Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

:) to czytałam już.... eshe miała tą prosbe do A może... wiec pozwoiłam sobie im to przypomnieć...:) takie słowa dają do myslenia, ciężkojest podjąc decyzje bo człowiek boi sie że może jej kiedyś załować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze..
Margolec nie ma sprawy ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powiem troche o sobie? Jestem mężatką...7lat,mam 27 lat dwoje dzieci, mieszkam sobie w złotej klatce i niczego prócz wolności mi nie brakuje, a mój własciciel jest dobrym psychologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze..
To "powinno" byc ci dobrze ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widać ,że nie jest jej dobrze i chyba coś kombinuje żeby psychologa przechytrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam sie kombinuje choć psyche czasem siada...siły odchodza, a trzeba miec sporo siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To walcz o swoją psychę bo jak siądzie.... :o czego Ci nie życzę .Rzuć się może w jakieś swoje zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie od razu kochanka szukaj
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi zainteresowaniami to nie takie proste... ja nie chce prosic sie o finanse na moje zainteresowania bo to jest błędne koło... chce to jak najszybciej zakończyć ale musze grac w jego chorą gre... i jestem gotowa na wszystko.. nawet tego kochanka jak tu ktoś napisał... o których pisałam na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioskuję ,że nie pracujesz więc może pora rozejrzeć się za pracą? Oczywiście mniemam ,że mąż jest przeciwny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie... nie mam co liczyć że dzieci z przedszkola odbierze a prace w odpowiednich godzinach ciężko znaleść... musiałabym skonczyć najpózniej o 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o widzę ,że zrobił z Ciebie kurę domową. Kobieto stawaj na głowie i szukaj pracy !!!!!!!!!!!! Czas ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
ale cisza, o matuchno :D Pozdrowienia zostawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
Witaj sc 🌼 Może pisz tak, jakbyśmy siedziały obok :). Zapewne zakładając topik, liczyłaś na to, że rozmowy toczyć się będą. "Głośne" dzielenie się rozterkami albo radościami , na pewno wywoła kogoś chętnego do podzielenia się swoimi myślami. Zaglądasz 🌼, co oznacza że to miejsce jakośtam ważne dla Ciebie. Na pewno wypowiadający się i wyrażający swoje przemyślenia, nie zawsze będą w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami czy potrzebami. Ale to, chyba, nie powinno przeszkadzać lub odstraszać od rozmowy. xyzed? żyjesz? oddychasz latem? co u Ciebie? chyba Cię nie zagryzły kobitki sąsiadujące z sc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc psds zaglądam ,bo jakoś lubie i mimo że zmieniło się u mnie wiele i jakoś mało mam czasu to lubie tu zajrzeć założyłam topik kiedy było mi to potrzebne ,bo nie wierzyłam,zwątpiłam że kocha....i chciałam poczytać jak inni sobie z tym dziwnym uczuciem radzą i wiesz....stwierdziłam że nie jestem osamotniona w tych pytaniach,tylko jakoś panowie niechętnie odpowiadali i nie zaglądają,ale to nic ... xyzed -a ty gdzie i jak tam twoje sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
cześć sc Któż nie ma wątpliwości? Bez względu na to czy się jest żoną/mężem, kochanką/kochankiem, zdradzaną/zdradzanym, zdradzającą/zdradzającym. Każdy, sc, każdy ma wątpliwości. Zwłaszcza wtedy, kiedy nie jesteśmy pewni czy dokonujemy słusznego wyboru i kiedy najzwyczajniej się boimy, że zostaniemy zranieni albo, że kogoś zranimy. Piszesz w czasie przeszłym o swoich wątpliwościach. Rozumiem, że ich już nie ma 🌼. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzeed
sc 🌻 co u ciebie nowego? Opowiesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc psds kurcze ,wątpliwosci są tylko inne,czasami wracaja te stare... ale mimo to uzyję słynnego -jestem szczęsliwa,mimo ze praca pochłania mi obecnie mnóstwo czasu,ale potem przyjdzie czas zbierania plonów ,wiec trzymam sie dzielnie a ty kto pomarańczowy xyzeed???? a gdzie się podziewa czarny xyzed???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sc rzadko ostatnio zaglądasz ten pomarańczowy to podszywacz prawdziwy xyzed jest na urlopie ze swoją K a ja umieram z tęsknoty, bardzo się zaprzyjaźniliśmy a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Szwendanie się skńczyło choć urlop jeszcze trwa ale cóż kiedy trza biznesy pozałatwiać,a czas goni . Całusy 👄 dla pamętających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja wyszłam za maz za swojego byłego kochanka Obecnie męza Warto było zakonczyc to w taki sposob Jestesmy ze soba naprawde szczesliwi i szalenczo zakochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×