Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

Gość psds
no to tylko żyć i nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz na tamten świat się jeszcze nie wybieram :) A może tak tytułem rewanżu Ty powiesz jaki to jest wg Ciebie męski facet? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
Taki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pakujcie sie w zwiazki
kochanka do lozka , zona do zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psds to był unik :p a jak jest naprawdę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
Toć to zart był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież wiem i dlatego wyraźnie napisałem,że to unik z Twojej strony był :) Ale jak w końcu jest naprawdę z Twoim wizerunkiem męskiego faceta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
Nie powiem ci. Spadaj na drzewo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
każdy kogoś zawodzi. wczorajsza psds od 12:21 - to nie...nie byłam sobą! powinieneś mnie już trochę znać. wiedzieć, że ja nie każę nikomu, nawet w żartach, spadać na drzewo. mam mało czasu na spotkania w caffe. rozmowy z Tobą sprawiały mi dużą przyjemność. zwłaszcza dla przyjemności spotykam się z ludźmi. myślałam, że chociaż trochę mi ufasz. zawiodłeś mnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w życiu
wszyscy są zawiedzeni ... i ja też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zakładamy klub zawiedzonych :) psds proponuję abyś się zaczerniła :) I tak Cię lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim co tam u was słychać u mnie w porządku xyzed -faktycznie jestem zapracowana i jest fajnie,lubie swoja pracę i daje mi duzo satysfakcji psds-wiesz narazie jest spokojnie i bez wiekszych zawirowań ,K się bardzo stara ,żona nie dzwoni ,czasami znika z domu na noc ??? może tez kogos ma??ale jeżeli tak to zycze jej szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sc To by było bardzo dobre dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I po było wtedy 5lat kręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄🌻 no to klawo i oby było tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
za kilka tysięcy dolarów można kupić tzw. real dolls, wyglądające zupełnie jak prawdziwe kobiety, ze skórą imitującą skórę człowieka, z realistycznymi trzeciorzędnymi cechami płciowymi. samotni mężczyźni z wielkich miast czują się w ich obecności spełnieni: „Można z nimi oglądać telewizję, można je traktować jako dekorację i oczywiście uprawiać z nimi seks" (tak mówią zainteresowani). niektórzy wydają fortuny na kupowanie lalkom luksusowych ubrań i bielizny. zabierają je na piknik i na spotkania ze znajomymi. pewnie są prawdziwymi mężczyznami w swoim mniemaniu. mam wrażenie, że wielu mężczyzn tak właśnie traktuje swoje, wcale "nielateksowe", kobiety. czy to jest męskie? xyzed - trochę przewrotnie, ale odpowiedziałam na Twoje pytanie. w rewanżu. sc - cieszy, że spokój :) babka - witaj pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psds 🌻 psds w rewanżu za co? :) ale tak profilaktycznie to już przepraszam i o wybaczenie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
A może tak tytułem rewanżu Ty powiesz jaki to jest wg Ciebie męski facet? - Twoje słowa xyzed. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lete skarbie nie martw się.Sorki mogłem jednak skłamać,a tak to widzę,że Cię zdołowałem :( psds nie potrafię podać cech męskiego faceta bo nie faceci są w obrębie moich zauinteresowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki-przykre bardzo że dla niektórych ojciec to tylko bankomat... mam nadzieje że jego córka taka nie jest... pewnie kiedys ja poznam ,narazie nie jestem jeszcze na to gotowa pozdrawiam wszystkich cieplutko bo za oknem zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś_tammmm
do "do sc" GENIALNE !!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktoś -co w tym genialnego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla sc
Ty nic nie rozumiesz sc:O Skoro juz odbiłaś komuś faceta to przemysl co zrobic zeby jak najmniej skrzywdzić jego dziecko z pierwszego zwiazku.Niech nie obchodzi Ciekwestia ojca-bankomatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄🌻 Za oknem zimno? A to dziwne bo u mnie ciepełko choć nie upał :) Nie tłumacz się pomarańczkom bo i tak nic do nich nie dotrze :) To tak jakby przekonywać Hitlera,że faszystą nie był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to co wkleiłaś to głównie ojciec bankomat....jakos o uczuciach jest tam nie wiele.... kilka mądrych wypowiedzi ale nie tych skrzywdzonych dzieci,a dobrze by było jkaby sie wypowiedziały -staram sie nie krzywdzic ani jego córki ani naszego syna-guzik wiesz co czuje i proponuje na tym zakończyc dyskusję. -no i daj sobie spokój juz z hasłami-odbiłam faceta...jest dorosły i sam decyduje czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla sc
W sumie to masz racje,Ja nie chciałam z Toba dyskutować.Uważałam,czytając Twoją historie ,ze warto zebyś to przeczytała i tyle. A z czytaniem ze zrozumieniem masz jednak kłopoty.Czytasz tylko to co Ci pasuje. .Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×