Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Juz po... :-( Może i 😭 Ale tak naprawdę nawet nie jest mi źle, moze dlatego ze nie nastawiłam się na zakończenie - a raczej takie zakończenie. A moze to do mnie nie dotarło jeszcze. Kurwa mac i tyle. Szczegóły podam w emilku, dziekuję Wam za wsparcie i kciuki. Groszku - szczególnie Tobie za rozmowę - tak jak napisała Garnierka - jesteście WIELKIE. Groszku - przy swoich kłopotach znalazłaś słowa by mnie pocieszyć. Bo wiecie co - dochodzę do wniosku ze tak naprawdę nic sie nie stało. Jesteśmy razem jak napisała Ninke, mamy swoje plany i ta wredna baba tego nie zmiei. A rozwód i tak kiedyś dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety,sery, wino i śpiew!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Mam takie hasło z przyjaciółką. Zawezwanie do współnego imprezowania i pogaduch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, tulę, chodź na winko i serek! popłaczemy, pośpiewamy....miło bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny......właśnie! A to bojowanie ex jeszcze się przeciw niej obróci. Anouk.......ano impreza jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Jak rzecze polska mądrość ludowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka...misia...winko równiez proponuje! i ściskam mocno.. czekam na emilka z niecierpliwością Ka - problemy żołądkowe?? cóz za pomysł tłusty czwartek z rumiankiem:D celi boshe a kiedy ja sie wyspie....spac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, wielkie dzieki. Wiem ze wszystko jest do przeskoczenie - na szczęście wiem co on chce. I co ja chcę. Mamy plany - a własciwie on planuje. Dużo. Do tego potrzebny jest rozwód i on go wywalczy. Nie ma innej opcji.Ale o tym na emilka i kiedy indziej, ide do kuchni powyzywać sie kulinarnie. Pewnie emocje odpadną wieczorem i moze wtedy popłaczę sobie - aż mi przejdzie nerwowka. Ale z drugiej stron y - nikt nie mówil ze bedize lekko. Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie nawiedził mąż:D:D:D:D:D:D Przyniósł mi pączka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale mi niespodzianke zrobił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACIE:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wino sery ..................to stawiam czerwone martini lub do wyboru likier amareto( cholera jak się to pisze). Jestem już w domku i moge trochę poklikac z wami ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dziecka dzis mam, jeszcze wymienie telefon:D:D:D:D:D No, jaaaaaaaacie, a wczoraj były walentynki....a ostatnio smeciłam, że mnie zaniedbał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) przytulam cię mocno, ściskam i cmokam ;) będzie dobrze, zaraz zerknę do @ , na rzie trzymaj się cieplutko i nie poddawaj sie ;) Jak to NInke napisała i tak jesteście razem, a reszta to pryszcz ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Yenny szczegółów nie znam, ale kurcze trzymaj się malutka 🌼 wg mnie ex ze złośliwości piętrzy problemy przed WAMI, bo wiesz On już nie jest jej (pies ogrodnika) i może myśli że się zniechęcisz hehe..akurat :D a pewnie jak zobaczyła Ciebie to..sama wiesz przytulasek dla Ciebie...mnie tez czeka cała ta batalia, z tym, że my wiemy, że ona się nie zgodzi, więc będzie kiepsko :( -> Heartbreaker podoba mi się pomysł spalania kalorii :D a dziś szczególnie po ścianach chodzę, księciunia już nastawiłam, że zamiast obiadu..i kolacji..i ... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) a nie mozecie jej wysłac gdzies w kosmos ????? :P i biegusiem do prawnika i to już !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uprzedzałam, ze ten babsztyl coś knuje :O Ale, ze az tak daleko pojedzie :O to nawet ja nie zakładałam :O A moze by ją tak w afekcie ukatrupić ?? co ???????????????????? Yennka, miśka trzymaj się ;) jestem z tobą ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ja raczej proponuję znalerźć jej czarującego adoratora, który wyrazi swe checi matrymonialne;) Wówczas, bedzie i jej zależało...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi, mimo iż to tajemnica to powiem ci że zgadłas !! Yennka ma za przeciwnika właśnie psa ogrodnika i jako kalafior ma do tego jeszcze kompleksy :P A co ??? musze se ulzyć !! Oj jak ja nie lubię, jak się cos z nas złego dzieje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani plan boski , tylko jedno ale ................ kto rzuci się na kalafiora???????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że jakiś głuchy i slepy, ale gdzie takiego znależć ??? :O Ja tam obstaję za zbrodnią w afekcie a co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trzeba kogoś wynając na rok albo dwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny: ja też nie znam szczegółów :( ale chyba domyslam sie po tym co piszecie, ja miałam taki sam typ, nawet zaczęło się od tego że sama złożytła pozew, alel o separację, nie o rozwód, zeby dłużej przeciągnąć, pisząc w uzasadnieniu, że \"małżeństwa nie przekresla\"! ehh..aż się nie chce do tego wracać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś to chyba się żigolak nazywało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , ale na taki prezent to chyba nawet jak się całe kafe złoży to nam nie starczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwłaszcza, jak ma być nie slepy i nie głuchy to wyjdzie drożej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo \\_/ martini \\_/ amaretto. Co do prezentu ................to się dorzucam. Co do prawnika to biegiem i nie ogladac sie na nic ..............bo potem może być gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka, nie pij tyle, komu znowu kupujesz prezent????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zycie mnie upija na całego:-).................więc nalezy mi wybaczyć;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×