sie uda prace znalezc. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE,BUZIACZKI,PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś - jeszcze raz SERDECZNE GRATULACJE :D Super, że w koncu Ci się udało, zasłuzyłaś na to całkowicie. Przesyłaj nam mnóstwo fluidów, może po kolei nas będziesz zarażała i każda z nas będzie oznajmiała tą cudowną wiadomośc. Bądź z nami cały czas i relacjonu jna bieżąco co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś dziś pędziłam z pracy żeby przeczytać forum...żeby przeczytać że Tobie, właśnie Tobie się udało! Ciesze się tak jak by to mi się udało!!! Tak bardzo Ci gratuluje i tak bardzo się z Tobą ciesze.... Moja kochana Klaudusia, która tak mnie zawsze wspierała!!!Tak się ciesze że brak mi słów. Na pewno będziesz dbała o siebie i fasolke i na pewno będziesz SUPER Mamusią!!!! Łezki mi aż lecą...Ech wzruszyłam się. Cudna z Ciebie Dziewczyna i super że Ci się udało.... Dla Klaudusi i małej fasolki: :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczynki jakie jestescie wspaniałe!!!!!!! Nie umiem nawet wyrazic słowami jak doceniam że was mam!!!!!!!!! Dziekuje każdej z was osobno,nie chce wymieniac bo boje sie ze którąs niechcący pomine... Dorcia to za ciebie teraz mocno trzymam kciuki,oby ta @ nie przyszła... Madziara powodzenia w znalezieniu pracy. Surfitko no wiec jak wszystko bedzie dobrze do konca to prawie w tym samym czasie bedziemy miały maleństwa-super! Weronika ciesze sie że z toba i maluszkiem wszystko o.k. To żaden wstyd rozpłakac sie ze szczęscia :) Innka powodzonka jutro na zabiegu!!!!!!!!!!!!! A to fluidki ode mnie, aby przeszły na was jak najszybciejXxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinus bede dbała o siebe jak tylko potrafie.Sama jestem jeszcze w szoku że to wlasnie mnie sie udało!!!!!!!! Dziekuje za te ciepłe słowa,ale to ty jestes cudowna osobą i bardzo bym chciala abys na swojej drodze spotkala jeszcze kogos kogo pokochasz i bedziecie szczesliwi i moze kiedys spełni ci sie to jedyne marzenie ktore nosisz w sercu. Caluje cie goraco. Przytulam cie mocno. Milego wieczorka kochane.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Klaudia gratulacje :) Kiepsko sie czuję, wydaje mi się, ż esię nie uda i nie ma sensu próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) To znowu ja.Dzis po raz pierwszy dostalam pigulki Yasmine.Mam je brac przez dwa miesiace a potem...szybko przestać to podobno tez pomaga zajść w ciąże.Czy brała ktoraś z Was te pigulki? Jak się po nich czułyście? Boję się ich brać po tym jak przeczytałam ulotkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Klaudio za kciuki nie dziękuje żeby nie zapeszyć bo ja jeszcze kilka dni musze poczekać. Puki nie dostane @ to nadzieje mam wielką ;) Viola prosiła żeby Ci przekazać gratulacje. 🌼 Ona już wnet wraca, więc wkrótce sie u nas pojawi. Innka - głowa do góry - nie możesz myśleć że się nie uda. Postaraj się zmienić nastawienie. Jeśli innym się udaje to nam też się uda. A złe samopoczucie to pewnie masz przez leki i paskudna jesienną pogode. Trzymam za Ciebie kciuki. Jak zresztą za was wszystkie. Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiew
Klaudii jestem nowiutka ale zawsze cieszy mnie jak w ktores z dziewczyn narodzi sie fasolka..... ja testu nie moge zrobic bo od 7 dni biore Luteine @ spozniala mi sie 8 dni i poszlam do ginekologa podczas badan usg... no i przepisal luteine 50 .. wiec jeszcze 3 dni biore pozniej 5 dni czekania na @ i test jesli nie bedzie....a tak pozatym.. to nie chce.. znowu robiac test zobaczyc 1 kreswke.. to jest najgorsze wole jeszcze troszke miec nadzieji niechaj @ mi ja zabierze albo da.... coz mecze sie z Tym strasznie i pewnie nie musze mowic jak bo same to przezywacie...... Klaudi..... dawaj te wiruski... ja wezme je.... wszystkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Klaudia jeszcze raz gorąco gratuluje! zobaczycie, że nam wszystkim sie uda! Wczoraj byłam: u gina - nic złego się nie dzieje :) Jest ładny pęcherzyk i w sobote ide na zastrzyk - Pregnyl- by pękł a potem do dzieła :) No i humor mam dobry z tego powodu i z tego ,że bosa nie ma i luzy w pracy no i piątek :) Całuski dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje drogie! Ineczko kochanie rozumiem cie bo ja czasem czułam to samo...ale naprawde nigdy nic niewiadomo i ja sie o tym przekonałam,skoro mnie sie udało z Pco to zobaczysz że i tobie sie wkoncu uda,wiem że wszystkim dziewuszkom pokolei sie uda - napewno!!!!!!!!!! Dorciu ciesze sie że masz nadzieje do konca. Bardzo dziekuje naszej violi za gratulacje,fajnie że juz niedługo znowu sie u nas pojawi:) Molusiu dobrze że u ciebie jest o.k i że ładny pęcherzyk sobie rosnie...wiec napewno dobrze to wykorzystacie:) Dziewczynki a ja dzwonilam do mojej gin i chcialam sie umowic na nastepny piatek na wizyte,wypytala mnie o wszystko i kazała przyjsc juz w ten poniedzialek(bede wtedy w 6tc i 2dni):) Pozdrawiam was goraco i życze miłego weekendu. Trzymam kciuki za wszystkie panie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×