Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Hej ;) Ninke, jak to piesio ci zginał i nic nie pisnełas ani słówkiem ??? :O Dobrze że sie znalazał zguba ;) a ja poprosze fotke tego błądzącego psiaczka ;) Jagódko ,Emmo, wam naklikam pózniej ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani masz @ , a w nim fajnego linka musisz to zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi... Ninke pisała o tym w sobote! Bardzo się ciesze Ninke, że Twój przytulaniec już w domku... Ja sama nie wiem co by działo się ze mną gdyby zniknął któryś z moich kociaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, odpisałam.... przyznaję Tobie rację:(:(:(:O:O:O Brzydko tam okropnie.....o ile takie określenie funkcjonuje. Ale może są jakieś ładniejsze???? Garnierko, gdzie jest ładnie na Śląsku????? Jest taka fajna dzielnica w Zabrzu..........jak się to to nazywa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani masz @ z sosnowcem w roli głownej :D:D:D:D:D koniecznie kliknij w powiększenie na dzielnice zagórze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja nie chcę do Zabrza :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O tam nic nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko nie to !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, masz???;) Dla mnie to trochę śmieszne psy, choć znam ich zażartych wielbicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też podobają się jamniki, ale jak słyszę o chorujących psach to zwykle o tych. Fajne są też basety. Brzydkie jak nie wiem, ale fajne. Zaznaczam, że w domu bym takiego mieć nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wielbicielką biszkoptowych labradorów i kundli polskich......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, pies, dawny mój, został z rodzicami i jest mieszanką cech charakteru wszystkich domowników. Sama słodycz..... :) Jak byłam mała, kilka razy pogryzły mnie psy: właśnie jamnik, dalmatyńczyk (rzucił się na mnie i ugryzł w rękę, bo jadłam bułkę) i jeszcze jakieś.... od tego czasu nie przepadam za tymi dwiema rasami:( Nie podobają mi się też pudle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziecina coraz częściej mówi o posiadaniu pieska. Nie bardzo mi się uśmiecha, ale kto wie? Może będdę musiała za jakiś czas się poddać? No jedno jest pewne. Labrador to nie będzie, bo mieszkanko mikrusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się zastanawiamy, mam uczulenie, więc w sumie nie powinnam, ale.... jak nie teraz, to jak będzie dom:P Labradory są cudowne, a jak pływają, nurkują i skaczą do wody, to można paść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi no czepiasz sie:P straszysz Anouk! przeciez zagórze wiem co możesz miec za fotki ja nawet bym tam nie zamieszkała- sosnowiec to jedno wielkie blokowisko- z dzielnicami niczym nie rózniacymi się...blok w blok...okno w okno zabrza nie znam i jakos nie mam ochoty poznac. Celi a Dąbrowy sie czepiasz..przecież tam sa ładne okolice.. bo z tego co pisałas to własnie tam masz do wyboru. a tychy?? koło paprocan? ha! kwestia jakie zdjecia robimy... ani tez moge ci wysłac zdjecia sosnowca- tez wysle ci zdjecia jeziorka paprocany...i tej pogorii co celi marudzi w dabrowie... i ..porównasz..no az mnie chyba zmobilizuje do wygrzebania płytki.. o ile jest tu a nie u mamy w domu to zaraz wam fotki przeslę Celi i kurde wszedzie znajdziesz \"dobre miejsce a przecież ważne tez tam jest aby była dobra komunikacja. tym bardziej ze tam masz funkcjonowac, mieszkac, a nie wypoczywać- na wypoczynek stad akurat blisko w beskidy wiec nie marudz bo klapsa ci dam! prze\\yjaciólka moja przeprowadziła sie tu z ustronia- bo dostała prace i ..wyszukałysmy mieszkanko - w chorzowie..przy parku...wiesz jaka zadowolona!! bo jest tez z ukochanym...ktorego tu poznała! juz szukam zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA ha ha, i tak nic nie równa się z bernardynką. Mój wujek ma....jak biegnie, jest miejscowe trzęsienie ziemi. Kidyś zezłościła się na wujka i ...rozpędziła się i wskoczyła na maskę i dach.....było co prostować;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze lubię dobermany, mastify i almstafy.... i dogi bordeux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Garni-mam wolne więc biegam załatwiając sprawy w urzędach.Wieczorkiem postaram się zajrzeć. I nie przesadzaj ze źle wyglądasz - wyglądasz ślicznie. Załuj ze nie widziałaś mnie na 3 tyg przed porodem - spuchniętą jak beczka bo miałam zatrucie ciażowe. Przy mnie Ty to jesteś Miss Polonia. Pozdrawiam i nie daj się smutkom - normalka. Wszystkie się smutkom nie dawajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, a ja mam do Ciebie pytanie związane z tym, co robisz zawodowo...pozwolę sobie @ wystosować, ok?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.dabrowa.pl/dg_rekreacja_zbiorniki-wodne_pogoria-4.htm oto masz dabrowe...mnie tam sie podoba ta pogoria miłe miejsce na spacery- lub jak wy lubicie to rowerek i juz...i cicho jest..sztucznie to ronbią ale miłe chwile na spacerkach tam spedzalismy.. zaraz doczepisz sie pewnie ze te zdjecia wygladaja okrutnie jak to robili...ale teraz jest ładnie- w lato było ładnie.. zagospodarowany jest ten teren- do tego zielona trawka...i spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykąpałąm piesiunię. Nie wiem gdzie ona się przez te 3 dni podziewała i gdzie spała, bo to straszny piecuch jest i domator i na dworze nie lubi przebywać sama. A jamniki są bardzo kochane. Mój to taki z tych mniejszych. Wyślę Wam zdjęcia, które już kiedyś jej robiłam i kota też wyślę na zdjęciu oczywiście. Fajnie mieć zwierz atka w domu, tak weselej jest. I jak przychodzi się do domu ta ich radość. Ja to raczej gustuję w mniejszych psach a dużych raczej się boję. A serduszko zauważyła ,że pisałam wzmiankę o jej zaginięciu właśnie w sobotę. Ale w sobotę raczej puściutko tu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijacie mnie dziewczęta... najpierw Garni... ale ona ma prawo bo ma huśtawki nastrojów teraz ;) A teraz Ty Ninke!! Dlaczego ja nie mam zdjęć Twoich zwierzaków?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zacytuję \" ale sliczne to szare \" tak zareagowała moja córka na zdjęcia .................ona jest wielbicielką kotów i bardzo boleje że ja kotw nie lubię . Miałam trudny dzień i jestem zmęczona bardzo ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niesprawiedliwe!!!!! Kocham koty, a mam na nie takie uczulenie, że śmiało stan ten można nazwać dogorywaniem:P Ninke, a jak zgubiłaś psiura????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz sunię:D:D:D:D ninke, też lubię zwierzaczki, z tym, że ja przez nie choruję:( ale ja z moim psiem mamy sposób na kizianie i mizianiee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) ale masz fajne zwierzaczki , aż ci zazdroszczę :) Garni poszło \"sprostowanie\" w @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×