Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Garnierko.......nareszcie Cie zobaczyłam. Slicznie z Kubusiem w brzuszku wyglądasz i z tym remontem tak się zmobizowaliście. Szkoda ,że mój tak nie chce mieć już ładnie w domu i dokończenie remontu wciąż czeka. A w rozmowach w toku tej pani co tak lekko mówiła o przerywaniu ciąży nie mogłam zrozumieć. celi .....i Ty bedziesz mieszkanko w końcu urządzała. Na razie widoczki zmieniasz i nowe miejsca poznajesz i śliczne zdjęcia. zielony groszku.......mój to to remontu ma taki sam zapał jak Twój niestety. Już nawet mu nic nie gadam, bo to i tak nic nie daje, a przynajmniej mniej nerwów tracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni-i ja dziekuje za fotki:)Brzuszek cudnej urody , jak i włascicielka jego.domeczek wycacany, wylalany, a juz szufladka z ubrankami mnie rozwaliła na maxa!Tak trzymaj, gratuluje remontu i buziaczki sle dla Ciebie i maleństwa. Celi-to teraz pokaz sie , jakie cudo sobie zrobiłas na głowce, bom ciekawa:)Ja ide w poniedziałek na farbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Net ;) cudo nie cudo, ale mam nr 8/16 albo odwrotnie + czekoladowe refleksy ;) - wella ;) A jutro musze sobie kupić jakis dobry szampon i odzywkę, bo ponoć to czego teraz uzywam strasznie mi obciaża włosy :O Jest jakas seria profesjonalnych kosmetyków welli tylko do uzytku w salonach, ale ten fryzjer bardzo mnie na to namawiał i się zastanawiam, bo dzisiaj na głowę wydałam 200zł, a jutro jak mam kupic ten szpon i odzywke takie cudo to znowu 100zł wydam i zaczynam sie zastanawiać czy takie specjalistyczne kosmetyki mają sens????????? :O Musze w necie pobuszowac i poczytać małe co nieco , bo na razie to mam mentlik w głowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za miesiąc mam sobie zrobić tzw Touch kolor ponoc to poprawi kolorki na głowie :O czy któraś z was to robiła?? A i czy któraś z was robiła Pointa ( nie wiem jak to sie pisze) ?? tzn specyficzny balejage , góra ma mieć inny odcień, na ktróy w nachodzi \"rogal\" platynowy, a dół ma być w lekko ciemniejszej tonacji ?????????/ czy robiła kóras z was coś takiego?? czy była zadowolona, jak włosy to znosły, jak wasze samopoczucie itp???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ja raz w zyciu zrobiłam pasemka -dawno temu bordo na ciemnobrazowym tle-kilka na grzywce, ale źle sie czułam .Od tej pory jade na jednolity-przy kreconych włosach za duzo wtedy wszystkiego na głowie:)Kosmetyki profesjonalne kiedys kupowałam w zakładzie , na pewno cholernie drogie, ale czy cholernie dobre? Nie zauwazyłam róznicy w zastosowaniu innych.....a moze laik jestem i wieśmak pierwszeij wody.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net ;) ale mnie ubawiłaś wieśniakiem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wiesz ja kiedys czegoś tam specjalistycznego używałam, ale nie pamiętam czy mi to pomogło :O no a dzisiaj dowiedziałam, sie, ze dobrze moim włosom zrobi parówka w salonie fryzjerskim co miesiąc :O ale ja nie mam czasu na takie zabawy, zeby co miesiąc biegać na 3 godziny, na jakieś parówki, touch kolory itp :O Jeszcze gdyby były efekty , to moze pomyslę , nad tym, ale jakos w to szaleństwo kolorów po farbie bez \"utleniaczy\" nie wierzę :O Jak mi sie ta farba spierze , to pobiegnę na touch kolor :D:D:D:D:D No ale dowiedziałm sie dzisiaj, ze prowadzę nie zdorwy tryb życia dla włosó tzn, ze je codziennie myję :O No to co mam z tłustą i smierdząca głową biegac po mieśice i wtedy będzie zdrowiej dla włosów?? Net chyba sobie strzele jakis ciemny odcień żeby miec spokój, bo mam juz dosć tych odrostów i