Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

A ja się popłakałam przed chwilą... Czasami przeraża mnie fatkt, że jestem taka miękka i z byle błachego powodu potrafię uronić rzekę łez... Dlaczego nie potrafię dojrzeć na tyle by zachamować niektóre ze swoich stanów? No ale to tak... sama nie wiem po co... może po to by zając się czymś i dlatego na początek piszę sobie tutaj... Życzę wam spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam serducho ci smutki sie pojawiły? co sie stało? chcesz to wal na maila choc ja płaczus jestem chyba wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko......smuteczki każdą z nas dopadają, ale potem zawsze pojawia sie słoneczko i tego słoneczka Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł śpiochy i śpioszki... to ukłon w stronę Kubusia ;) Spadam dziś do domu o 12.30 bo nadeszla pora odbierać zaległe nadgodziny :P Popiszę pewnie z wami ciut później z domu... jak ogarnę i odgruzuję łazienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"stuknęła\" A ja zaczynam ciężka orkę, jak się przegryzę to się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wychylę toast za Romcia, żeby mu rozumu z tej okazji przybyło... i sympatyczności;) U mnie w domku szaleje pan i likwiduje plamy na ścianach w ramach gwarancji:P Serduszko, każdy miewa smutki, melancholię albo zwykłą chandrę... Z powodu nadchodzącej wiosny wzięło mnie znów wczoraj o 11 na przesadzanie kwiatków:P Garnierka, dalej jesteście jednym??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra... jest jeszcze rano... nie przestawiam sie jeszcze tak szybko z imienia na komunikatorze na forum :( A wy ze mnie polewkę macie, no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapy, ja wygladam własnie zza stosu papierków wszelakich i piję kawę - bo ziewam okrutnie. Ostatnie dwie noce spędziłam u siebie i jakos mi tak źle się śpi bez księciunia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka to chyba znak...by nie ściemniać tylko skonczyc to zycie na dwa domy...i miec jedno jedyne wspołlne miejsce do zasypiania i budzenia sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka a zaswiadczenie za rok 2006 z us dostane od reki? a inaczej czy moze moje zasw wziąć łukasz?? czy musze sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... Garni poleciał emilek... Yenny... ja własnie m.in. z powodu tego że nie mieszkam z A. wczoraj wylałam wiadro łez... Może faktycznie powinnaś już skończyć z tą niezależnością mieszkaniową, co?? Skoro samotne spanie sama widzisz, że Ci nie służy... Ani, Ty nie masz ogródka prawda? Może to i dobrze, bo spędzałabyś w nim pewnie więcej czasu niż w domu ;) Ninke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni w sprawie tego zaświadczenia, to jeśli chciałabyś aby odebrała je za Ciebie Lukasz to musiałabyś napisać mu upoważnienie od ręki... U mnie tak mozna było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, przy domu nie i na razie nie.... ale mamy działkę budowlaną pod miastem, na której trzeba zacząć robić porządki, poplanować co ma gdzie rosnąć. Chcemy kupić kilka drzew i wsadzić je, żebyśmy potem mieli już spore drzewa i krzewy:) To \"potem\" to obejmuje kilka ładnych lat:P No i moi rodzice mają duży ogród:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, moze - tylko musi mieć upoważnienie o którym mói Serduszko i Twoj dowod osobisty. Nie wiem jaka praktyka w us waszym, czasem jest od ręki, ale ustaowy termin to 7 dni od daty złozenia wniosku. Ale jak to potrzebne Ci do rodzinnego to za 2005 rok potrzebne, dowiedz się dokładnie w mopsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja się tam nie znam na przesadzaniu itp. Ale ta pora jest zalecana, czy jak?? Czy to takie Twoje zboczenie?? ;) Bo ja się z tym nigdy nie spotkałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatki najlepiej przesadza się w marcu, ja zaczęłam trochę wcześniej:P Chociaż yukkę przesadzałam w listopadzie, bo mi przeważyła doniczkę i cudownie rośnie:) Ale u mnie jest wiosna w powietrzu, mam otwarte okno i czuję ten jedyny zapach powietrza, taki lekki, miły, rześki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano za 2005 tylko ja taka pierdoła a jak bycór napisała mi kobitka z mopsu łołóweckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani,ale ja pytam o pore... o godzinę dokładniej... Bo moja mama takie \"operacje\" przeprowadza zazwyczaj w ciągu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P:P:P kaprys miałam:P:P:P aglomene i tak należy wstawić do ciemnego, więc dlatego wolałam wiczorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×