Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

lete widzę widzę i ciesze się że cię widzę 🌻 nie wiem jaka jest matka ,wiem że więcej czasu i uwagi poświęca jej ojciec,ona też pracuje...i to w sumie jest przeciez ich sprawa jak to rozwiążą to ich dziecko...i nie mam zamiaru sie w to wtrącać -co do wspólnego mieszkania...no cóż ? narazie nie wybiegam myslami w przyszłość ,ale pewnie że to dla mnie nowe doświadczenie ,cała ta sytuacja to dla mnie nowe doświadczenie dlatego narazie staram sie do tego podejśc spokojnie ,przede wszystkim spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eshe-spontanicznie ....nawet bardzo spontanicznie-głośno i dosadnie a potem zapadła cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skljjjgbjn
przywiazani emocjonalne to zazwyczaj = alimenty! weż ty się stuknij w ten głupi łeb wg. twojej teorii to żadna samotna matka nie kocha swojego dziecka? bardziej pieniądze? kazdy patrzy wg siebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc, trzymaj się dziewczyno 👄 ... rollercoster dopiero się zacznie. (torsje przyjdą za chwilę, nie zazdroszczę :(, spontaniczny to tylko seks jest doby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skljjjgbjn
hmm pewnie z samotnymi ojcami jest tak samo chcą zabrac te dzieci od ich matek tylko ze względu na alimenty, a nie zadne uczucia:O twój pewnie tez sc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do literek pomarańczowych-tak chce zabrać córke tylko dla kasy !! Jezu jaka ta prymitywna jesteś no i niestety idiotka-zaczynaja sie torsje jak cie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eshe-muszę sie trzymac ...mam nadzieje że dam radę ...jedno co mnie lekko przeraża to to że nigdy w takiej sytuacji nie byłam... no ale jestem i nie ma co jeczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skljjjgbjn
sc nie zrozumiałaś ironii taka jest teoria waszej kolezanki-ale prowokacja 11:41 Ale prowokacja przywiazani emocjonalne to zazwyczaj = alimenty! wiem co pisze , mój facet to włanie przeszedł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skljjjgbjn
od prymitywów i idiotek więc wyzywaj ją ja tylko odniosłam jej słowa do twojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycofuję ...brzydkie wyrazy jeżeli to była tylko ironia a mysle że prowokacja wie co pisze,może akurat w jej przypadku tak było,jest.??boje sie co będzie w moim,bo nie chcę żeby dziecko było karta przetargową...dla mnie to jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiadomo o co chodzi
skoro jak dotąd ojciec spędza z dzieckiem bardzo mało czasu, zostawia je pod opieka matki i jakos nie robi problemów, ze sie nią zle opiekuje, to po co ma zabierać teraz to dziecko od matki? może jednak o te alimenty chodzi? czy raczej o to by dokopać żonie jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc nie chce Cię martwić ale niestety w 9 na 10 przypadków dziecko staje się kartą przetargową służącą do dokopania facetowi i niestety zapominają wówczas kobiety o dobru dziecka,a urażona duma i chęć zemsty biorą górę :o I wiem co piszę bo nie raz przychodzili do mnie ludzie z tym problemem choć zawodowo nie zajmuję się prawem rodzinnym. Ale bądź dobrej myśli, a ja trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiadomo o co chodzi
"-co do wspólnego mieszkania...no cóż ? narazie nie wybiegam myslami w przyszłość" jak nie wybiegasz skoro na innym topiku piszesz wrecz cos odwrotnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiadomo o co chodzi
xyzed- nie tylko w rękasz kobiet to dziecko staje się karta przetargową bądz bardziej obiektywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ilosci czasu spedzanego z córką ,no cóż -jednak ojciec spędza go wiecej...a poza tym mówię to jest ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na którym bo sama jestem ciekawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tekst o swietach nazywasz wybieganiem w przyszłość ...no cóż nie rozumiesz ironnii ,to sie zdarza mi też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno ani o alimenty ,ani o to żeby zonie dokopać ,chodzi o dziecko i tylko o nie i prawdopodobnie i taka mam nadzieję ,że będzie mogła samam wybrac ...z kim chce mieszkać a kogo tylko odwiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem obiektywny.Zainteresuj się bliżej tematem to dojdziesz do takiego samego wniosku,który nie jest tylko moim wnioskiem.Niestety kobiety częściej ,i to dużo,wykorzystują dzieci w walce z mężami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiadomo o co chodzi
temat znam nawet zbyt dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba korzystamy z innych źródeł albo twój były Ci dokopał wykorzystując dziecko,to wówczas współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakmyślę
sc oczywiście zazdroszczę ci tego twojego "szczęścia", ale myśle, że ty będziesz o wiele lepszą matką dla jego córki. jesteś taka nowoczesna, a nie myślałaś o tym żebyście wszyscy razem zamieszkali ? a tak przy okazji to ten twój kochanek to super facet, pacuje, zajmuje się żoną i dzieckiem i jeszcze ciebie p.... fajnie, że gość ma tyle czasu. ty zresztą też, stale siedzisz przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu jesteśmy dużo lepiej zorganizowani niż ty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak was czytam, to myślę sobie , całe szczęście ,że moje dzieci są na tyle dorosłe ,że same wiedzą z kim chcą być.A i tak jestem oskarżana o jakieś pranie mózgu.Dzieci to nie worki kartofli, które można przerzucać gdzie się chce i jak się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakmyślę
xyzed dlaczego nie lubisz kobiet, dlaczego je krzywdzisz? bo krzywdzisz obie, żonę i kochankę, nigdy nie uwierzę, że kochanka nie cierpi, wiedząć, że jesteś z żoną? dlaczego ich nie szanujesz, samo słowo kocham nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jatakmyślę-jednak jestes głupiutka istotką ja nie mam zamiaru byc matka dla jego córki ,ona ma mamę co do mojej nowoczesności ,nie jest mi z nią żle mój K nie jest super facet-nie zajmuje sie żoną i ze mna sie nie p.... dla ludzi nowoczesnych takie słowo nie istnieje i tak jak xyzed stwierdził-trzeba umieć sobie organizowac czas ,a ty widac masz z tym problem jak tak boli cie to u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sc to dobrze ,że jesteś tak zorganizowaną osobą a zwłaszcza Twój K. I dobrze ,że zajmuje się dzieckiem, jest w końcu ojcem a ojcostwo to nie tylko łożenie na dziecko. Jak żona pracuje ,to mąż zajmuje się dzieckiem i na odwrót, to chyba normalne. A jakby ta żona nie pracowała, tylko wychowywała dziecko, to już dostałaby odpowiednią nalepkę ,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelec niektórym na forum nijak dogodzic nie można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×