wiecznego siedzenia z workami i odżywkami na głowie :O Musze poszukać jakiegoś bezpiecznego dla siebie odcieniu i będzie gicio :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Bo zwariuję, jak mi będa kazać myć głowe 3 razy w tygodniu :O Juz kiedys jazde kosmetyczce zrobiłam, bo coś jej sie pokręciło i ona po zabiegu do mnie mówi, tylko prosze pamietać, ze przez tydzień nie nalezy myć twarzy !!! No wyobrażasz to sobie?? Przez tydzień trzeba hodować sobie nadmiar sebum, aby ona po mieisącu mogła mi znowu coś na pyszczek nałozyc itp :P Oj te numery to nie ze mna :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos takiego robiłam...z twojego opisu wyglada! celi ..ale wiesz...ja to robiłam jako królik doswiadczalny dla profesjonalistów i .......było cudnie ...przez tydzien...potem odrosty mnie zabiły i moją wiare w nowosci na głowie!! pierdole zajebisty efekt jak ma trwac krótko- i wazne wtedy dobre szampony i odzywki byleby kolor miał blask... jestem zwolenniczka balejazu naturalnego z cieniutkimi pasemkami... celi wysle ci fotki jutro...bo mam kilka wersji włosów, jeszcze z pobytu w usa...gdzie miałam\"zebre na włosach biało czarne...(w uproszczeniu) jak cie nie wkurzaja odrosty to rób...ale mnie wnerwiaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) odrosty to juz mnie nawet nie wnerwiają tylko do szłu doprowadzają :O ale ja mam swój naturalny odcień taki nijaki :O taki szarobury :O i do tego zawsze był półmatowy :O więc dlatego zachciało mi sie go zmienic, a teraz cierpię, bo po kazdym farbowaniu, mam w innym odcieniu odrosty :O chyba sobie za 2 miesiące zamist touch koloru to strzele granatową czerń i będzie po krzyku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja bym coś z włosami zrobiła. Tak mi sie marzy ciemniejszy kolor, bo od jakiegoś już czasu wciąż robię balejaż blond, bo swój naturalny mam taki jakiś szaro blond. Nie jest to złe bo co jakiś czas idę do fryzjera i mi tylko farbę na odrosty daję. Co do profesjonalnych kosmetyków, używałam , ale nie widziałam, żeby jakiś piorunujący efekt był. Ponieważ mam suche włosy to wszelkie maseczki do włosów Garnier, Elvive jak najbardziej mi odpowiadają. No i uzależniłam się od jedwiabiu do włosów, po którym wreszcie włosy są gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke , a moze pogadamy z Garni i ona da nam namiary i pobędizemy sobie królikami doświadczalnymi ????? :D:D:D:D:D:D:D Ja tam chętnie zdecydowałabym się teraz i na jakis jasny brąz, byleby nie miec tych odrostów :O i jeszcze żeby one chociaz były jednakowe , to nie, pół głowy wygląda jakbym w błoto wpadła, a pół jakbym z rudym sie przytulała :O No koszmar !! Oj Garni zerkam na tówj brzusio i sobie wzdycham ;) No i podziwiam te fotki z ubrankami w szufladzie ............... no pięknie, pięknie masz w domciu ;) Buzia dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też kiedyś miałam różne odcienie na głowie..ale to raz dałam czadu - zrobiłam głowę na ciemny brąz i wyszedł mi - czarny! ale kruczo czarny!! nie do zmycia bo złapałam się - nie mająca pojęcia jeszcze wtedy o farbowaniu - od razu na farbę no i jak mi zaczęły wychodzic odrosty to wyglądałam jak młoda łysiejąca, więc poszłam do fryzjera i miły pan mnie poinformował, że owszem da się wszystko zrobic, ale najpierw trzeba dekoloryzację, żeby wrócić do swojego koloru....no dziewczyny, takiego \"swojego\" koloru jak po tej dekoloryzacji, to ja w życiu nie miałam!! żółty pomarańcz mi wyszedł (a teraz mam naturalne od lat, więc macie porównanie) i musiałam tak chodzic przez dwa miesiące, bo żadne specyfiki mi nie brały po tej pseudodekoloryzaji...i mi się odechciało brązu na pare ładnych ..tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni - brzunio masz cudeńki!! ja dopiero też taki miałam i bardzo mi juz brakuje...:( a mebelki, pierwsza klasa, serio. bardzo ładnie, nowiutko.. zazdroszczę Ci..ale tak pozytywnie :) bo my teraz też musimy wynajmować i chciałoby sie wrócić na swoje czasem..ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi: to może porozmawiamy z naszymi Księciami o tych brzuszkach...bo ja też chę bardzo bardzo, jak tylko mi sie jeden skończył to już od razu chcialam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze mebelki uzywane niektóre...allegro miłe pani i pronto konserwuje tak wszystko:) http://www.berendowicz-kublin.pl/ to oni- dzwonisz umawiasz sie w katowicach na dany dzien i godzine- no i na farbowanie i obciecie- maja pokaz i ty za obciecie nie płacisz nic..za farbowanie tyle co za farby i odzywki i modeling 50 zł. ale ja nie chce byc potem przez was scigana...zreszta popatrzcie co maja oni na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi ......ja to na wszelkie metamorfozy się zgadzam. Sama koncepcji nie mam więc się chętnie oddałabym w ręce jakiegoś doświadczonego fryzjera. emma....ale Ty cudnie o brzuszkach piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke a to ja nigdy ci zdjecia nie wysyłałam?? to teraz pusciłam z księciuniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke i celi..wysłałam wam krótki filmik... wstydze sie ale co tam..nigdy wyczaic nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi Garnierka.... a mi!!!!!!!!!!!!!!! A co było dziś w \"Rozmowach w toku\", że się tak przejęłaś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi lub ninke puście ten filmik .....Ani.... Anouk...o macierzynstwie i była taka pipa jedna...ech nie warto komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke: bo ja mój \"brzuszek\" bardzo kocham, ten poprzedni ;) i on sie okazał taki słodki i grzeczny i roześmiany po wyjściu ze mnie, że ja od razu zapragęłam takiego drugiego, niemalże natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka: a do mnie filmik?? a do mnie?? no puśćże.. a co było w tych rozmowach z toku, bo ja nawet nie mam? powiedz, ja chętnie skomentuję! a co! żebyś Ty sie Kochana nie denerwowała niepotrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle, to podoba misie okreslenie "pipa" ale jeszcze bardziej "pinda" a najbardziej chyba to "bździągwa" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w rozmowach w toku bylo o macierzyństwie, tyle,że o strachu przed macierzyństwem . I jedna pinda z taka lekkością opowiadała jak to 4 razy ciążę usunęła. Nie mogłam jej słuchać i wszystko we mnie wrzało. Była też Chylińska, ale ją jakoś strawiłam, choć sposób jej bycia nigdy mi nie pasował. Garnierko.......coś z trudem mi sie ten filmik otwiera ale jestm cierpliwa. To ja też miłej nocki już życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza dzisiaj! ale się nie liczy, wiem, bo u mnie jest godzina do tyłu..;) ale co mam doła to moje..jakoś... i wiecie co? chyba mi nie przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma jakiego doła!! no co ty!! buzka do góry !! no i sliczny usmiech poproszę.. co to sie tam dzieje ze cie smuci co?? niemoge kompletnie spać, zmeczona jestem tym \"niespaniem\" na kazdej stronie cos mi przeszkadza...boziuuu jaka ja wielka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabijecie mnie za ilość fotek jakie wam przesłałam... ale...no moze nie bedzie tak zle...zawsze mozna od razu usunąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×