Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

Gość xyzed ma rację
Nie do końca wygląd kobiety w domu jest ważny, oczywiście nie mowię tu o skrajnościach typu tłuste włosy i odorek ciągnący się po mieszkaniu ;). Ważne jest porozumienie dusz, chęć rozmowy nie tylko o zaległym rachunku za światło... Zastanówcie się czy nie za często narzekacie na ciężkie życie, czy naprawdę nie cieszy Was zwykły dzień? Każdą miłość zabije brak uśmiechu i wiecznie skwaszona mina cierpiętnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))))))))))) witajcie 👄 jest tu ktoś. XYZED-własciwei to ująłeś - jestem tez tego zdania, iz zarówno o mezczyznę jak i o kobietę- czytaj męża, zonę- nalezy zawsze dbać, a najbardziej po slubie :)))) obraczka na palcu nie jest gwarancją , ze juz tak bedzie i nie nalezy o nic sie starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiataj lete :) 👄 Kurcze myślałem,że coś się stało tak długo Cię nie było. I jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge otworzyć strony @ :(((( a co tu tak pusto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
OOOOOOOOOO i tu skasowała, dobre dobre!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest grane ????????????????? zniknął wpis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
panienka próbowała robic sobie jaja z sc i sie sama wykiwała, a potem skasowała, tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc a o co chodzi z ta prowokacja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
A taka jaks sobie baba napsiała ze jest zona twojego K. no i kazała sie jemu deklarowac a własciwie to dała mu wolna ręke. Wpadła przy pisaniu o dzieciach, dziewczyny od razu wyłapały i kobita skasowała sie chyba sama. Napisała ze maja dzieci , a on przeciez jak pisałas ma jedna córke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
aaaa i jeszcze że ciebie teraz nie ma bo juz sie chyba dowiedziałas że ona wie od tygodnia o was i waszym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie jest żart to sie ubawiłam....a jak żart to tez niezły,tylko szkoda że nie mogłam sobie tego poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to komus sie bardzo nudzi i nawet nie sądziłam że w zbudzam w ludziach takie dziwaczne emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
sc---ludzie bywaja i parapetami w dodatku żenującymi. Nic nie poradzisz. Kobita wybitnie jest zajęta nudami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuje że nie zajrzałam wczesniej....uuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
ale nie masz czego żałowac wpisała dosłownie dwa razy, i ripostowała kiedy napisałam jej ze to prowkacja tylko w imie czego. Ot taki durnowaty babol -jedynie taki opis pasuje do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj faktycznie niektórzy to maja problem ,tylko szkoda że to ja nim jestem....dzieki za zdemaskowanie prowokatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna I
...no coZ...mam kochanka, jestem z nim dosc szczesliwa-choc czasmi widzimy sie co 2 tyg i to tylko kilka godzin...jednak rozmawiamy ze soba co dziennie po kilka godzin...znamy sie jak malo kto...ja go kocham a on mnie..nie wiem...ale jest mi z nim dobrze...moze i jestem wygodna ale nie chce miec faceta w domu na stal;e...taki tryb mi pasuje...troszke mnie przeraza, gdy hipotetycznie!!! stwierdza, ze sie do mnie wprowadzi... ...tylko ze ja nie chce...jest mi dobrze tak jak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
sc ---wzbudzasz emocje w moherach.Piszesz otwarcie o swoim życiu, bierzesz życie za rogi, nie boisz sie krytyki. Wiesz sc jak to działa na małe mózgi??:-)to jest gorsze od tornado!!dla takich ludzi.Kobieta samodzielna decydujaca sie na takie wybory a nie inne, jest postrzegana jako ta czarownica ze sredniowiecza. Niektórzy jak widac po naszych rządach chcieliby powrotu feudalizmu wobec za nic nie dajacym sie wpisac w schematy kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 jeśli chcesz poczytać co popisała,to zerknij na Kochanki bo tam też to było i może nie jest jeszcze skasowane :) A swoją drogą to tęskniłem za Tobą gwiazdo Ty moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz jak oglądałam filmy o cazrownicach palonych na stosie to zawsze mi sie w nich podobała niezaleznośc wypowiedzi i niekonwencjonalny styl zycie-moge byc czarownicą -dzieki xyzed👄też cie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc- hej, szkoda ,ze nie poczytałas...widome było ze to kit, bo zdradzana zona nigdy by w taki sposób nie pisała- :)) xyzed- masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
No to przynajmniej sc jest nas dwie:-)czarownice oczywiscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed- ło jo znowu napisałek :))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))))))))))) było to po slązku :)))))))))))))))))))))))))))))))))) czy cos koło tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ale prowokacja-troche nas tu czarownic jest...chyba proporcjonalnie do tych wszychstkowiedzących wróżek...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie xyzed gdzie jesteś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×