Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

A tak nawiązujac do dyskusji z wczoraj o księciuniach i księciuniowatości to ja chyba jestem nieuleczalną gosposią i jak sama nie podam, nie zrobię czegoś to zawsze będę niezadowolona. I Celi ma rację, jak mój coś robi i potrzebuje pomocy, i mówi do mnie podaj jakiś klucz, to ja nie wiem jaki. Nie mówiac o śrubokrętach i innych pierdółkach. A temat zakupów z kartki przerabiałam ( i dziewczyny tez) w okolicach świat - nawet spisana kartka nie pomogła. To na tej zasadzie - \"tylko nie kupuj wołowiny\", a potem idzie do sklepu i myśli taki, coś miałem kupić - mówiła cos o wołowinie i przynosi do domu 2 kilo marudząc że to drogie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka ja mam tak samo- dlatego nie marudze i niespecjalnie wymagam... bo ja lubie ugotowac podac posprzatac:) poprostu to lubie dla niego- ba dla siebie samej robic...ale nie powiem on tez pomaga:) jak proszę o zakupy robi bardzo dobre kochany jest i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, włąsnie tak jest - samej mi sie nie chce nic robić, a dla niego i dla synia - tak. Wtedy mogę pół dnia stać przy garnkach, sprzątac - tym bardziej ze obydwaj są niestety bałaganiarzami. Zwłaszcza mój synio - z etapu tumaczenia przeszłam na krzyk - bo chwilami szlag mnie trafia - jak mozna w ciagu 5 minut zrobić taki potworny bajzel??? A księciunio nie lepszy - wszędzie porozkładane jego rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi zapraszamy
wobec tego do W-wy! Tutakj znajdziesz, to czego szukasz! Wybór mieszkan ogromny, ceny też;), sąsiedztwo rewelacyjne i zrfesztą co tu dużo mówić!wARSZAWA RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam smsa...............od winowajczyni az wam potem napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, przeprosiła???? Zaraz biorę sięza robotę, nie bedie mnie w necie, potem poczytam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, co za poranny njus. Lecę do emilka, serduszko, odpiszę wieczorem. A mi się już wszystko zaczęło na dobre, mam na myśli pracę:( Witam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się nie podobają takie wnętrza. Są tak sterylne, że z moim pedantyzmem, kurwica by mnie brała gdyby tylko pojawił się jakiś kurz :o Zasprzątałabym się na śmierć ;) A poza tym są takie... nijakie... ludzie, którzy tak mieszkają od razu wydają się zimni, tak jak ich bezduszne mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, są piękne, tylko widać, że to wizja projektanta...nie wiem, czy zauważyłaś, jak wszystko do siebie podobne. Sterylne...też mi nie przeszkadza, ale mało da się w nich mieszkać, mom zdaniem.... Generalnie podobają mi się, ale jako pewna inspiracja...uwielbiam natomiast dodatki w takich nowoczesnych wnętrzach i pomysły...ta półeczka na falki....cudny pomysł. Są piękne, komplementarne, harmonijne, ale mało ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ;) Garni ;) no cóz ślepa miłość czasami na nas sie odbija rykoszetem :( Ja tez przeszłam swoje jak zostawiłam mena po 3 miesiacach, a było to prawie 4 lata temu i nadal mnie dręczy od czasu do czasu :( Co do wnętrz to każdy ma inny gust ;) Mnie sie one podobają , i tak chciałabym mieszkać :) Wiem, ze takie połaczenia nie kazdego powalają na kolana, ale mnie przypadły do gustu ;) juz kiedyś wam podobnego linka wkleiłam ;) Poza tym poda mi ise tez bardzo mieszkanko Garnierki ;) I chyba Whim jeśli czegoś nie pokręciłąm, no i kominek u Net ;) Także chyba u mnie taka sterylnośc nie wyjdzie :D:D:D:D:D:D:D:D - chociaż ja najlepiej w takich wnętrzach się czuję! Lubie miec poczucie że to ja jestem dominująca w domu nie kolory czy meble, ale z tym J się nie zgadza , więc co z tego wyjdzie ....... :( nie wiem Wczoraj upatzrył dywanik do salonu - iście lata 20ste lub bardziej 50te, taki w kolorowe koła :( ja przezyłam zniesmaczenie tym dywanem , a on zachwyca sie nim jeszcze dzisiaj :( No cóz J - księciunio wrócił o 2 w nocy bo ogladał latarnie :O wiecie co , faceci sa jednak dziwni, i jego znajomość śrubokrętów jakoś tego dziwactwa nie tłumaczy :O Do pomarańczki ;) dzięki za zaproszenie do wawy ;), ale my chcemy to mieszkanie kupić na kilka lat nie dożywotnio, i planujemy jednak wybudowac dom, a w wawie ceny działaek sa dla samobójców finansowych :( , a pod wawę nie podoba nam się, a poza tym miałabym blisko do teściów i to tez jest na minus :( ale dzieki za chęci ;) Ostatnio widziałam jakąś nową inwestycję w wawie i bardzo podobał mi sie układ miaszkań, w bb trzeba się natrudzić aby cos ładnego znależć, lub poprostu będziemy musieli pozbyć się połowy rupieci, bo nie będzie gdzie tego trzymać :( Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam , przeciez Ani też ma bardzo , bardzo łądnie urządzone mieszkanko ;) tez mi isę podoba - zapomniałam, bo zdjecia domku ANi juz jakiś czas temu oglądałam ;), Ale też ma fajne rozwiązania i połączenia ;) PS Czekam Ani na zdjęcia wanny z wężem świetlnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma jestes?! musisz byc plis paczki mi nie wydali bo jest otwarta!! ma przyjsc z ta paczką listonosz i musze wiedziec co w niej ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostałam od emmy paczke........ miały byc ubranka dla dzidziusia- paczka jest tak uszkodzona \"otwarta\" ze mi jej nie wydano- ma przyjsc listonosz i sprawdzimy co w niej ma byc... emma napisała mi w mailu co wysyła wiec porównamy- z tego co ja widziałam tylko jedno w folii było..i jedna jakas wełniana czapka- dwie rece mozna tam wsadzic w paczkę... chamstwo normalnie chamstwo!! chyba własnie listonosz to rozbroił !! bo ponoc jak oddawał paczki bo nie zastał nas w domu to oddał tyłem zwróconą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni , alez ty masz dziewczyno teraz przeboje :( Spróbuj napisac na priva do Emmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm, gdzies czytałam o tych nagiminnych przypadkach otwierania paczek wysyłanych z miejsca, gdzie mieszka emma. W tamtym artykule sugerowano nawet, że na poczcie pracuja chyba Polacy, bo tym drugim nawet do glowy taki pomysl by nie przyszedł, a nasi przećwiczeni. Ani, jak tam wódeczka pod śledzika była? Ja właśnie wciągam już drgą cole... i wcale mi nie jest jakoś specjalnie lepiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, jaką colę ?? piłyście bez zemnie ;) :D:D:D:D:D i jaki śledzik ?? :( to sa już ostatki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi fajtłapo.......dzis mieska juz nawet nie jemu POPIELEC!! przegapiłaś ostatki wczoraj hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie panno Celino :P Nie wiem czy Ani w końcu wychyliła ten kielonkek, ale ja byłam z koleżankami na browarku... suszy mnie... a że mam piach w nerkach, to nie dość że suszy, to jeszcze filtrują się nerki a przy okazji pęcherz piachem... auć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popielec :( uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to nic ja ostatki spędziłam w Mc-donaldzie :( bo wczoraj przez cały dzień oglądalismy te mieszkania :( Czyli dzisiaj na obiad rybka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bo my w tym roku, to i o walentynkach i tłustym czwartku i teraz o ostatkach zapomnieliśmy :( Już chciałabym mieszkac u siebie i pami ętać o co fajniejszych dniach w roku :( A tak wszystko w rozsypce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, a najlepiej ścisły post. ;-) U mnie była koleżanka, wypiłysmy po redsie jabłkowym i tyle moich ostatków. A i tak dzis się czuję fatalnie - niedospana. Dzis tez nie pośpię - będę u ksieciunia ;-) Co do wnętrz - juz pisałam kiedys, że to nie mój gust. Ja kocham wszystko co starodawne i stylizowane na takowe. Ale bez przessady (nie barok ;-) ) I bez wiekszej ilości bibelotow, bo szlag by mnie trafił przy wycieraniu kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, ja chcę złapać tego złoczyńcę. Miśki z blaszką dadzą i swoi dadzą... :-) nagrodę... Rozmarzyłam się, poszalałabym z meblami. W radiu Kobranocka. Jakie to znajome Wy kłamiecie aby kupić nas Sprzedajecie nasz bezcenny czas Wciąż myślicie, że to tylko tłum Zabraniacie dźwięków wszystkich strun I nikomu nie wolno się z tego śmiać I w dwa złotka oklejajcie się Choć kryjecie ja dokładnie wiem Że jesteście ludźmi tak jak my Choć czasami władza wam się śni I nikomu nie wolno się z tego śmiać Śmiać, śmiać, śmiać, śmiać, śmiać, śmiać, śmiać, śmiać, śmiać Najgorsze że im się nie śni tylko ją mają..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ja też chce nagrode na złoczyńcę, tylko nie wiem o kim mowa :( chyba wypadłam całkowicie z obiegu :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dupa blada :( chciałam wypróbowac przepis Ani na pangę , ale nie mam cholernego piekarnika :( ja chcę miec już swój domek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffffff,a le dałabym ciała, ale sie zreflektowałam.... Juz wyszło na prosta. Garnierka, widzisz, jakie zycie jest piekne, a beee nie jest ttylko POCZTA POLSKA. Zresztą, co Tobie bedę pisac, sama dobrze wiesz;) Ja ostatnio dostałam fotel DHL-em, pudełko rozwalone, posklejane ich firmową taśmą, a w środku brak gumowych kółeczek. Ale mnie wnerwiło.... Reklamacja już do nich poszła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×