Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

nie wiem jaka jest jego zona ,myśle że jak emocje opadna to sie okaże ,bo narazie tak jak mówie ona milczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło w mordę :) Ale przywalił z grubej rury.W kazdym razie sc życzę Wam jak najlepiej i wpraszam się na piwko w Waszym gronie jak już się wszystko przewali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Może ty też swojej przywalisz swojej zonie z tej rury jak sie okaze ze u sc się ułożyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam bladego pojęcia co będzie dalej i wole spokojnie poczekać na rozwój sytuacji ,myślę że będzie dobrze ,ale troche mnie to wszystko zaczyna lekko przerażać ,narazie nie skaczę z radości ,ani nie wpadam w histerię ,biorę to na spokojnie Jest mnóstwo spraw do załatwienia ,a narazie najważniejszy w tym wszystkim jest spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
masz racje, teraz są tylko emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 👄 chętnie wypije piwko a może nawet coś mocniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
sc--byłoby naprawde źle gdyby twój K. nie chciał jej powiedziec. teraz to juz tylko czas i rzeczywiscie Twój spokój zwłaszcza w myśleniu o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeeeeeeeeeeee
wspólczuję tej jego zonie.....taka trauma:( tak sie nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lete !!! Nie wiem w jaki sposób wchodzisz ale są dwa.Jeden z górnego paska,a drugi z boku.Czasami też mi się tak zdarza.Ale odpisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeeeeeeeeeeee
moze kto s by tak pomyslał o tamtym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wściekłe pomarańcze -mam pytanie a jak się wg. was robi,bo wam to trudno dogodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jego córce myslą wszyscy ,bo ona narazie nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
a tu nie ma rozgraniczeń tamto dziecko to dziecko. One nie sa winne.Dorośli są od tego zeby wszystko poukładac.I nie daj boże dzieci wysuwac jako tarcze przeciwko ojcu! bo mści sie po latach.Dobrze wiecie że zony tak robia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 🌻 a mocniejszego też chętnie walnę :) Ja swojej tak z grubej rury nie przywalę (przynajmniej na razie) bo bardzo dobrze wiem jaka byłaby reakcja,a na taką reakcję trzeba się dobrze przygotować :) A mam jeszcze w pamięci jej reakcję na to jak jej koleżanka usiadła mi na kolana i z uśmiechem na twarzy powiedziała mojej żonce,że chętnie by mnie jej zabrała,no ale są koleżankami. Już nie są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy nadzieję że tak sie nie stanie...żona narazie przyjęła do wiadomości fakt że dziecku narazie nic nie mówią ,że trzeba przemyśleć jak to zrobic najl;epiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc,a zauważyłaś,że ale prowokacja ,to jakaś normalna pomarańczka: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja najbardziej sie boje że jak minie szok i milczenie to zacznie sie jazda...i mój K też się tego boi jak diabli...no ale nic innego nie pozostaje jak poczekać co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed-bo prwokacja jest normalna i dlatego teraz jak pisze do tych szurniętych to dodaje wściekłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale prowokacja
xyzed------bo ja też czarownica!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nieeeeeeeeeeeee
moze i na razie dziecko nie wie.......ale sie dowie.........jak tatus zacznie się pakowac i zniknie z ich domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed- Ty dowcipasku :))))))))) wiem jak się wchodzi na poczte- nogami i po schodkach, a potem bierze sie numerek :))))) system nie działa, strona wygasła :)))) pewnie duzo ludków siedzi na wp. O!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dzieki za @ zajrze tam później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tatus chciałby córkę zabrać ze sobą...i tu pewnie będzie główny powód ,,awantury,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc- widzisz mnie ??????? napisałam >>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksfgbkjdsfb
a co jest az taka złą matką? chyba dziecko jest bardziej emocjonalnie związane jest z matka skoro tatus albo w pracy albo u kochanki siedzi a dziwisz się, ze będa awantury? a Ty bys tak oddała jemu wasze dziecko aby oboje je wychowywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksfgbkjdsfb
zresztą nie ma o czym mówić, zeaden sąd nie przyzna opieki tak nieodpowiedzialnemu człowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedzenie się bylo planowane, czy taki totalny spontan z jego strony, sc? (o ile dobrze pamietam) wspominałaś że nie chcesz wspólnego pomieszkiwania ... jak to teraz widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz będzie chciała
:D a co miała wczesniej powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×