Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Inka ile razy podchodzilas do iui ...Gratulacje!!!!!!!!!!!!!U mnie bez zmian Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ile razy ? czy iui można zrobić tylko prywatnie? ile to kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
dzięki :) iui można tez zrobić na NFZ, musisz tylko poszukac gdzie ceny prywatnie są różnie, na stronach klinik są cenniki, do tego dochodza leki, jesli stymuluja gonadotropinami to drogo wychodzi i jeszcze ceny wizyt. Udało mi się za 7 razem. Mam nadzieję, że ciąża się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli76
Innka gratulacje. Ja miałam tylko dwie inseminacje i jedno in vitro, bo lekarz nam powiedział że nie ma sensu robić dalszych inseminacji. Ale ty jesteś dowodem że jednak się udaje bez in vitro. My weszliśmy na drogę adopcyjną, i teraz czekamy na telefon o dziecku.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodazona
Witam Wszystkie Panie Postanowilam tu napisac bo wspolnie z moim M chcemy miec dziecko i nie mozemy. Staramy sie juz od roku i nadal nic. Wczesniej kochalismy sie bez zabezpieczenia i wpadki tez nie bylo. Nie prowadze kalendarzyka bo jakos nie jestem systematyczna i tak do konca nie wierze w to. Zastanawiam sie nad zrobieniem testu hormonalnego ale nie wiem do konca jak to dziala. Miesiac temu bylam u ginekologa bo chcialam skierowanie na badania ale powiedzial mi ze musimy byc przynajmniej rok po slubie i starac sie o dziecko. To samo powiedzial inny jak bylam prywatnie. Problem w tym ze my sie staramy juz ten rok tylko ze od slubu minal dopiero miesiac. :( Prosze poradzcie mi cos. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, nie wiem co Ci dokładnie odpisać. nie jestem formalnie mężatką, więc to by mnie w ogóle w takiej sytuacji dyskredytowało :/ ale też staraliśmy się o dziecko przez jakieś półtora roku. po usg i całej serii innych badań okazało się, że mam jakąś przypadłość zw z pęcherzykami Graffa. tj mam rzadszy i nieregularny okres, bo pęcherzyki są bardzo mocne i czasem nawet jajeczko się nie wydostaje (żeby się zagnieździć itd). stąd ogromny problem z trafieniem w płodne dni :/ może to być też stres i napięcie psychiczne.. niekoniecznie od razu wyrok 'bezpłodność' ! zresztą sprawdź horoskop ;) http://www.parapsycholog.com.pl/horoskop_zodiakalny.htm#4 to oczywiście żartobliwa forma podniesienia na duchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodazona
horoskop sprawdze :D zawsze to pomysle o czyms innym:) jak pomoze to od razu napisze. a jak dostalas skierowanie na badania i jakie one byly? A to prywatnie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny proszę o radę, może któraś też tak miała. pójde oczywiście do gina ale dopiero we wtorek. brałam po raz pierwszy clostilbegyt w tym miesiącu od 5 do 10 dnia. dzisiaj jest 14 dc i dostałam jakiegoś krwawienia! trocha się wystraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni okres też mnie trochę zaniepokoił bo dostałam go kilka dni wcześniej i trwał dłuzej niż zwykle :( staramy się o dziecko rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Mlodażona jesli zależy wam na czasie możesz na własną rękę zrobić badania, mąż badania nasienia a ty hormony i z tymi wynikami iśc do jakiegoś specjalisty, specjalista zleci pewnie jeszcze monitoring cyklu tzn. usg w okolicach owu, żeby soprawdzić czy rośnie pęcherzyk i pęka. Eternal clo nie wszystkim pomaga, ogólnie upośledza endometrium a to z kolei uniemożliwia zagniezdżenie się zarodka, najlepiej sprawdzić na usg jakie jest endo, ja np. miałam za małe i musiałam brac coś na poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eternal: Na jednym forum przeczytalam ze w 12-14 dniu brania powinno byc zrobione usg narzadow rodnych. Podobno sluzy to sprawdzeniu czy sa pecherzyki. Ogolnie to kobiety pisaly tam ze sposrod calej tej listy skutkow ubocznych czuja sie dobrze i zadko kiedy jakis skutek sie pojawia. Jedna tylko kobieta napisala ze troszke przytyla. Ale nie martw sie troche cwiczen i bedzie dobrze. Nikt jednak nie pisal o zadnym krwawieniu. do inka: chyba dzis pojde do sklepu i kupie ten test. mam tylko nadzieje ze jakas apteka bedzie otwarta. a czy sa jakies wymogi co do zrobienia go? Mam namysli np robienie na czczo czy nie picie i palenie dzien wczesniej. Bo ja czasem pale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś dowodem na to, że nie nalezy się poddawać, fajnie, że w końcu ci się udało. To dla Ciebie 🌼🌼🌼 Mlodazona - a o jaki test Ci chodzi? Owulacyjny? Bo jesli tak, to nie ma zadnych wymogów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
