Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Hej, hej ;) Garni ;) a jak Kubuś?? dał coś mamusi na walantynki , jakiś dodatkowy kuksaniec ?? ;) Ninke ;) jej ja nie miałam pojęcia, ze ty taka zżyta jestes ze zwierzaczkami :O, ale twardo się trzymałas, że piesiunia nie ma w domciu, ja to pewnie bym cały topik łazami zalała i mędziłabym strasznie, a ty ........ ? ho ho ho dzielna z ciebie kobieta, a z twojego piesiunia dzielna suczka ;) najwazniejsze że jest juz w domku u swojej pani ;) A koteczek extra , zwłaszcza na grzejniku ;) :D:D:D chyba go na spacer nie wyprowadzałaś na smyczy i pózniej nie musiał grzac łapek ;) Oj walentynki u mnie pod zdechłym pieskiem :O J zabiegany pozwy i takie tam, ja biegam i xeruje jego wypociny pózniej musze na poczcie trochę odstać, aby to wszytko wysłac co on mi od wczoraj wydrukował :O - chłopina uwziął się na mnie i codziennie jakiś nowy pozew składa na firmy :O - mnie już szlag trafia jak pomyśle, ze pieniądze z tego będa dopiero za rok , ale cóż albo sądowne ściągnięcie długów, albo praca za darmo :O:P Nic tylko w tym kraju własną firme prowadzić :O Buzia dla was ;) i kilka kwiatków ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi... byłam na zakupach traktuja mnie jak specjalnej troski... kupowałam gazete dziecko..a pani z usmieszkiem pyta to kiedy termin.. odpowiedzialam ...a potem wyszłam i mnie to przeraza!! WTEJ GAZECIE NAPISANE sa pierwsze chwile z noworodkiem..jezu czy ja dam rade w dodatku jestem uziemiona przez ksieciunia bo autem moim jezdzi bo jego sie popsuło... a stad wszedzie daleko a toczyłam sie dosklepu godzine chyba...jezu ile sapania... mógłby kubus byc juz z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mielismy isc na kolacje do sky baru w katowicach... ale ja jestem taka wielka i brzusio tak szaleje ze przy tym szale ile osob jest w walentynki podziekowałam...moje kochanie poprosiło zebym zrobiła zakupy to on zrobi nam kolacje spagetti i bedziemy miec walentynki w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni 🌼 to miło z jego strony ;) A Kubuś ma swoje prawa i musicie się już teraz na to przygotować, ze będzie torpedował większość waszych planów :D:D:D to sa uroki dzieciństwa ;) I dasz radę ;) główka do góry, Kubuś bedzie najgrzeczniejszym chłopczykiem pod słońcem - zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) troszke na inny temat ; w jaki dzień wychodzi dziennik zachodni z dodatkiem ogłoszeniowym mieszkania ????? bo mnie tutaj nikt nie potrafi oświećić :O i dzisiaj znowu nie było żadnych sensownych ogłoszeń :O Chyba sama będe musiała znowu dac ogłoszenia i przejechać się po zagłebiu i porozwieszać kartki :O - a leniwa jestem :P , i nie mam dużego brzusia :O Widzisz Garni, to chyab pora roku nas tak rozlewniwia i nie koniecznie jest to stan błogosławiony :D:D:D:D czasami zwykłe lenistwo :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest Sky bar ?????????? jak się wyprowadzałam to nie przypominam sobie aby coś takiego było :O mają jakąs stronkę??? no i gdzie sie mieszczą ? A i co z tą Plazą w sosnowcu budują czy nie??? bo w katowicach to bywałam przez ostatnie 2 lata ale w zagłębiu to tylko przejazdem i tylko DG :O a musze się przestawić i ciekawość mnie roznosi ;) Eeeeeeeeeee chyba nie będzie tak zle ;) jak juz sie ciekawię tamtymi terenami to raczej dobrze mi to wróży :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tylko, zeby moje dziecko nie zechciało byc górnikiem :O ......... no i chyba lepiej byłoby miec córkę niż syna, bo ryzyko tego zawodu jest tam duze , a jakoś