Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi, przecież wiesz, że sądy są różne. Jest straszna uznaniowość sędziego. Jeden widzi jedno, inny w tym samym drugie:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to ja już dziś i jutro tylko o przyjemnym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) no włąśnie wiem cos o tej uznaniowości sądowej faktów i dowódów :O i już mi się nawet gadać o tym nie chce bo to się kupy nie trzyma 😭 bo albo posługują sie ci sedziowie jednym kodeksem ablo różnymi , bo ja juz sie gubię, że w jedym przypadku to rozstrzygnięcie było na tak, a drugim identycznym na nie :O wszytsko zalezy od sedziego i od jego widzimisię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmeczona jestem, momi iż tyle spałam, ale chyba mam grypę żołądkową fujjjjjjjjjj paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, współczuję....miałam w zeszłum roku. Ale to trwa na szczęśćie tylko 3 dni... Miseczkaitp.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, chyba przesadziłaś.....miska górą,a dołem.....;) Wanna????? To raczej niepraktyczne rozwiązanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani praktyczne :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D głowa nad wanną a dół wiesz gdzie :D:D:D:D:D:D -żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak oślepłaś:Pjak kotek mały:P Kurczę, brrrrrrrrr, jak sobie przypomnę:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oślepłam, ale z celowaniem do małej miseczki mam problemy i głownie to doł mnie dopadł , góra jedynie na strasznych mdłościach sie jak na razie kończy :( ale mam juz trochę dosć :( Chyba J mnie tym zaraził :( on juz od kilku dni się męczy a od wczoraj i ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulko, idż się połóż, ja też do łóżka idę;) Ostatnie sprawdzenie poczty na dziś: i pojawił się problem, ale do przejścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , mam juz tego tak dość że zastanawiam sie nad wizytą u lekarza :( a ja im tutaj nie wierzę zbytnio więc jak już się nosze z zamiarem oddania w rece tutejszych felczerów - to chyba ze mna nie najlepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, idź do łóża, na wszelki wypadek weź miskę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, na grype żółądkowa najleosza jest odgazowana CocaCola pita małymi łykami co i rusz. Tak z 1 literek. Mówię całkiem poważnie - zalecenie lekarskie. zyczę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dziewczyny ,że mi coś o tych sądach , unieważnieniach napisałyście. Oglałam 997. A tam facet poznany przez internet bajerował jakąś laskę , wyłudził kupę kasy i prawdopodobnie zabił ją. Potem jak prowadzili dochodzenie okazało ,że on kontakty utrzymywał ze 150 kobietami w tym czasie, gdy juz prawie z tą prawdopodobnie zabitą ślub chciał brać. Kurcze jak to trzeba w życiu uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi......niech ta grypa żołądkowa szybko Ci przechodzi.Zdrowiej. Dobranoc, bo mój mnie do łóżka wygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na chwilkę , dzieki za rady , kolę piję i rumianek bo takie zalecenie przez tel dostałam :O Ninke i inne zaiteresowane to dla was link - trzeba kliknąć w \" prawo\" i tam krok po kroku jest przejrzyście wyjasnione co i jak i w jakiej kolejności - miłego czytania ;) http://www.macochy.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa i jeszcze w trzeba koniecznie kliknąc w linki i pod kościołem jest więcej ;) a teraz to juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzieki jeszcze raz. I dzień dobry przede wszystkim. Ja zaraz z syniem jadę do ojca, wiec tylko kilka słów do was. Uznaniowośc sądów - no tu można dużo napiac. Jakbysmy mieli prawo precedensowe byłoby trochę inaczej. A tak - pełna dowolnośc, są niby wyroki sądu najwyzszego, ale i z tym jest problem, ot choćby wyrok dot. nieprzekazywnaia przez zus w terminie składek do OFE. I wyrok sądu najwyszego (wiążący) sobie, a zus sobie, walczę z nimi już prawie dwa lata to wiem cos na ten temat. Jak Wam pisałam - jestem spokojna, nie panikują. Albo odwołanie, albo zakładanie nowej sprawy -ale to zalezy od tego co papuzki doradzą. Ani, exia ma nowe mieszkanie, ksieciunio nigdy tam nie mieszkał. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przypominam, że miało być przyjemniej niż o rozwodach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://teledyski.onet.pl/10172,1551730,teledyski.html O mojej \"miłości\" do muzyki Rubika wiecie....fuj. Ale właśnie przed chwilą obejrzałam wideo do kolejnego podobnego do innych hitu. Koszmarny, płytki, tak dosłowny, że aż ścina z nóg, zero prywatnośći... Ale obie wrocławianki śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ;) Ani :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D w końcu wiem kto to Rubik :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a ja nawet nie zagłębiając się w jego twórczość zasze go wyłączałam i nie miałam pojęcia kto to :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka, głowka do góry , będzie dobrze ;) Buzia 🌼 PS J. już dzisiaj zdążył nawsadzać paniom z 2 biur nieruchomości :D:D:D:D , panie wczoraj mu obiecały, że dzisiaj pokażą mu mieszkania w kamienicach , ale on wieczorem tam jeszcze podjechał i dzisiaj prze tel tym kobietom tłumaczył , ze to nie są kamienice itp , a one swoje więc im powiedział, że familok to nie kamienica i jak mają problemy z rozróżnianiem tych dwóch budynków to żeby pojechały do centrum Katowic , i popatrzyła na kamienice, bo tam jest ich dużo i że tam tez są familoki i niech im się przjrzą to może zauważą róznicę :P A tłumaczyłam mu, że w nieruchomościach ludzie nie są po architekturze :D:D:D::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) nie miksuj sie tylko \" pisaj\" o tych rozwodach ;) przecież to początek przyjemności , no nie ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a o przyjemnościach miałyśmy dzisiaj pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubik z rana jak smietana! ;) podzielam zdanie Anouk wolę Erykę Badu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe no celi panie przeciez ciężko pracują :D:D:D:D: dziendoberek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pewnie zostanę posądzona o nadgorliwość, ale same zaczęłyście o tych rozwodach wczoraj ;) poczytałam sobie macochy i dalej nie rozumiem, w jaki sposób można uznać kilkuletnie małżeństwo w którym są dzieci za nieważne?? oczywiście wykluczam sytuacje oczywiste, czyli choroba psychiczna czy poligamia, co takiego trzeba powiedzieć, żeby można marzyć o unieważnieniu? powieeeecieeee...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) no pracują tylko chyba zamiast na zdwojonych obrotach to na pełnym gazie i mylą im się pojęcia :D:D:D:D Emmo ;) prawdę ;) jeśli małżeństwo - sakrament nie został dopełniony to jest nie wazny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, a jak ma sie kilkuletnie dzieci bez ślubu to wg ciebie jest sie małżeństwem ????? to działa w dwie strony ;) i ilość i wiek dzieci nie ma tu nic do rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×