Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

Gość Agara
Xyzed--- Dlatego jesteś tak bardzo interesująca postacią tu, bo potrafisz dyskutować i radzisz sobie ze wszystkimi. Długo już obserwuje Cię :p więc powiedzmy że troszkę Cię znam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agara
a ponadto mój facet tez jest ze śląska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo !!! Dzięki Agara,aż poczerwieniałem.Większość mnie tu raczej uważa za dupka i zgreda bez kultury więc mnie deczko zatkało :) Miło mi ,że zauważyłaś i zrozumiałaś dlaczego w konkretnych sytuacjach w konkretny sposób reaguję:) No i przygotuj się na to,że za to możesz zostać obrzucona błotem jako mój adwokat i stronniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
dzień dobry. Agara - myślę, że każdy jest interesujący. nie z każdego chcemy poznawać..:) xyzed - czemu Agara ma być obrzucona błotem? chyba powodem 'złości' innych nie może być fakt, że ktoś się z Tobą zgadza, bądź nie! lub sam fakt, że ktoś zapisuje myśli (niekoniecznie zgodne z przekonaniami) sc - jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) psds no niestety to może być powodem obrzucania błotem :) i niektórym już się to zdarzyło.Niektórzy są tu chyba tylko po to żeby innych bluzgać i można to zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
nie mam takich obserwacji. jestem tutaj "świeżutka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak dłużej tu pobędziesz,to napewno zauważysz :) A poza tym jak nastrój po łikendzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
dziękuję, nastrój jest. można rzec nienajgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mógłby być jeszcze lepszy :) Czego więc brakuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
no cóż. zawsze czegoś ;P, albo jest za zimno, albo za gorąco...albo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zawsze jest jakieś albo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
albo 'ale' :). nie jest to przeszkodą żeby być zadowolonym. z tego co jest. Twój nastrój posobotnioniedzielny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wam jestem... jesteście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :) sc 👄 i co tam u Ciebie? ?:) Taka zapracowana jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
witam. czy jeszcze z kimś mogę się przywitać? xyzed - był stałym bywalcem, teraz jakby mniej go tu było ;)... sc - zajęta też jakby bardziej swoimi sprawami :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psds 🌻 uśmiechnij się wszak także dla Ciebie tu teraz zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
na życzenie :) :) :) :) :) bardzo proszę. dostrzegam, doceniam, miło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz uważam,że można mieć odmienne poglądy ale można też rozmawiać normalnie i wtedy zawsze miło jest spotkać się z taką osobą ponownie.Można się czegoś nauczyć,zweryfikować poglądy i nawety dokształcić.Niestety większość woli bluzgać,ubliżać i zarzucać lenistwo,nazywać ciotą jako główny argument podając stałe przesiadywanie na kafe :o Sami jednak to robią ale oni są przecież lepsi i sobie takich zarzutów nie stawiają.Deczko mnie to wnerwia ale cóż tego zmienić się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
w cudzym oku źdźbło, a w swoim belki nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
xyzed - lubisz zamieszanie wokół własnej osoby? lubisz się przekomarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
sc - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psds raczej nie bardzo :) wolę być w cieniu no ale czasami z tego cienia wychodzę i wtedy dość często zaczyna się burza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
witaj xyzed. chyba zostaliśmy sami :D. i chyba domyślam się dlaczego. z jednej strony dziewczyny chciałyby, żeby serio traktować to, o co pytają...wydaje się czasem, że piszą po to, żeby usłyszeć co inni myślą...niby chcą pogadać... a kiedy naprawdę ktoś "przycupnie" nad tym co mówią...przestają. ze strachu przed...samą sobą? przed uważnie czytającym? bo nie można kręcić, motać...? nic nie rozumiem... nie musze rozumieć... :) xyzed - jako uważny obserwator i doświadczony rozmówca...odpowiedz mi proszę odpowiedzi na pytanie: jakie kobiety są kobiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Julek! :) psds dlaczego zadajesz mi tak trudne pytania? :) Nie potrafię jednoznacznie i autorytatywnie podać definicji kobiety kobiecej z bardzo prostej przyczyny ,każdy ma swój typ :) Jedni uważają,że kobieca to taka samodzielna,z jajami,przebojowa itp ,inni natomiast wolą gdy kobieta zajmuje się rzeczami stereotypowo kobiecymi,nie bardzo się zna np na samochodach,potrzebuje męskiego wsparcia przy wymianie koła,nalaniu benzyny,wymianie żarówki,naprawieniu kranu itp.Dla innych istotny jest też np ubiór i wolą gdy kobieta ubiera się raczej w spódniczki,a nie w spodnie.Fryzura - jednym podobają się kobiety z długimi włosami innym z krótkimi.Piersi - jedni wolą duże,inni takie na rączkę.Itd itd :) Więc co ja bidny mogę Ci odpowiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
powiedz, oj Ty biedny...:P - jakie kobiety wg Ciebie są kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi jaka jesteś to Ci powiem ,czy jesteś w moim typie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
uniki toTwoja specjalność :P, ale i moja :P odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra:) Te które mi się podobają fizycznie,psychicznie i mają to coś :) Generalnie w tej materii jestem konserwatywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
:) dużo takich kobiet spotykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×