szytgara w rodzinie chyba bym nie zaakceptowała :D:D:D:D:D - to żarcik :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni , ale jak Nasz Groszke odstroił się w tą czerwoną sukienkę to był dobrym celem :O Ale ma dzisiaj humor :O iscie angielski :D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bar podoba mi się :D musze do niego zajrzec, jak tylko zamieszkam w DG ;) przy moim J to chyba szybko nastąpi :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi a ty masz urodziny jakos tak jak kubus no nie?? czy mi sie zas cos ubzdurało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dziś zalatana... a w planach na wieczór jeszcze koncert i kolacja. Mój mąż nie ma litośći;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooo 28 II i nie zbyt z tego się cieszę :O ale lepsze to niż 29 II i urodziny raz na 4 lata :D:D:D:D:D A Kubuś może jeszcze zmienić plany i zrobić ci niespodziankę i pojawić sie na rączkach dopiero 1 III ;) Garni , nie bój się poczucie humoru nie zalezy od daty urodzin - na szczęście :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D I zapewniam cię, ze Twój Kubus nie będzie taki zadziorny jak netowa ciotka, nawet jeśli będzie miał tą sama datę urodzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..szkoda ze mimo rezerwacji dzis pasujemy... za duzo ludzi bedzie...ponizej jest kino...i jak patrzyłam na rezerwacje to juz nie ma miejsc na zaden seans@ tak wiec wsky barze tez pewnie tłoczno.. ale pojdziemy w weekend:) a co tam:P ani nie moge sie oderwac...od tego oglądania..ale nam frajde wczoraj zrobiłas...on cały podekscytowany był i wołał na filmiki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> celi w DG mają wybudować CH Pogoria...cóś jak Silesia, więc do wiochy nie trafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, ja uwielbiam małego jak smokiem obraca i ten jak ubrany jest wyjściowo i siedzi w kubełku... Ciesze się, że się podoba. Będzie maluszek o miesiąc starszy od Twojego Kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie cmoka nie kupiłam!! ojojoj..bo za duży wybór :D:D:D:D ja już bym mogła miec tu..ileż można czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka.......fajne miejsce ten sky bar, trzeba by było się do niego wybrać tak przy okazji wizyty w Ikei. celi .....a dodatek o domu wychodzi w dzienniku zachodnim w czwartek. A ja upiekłam ciasto i zrobiłam pizzę, która czeka by ją do piekarnika wstawić. A Walentynki spędzimy w domu , bo mój niewiadomo do której pracuje. Ale wyskoczył na chwilkę i dostałam różyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie takich dni jak dzisiaj ......................ani walentynek ani urodzin ani imienim bo wtedy okazuje się że jestem sama jak palec ............wszyscy ,którzy sa mi bliscy maja mnie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;)🌼 🌼 🌼 kochana z okazji walentynek duzo miłości i cierpliwości i mase kwiatków ci życzę ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i wirtualnie przesyłam największe czekoladowe serce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalne życzenia dla WHIM 🌼 🌼 🌼 Tam daleko w morskiej fali, tam gdzie mgla cieplutko drzy, tam sie pierwsza gwiazdka pali, a ta gwiazdka🌼 jestes Ty. 