dzięki :) ja nie wiem na ile wiarygodny jest taki test, ja robiłam bad hormonów w laboratorium w określonych dniach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Na początku cyklu: prolaktyna, LH, FSH, Testosteron w okolicach owu: estradiol, pod koniec cyklu prolaktyna, progesteron możesz jeszcze zrobic bad na różyczke i taxoplazmozę, to tez czasami utrudnia zzajście z tymi wynikami idź do lekarza najlepiej w okolicach owulacji od razu zrobi ci usg i sprawdzi czy jest pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej weszlam sie z Wami przywitac 🌻 Dla kazdej po 🌻 i 👄 Witam u nas nowe kolezanki,dla Was tez po 🌻i 👄 Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam juz,bo jakis senny ten dzien jest,glowa mnie boli,rozne te pogody sa,dzis jest brzydko i spac sie chce.Pozdrawiam raz jeszcze 🌻 Odzywajcie sie sloneczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witajcie kochane ale tu się na zmieniało Ineczko jakie dobre wieści gratuluje . Ja jestem u rodziców wyszłam dopiero ze szpitala mam cały czas zagrażające poronienie a to dopiero początek 6 miesiąca. Cieszę się że fluidki przyniosły efekty. Pozdrawiam was moje kochane. Przesyłam dostawę fluidków********************************************************************* *******************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
czuje się dobrze tylko ciągle chce mi się spać szukam lekarza tu na miejscu do prowadzenia ciąży bo do kliniki nie będe jeździc za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Juz kupilam test hormonalny. Niestety na ulotce jest ze moge go zrobic dopiero 3 dna cyklu wiec jeszcze musze zaczekac. :( Oj zazdroszcze tym co 2 kreski na tescie maja za soba a jednoczesnie ciesze sie ze im juz sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry23-Sloneczko co u Ciebie?,nic nie piszesz,nie odzywasz sie,wroc do nas🌻👄 Martwie sie o Ciebie.Pozdrawiam,dobranoc. Dobranoc Wszystkim,milej nocki,pozdrawiam,buziaczki 🌻👄 PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE kochane dziewczynki!!! Dawno nie pisałam ale myśle że mnie pamiętacie... tak czy tak czytałam co u was. Po pierwsze; INKO OGROMNE I NAJSZCZERSZE GRATULACJE!!! Bardzo sie ciesze że wkoncu sie doczekałas swojej fasolki...bardzo dzielnie znosiłas tyle prób inseminacji i nie poddawałas sie! Teraz dbaj o siebie kochana, dużo zdrówka dla was !!!!!!!! :):):) Edytkanytka trzymam kciuki za ciebie i dzidzie, napewno wszystko bedzie dobrze tylko duzo odpoczywaj! A znacie juz płec dzidzi?? Weronik co u Ciebie, termin porodu juz minąl wiec myśle że juz urodziłas??? napisz koniecznie jak sie czujecie... Dla reszty dziewczynek...madziarka, cherry, Ania,Molus,Smutna Izolda,Kasiunia,jadira i nowych kolezanek gorace pozdrowienia i szybkiego zafasolkowania! Jestem tez ciekawa co u zaciazonych...Dorcia, viola i co u Agi29(obecnej mamusi) - odezwijcie sie. Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ xxmadziaraxx....... 29..........45.............................ok.20.05.08 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Kasiunia1..........................23...........6....... ...........juz po Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......13......................15 maj klaudia26/Sulechów.....26.......36...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... 11..................29lipiec/4sierpien??? Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz może pare słow co u mnie. Otóz jestem juz w 36 tygodniu ciąży, sama nie moge uwiezyc jak ten czas szybko zleciał...czuje sie tak w miare, ale prawie od poczatku ciazy za duzo nie mogłam pochodzic bo brzuszek sie zaraz "stawia" i boli, cały czas jakies problemy z żolądkiem i przez to przytyłam tylko 4,5 kg!!! takze jestem szczupła tylko brzusio sobie wystaje ładnie:) Synek rosnie zdrowo, w 34tygodniu ważył 1,800kg ale tak mi daje popalic że hej, nocy prawie nie przesypiam takie kopniaki daje!!! gin mówi że wszystko bardziej odczuwam własnie przez to że jestem taka szczupła... Narazie to tyle, jeszcze sie odezwe. Trzymajcie sie kochane. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D 🖐️ hej koleżanki - te znajome i te nowe ;-) 🖐️ INKO !!! - suuper! wielkie gratulacje! trzymaj sie i pisz co u Was! 😘😘 trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze!!! edytkanytka - uszy do góry! będzie dobrze!!! 🖐️😘 klaudia - fajnie że wpadłaś! 🌻😘 madziarka - 🖐️;-) wszystkie pozostałe kobitki - 🌻🖐️ 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Tabelka 1🌻 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ xxmadziaraxx....... 29..........45.............................ok.23.06.08 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......?????? cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------??????? sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............??????? Kasiunia1..........................23...........6....... ...........????? ❤️Tabelka 2: zaciążone❤️ NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......13......................15 maj klaudia26/Sulechów.....26.......36...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... 11..................29lipiec/4sierpien??? ❤️Tabelka3:Urodzone!!❤️ Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×