🌼 🌼 ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raz jeszcze. Ani, odpisałam Ci - mam nadzieję ze w miare prosto. Bo na ten temat to ja potrafię, oj potrafię ;-) Z ksieciuiem już zgoda,dostałam słodycze walentynkowe - z buziakami musi niestety uwazażać, bo wczoraj tak zupełnie niechcący zaszłam do mojej dentystki, chciałam tylko się zapisac, a ona mnie na fotel i z partyzanta wyrwała drugą górna ósemkę. Tylko ze nie poszło tak łatwo jak z pierwszą, boli dalej i nie chce się goić. Co ja bym dała za zdrowe zęby??? Duzo. Poatym jak pisałam - dzień mało romantyczny. Od rana po lekrzach i urzędach - co prawda odzyskuje wiarę w urzędnika(oczywiście w \"swoją\" branżę wierzyłam zawsze ;-)) i słuzbę zdrowia - ta państwową. Byłam dzis z młodym na kontroli ortodontycznej - aparat niepotrzebny, zęby równo rosną, to co było lekko do przodu jest juz ok(bez aparatu-dzieki poleconym przez panią doktor ćwiczeniom). Co prawda wada był minimalna. Druga sprawa - w urzędach sprawy załatwiałam błyskawicznie, obyło się bez kolejek i problemów. Tylko w USC pani mnie zastrzeliła, bo jak poprosiłam o akt urodzenia syna, to zapytała mnie \"czy na pewno syn urodził sie tutaj?\" Najpierw parsknęłam smiechem, a jak zorientowałam się ze pani pyta serio to powiedziałam ze akurat takie wydarzenie to pamietam.;-) Pozatym było gładko i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mówi do widzenia, bo syn mnie wygania od kompa. Miłego swietowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YENNY ,WHIMKA. CELI, NINKE. KA, ANOUK , ZIELONY GROSZEK.......... no i co ja Wam mam napisac?? co odpowiedziec?? DZIEKUJĘ....z całego serca Paczka przyszła wczoraj..a ze na adres mamy..to sobie czekała- nie wiedziałam co to..dzis po pracy mój podjechał i przywiózł ją tutaj do domku.. oboje zaciekawieni co to moze byc- takiego wielkiego.. jak zobaczyłam.. wow..no nie opiszę wam tutaj..nie ma szans bo jeszcze dostaje gesiej skórki na sama mysl... a słów to mi brakło..i brakuje nadal.. za to nadrabiałam łezkami.. bo to..takie wyjątkowe- jeny..w rzeczywistosci nie otrzymałam takiego ciepła od nikogo a od wirtualnych \"cioc\"...o jeny.. no i ta kartka..kartki..gdzie jesteście wypisane..matko boska! nadal nie moge sie opanować wzruszyło mnie to niesamowicie.. przepiekny prezent kubusiowy... wiecie dobrze ze czasem mi ciężko..wiedziałyscie..bo gdy tyle osób jest przeciw, to dobre słowa od kogokolwiek juz znacza wiele.. tym bardziej że niby najblizsi maja mnie i kubusia w tyłku...(jasniepaństwo mam na mysli) a tu......... oj napisze Wam w emilku moze szczegóły.. uryczałam sie jak bóbr!! to dopiero prawdziwa walentynka..Kubus dostał od cioc taki cudny prezent- został uznany za kogos kto istnieje i zajmuje jakies miejsce na tym swiecie..liczy się..nie jest tylko\"tym problemem\" jak go potrafiono nazwac niejednokrotnie... Boshe..jestem szczęśliwa i wzruszona..naprawde WAM DZiękuję! jesteście wielkie WIELKIE! kto by pomyslał ze forum to takie miejsce gdzie poznac moge prawdziwych przyjaciół.. ... Dziekujemy Wam..ja , mój Ł , no i Kubus tez zapewne podziekuje pierwszym slicznym uśmiechem :) jak tylko ubrany w te cudne kompleciki połozy sie na macie... bardzo mi się podoba!! taką właśnie wypa\\trywałam...ale wiadomo najpierw pierwsze wydatki...no idealnie trafiłyscie w gust...i ubranka i mata...oj...i nawet cudna słodka karteczka Dziekuje...jak ochłone to napiszę emilka..ale pewnie dopiero jutro... z wrażenia chyba nie zasnę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni i Kubusiu i Ł. Buzia ;) PS wzruszyłam się twoim postem , az łezka mi sie w oku zakręciła .... to miłe z twojej , upss .......... waszej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko.......mi się też łezka w oku zakręciła jak przeczytałam co napisałaś . Jak się cieszę ,że się cieszysz. Całuski dla Was i na ciocie możesz liczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×