Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Serduszko ;) zdasz za I razem ;) no max za drugim ;) Trzeba tylko uważac na znaki i nie przekraczać 50 na mieście, reszty jt zmany paśów , świateł i innych zachowań nauczą cię na kursie ;) Ja musiałam opanowac ruszanie na ręcznym do perfekcji , bo całe BB jest z górki i pod górkę ;) - no i zdałam ;) Ale teraz jak widze tabl. z wawy to zostawiam im przestrzeń, bo zawsze przy ruszaniu staczają sie na mnie - mimo, ze to sa drogie fury a ja maluszkiem na nich trąbię :( a czasami musze upomniec takiego przystojniaka że hooooooooooooooo ;) aż mi głupio czasami ;) Także nie bój się nic , a nic ;) Ja tez się bałam i nawet tutaj dziewczynom się nie przyzałam ani słówkiem, ze chodze na kurs , bo bałąm się porazki :( bo ja taka trochę bardzo krytyczna wobec siebie jestem, poza tym przez dom rodzinny jestem strasznie zakompleksiona i mam strasznie niską samoocenę :( A mimo to to był pikuś ;) po przejechaniu I skrzyzowania czuałam sie jak ryba w wodzie ;) Buzia ;) PS Ani , na mojej wsi nikt nie używa kierunkowskazów , a jeśli juz to wygląda to tak .............. jedzie palantunio ile fabryka dała, nagle hamowanie z piskiem opon skręt i dopiero kierunkowskaz - cudnie , no nie ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczynamy krzyczec razem z Garni ;) AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ;) zaraz będzie Kubuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzi???????????????????????????????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani sądząc po godzinie ? to chyba juz jakiś poczatek jest ;) Yennka ty jesteś pod konkretnym adersem zaczeło się ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ????????????????????????// mam nadzieję, ze dzisiaj pomieszkujesz u kieśiunia? ;) bo już ci na priva wysyłam do mnie nr tel , bo chce wiedzieć czy jestem już ciotką czy jeszcze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, rozumiem więc że trip-hop nie jest Ci daleki?? Prześlę Ci coś do posłuchania na maila jak znajdę tylko... Jeden utwór Hooverphonic, który mnie urzekł za pierwszym razem gdy go usłyszałam... Nesca, miła ta pioseneczka, taka ballada rockowa... miła naprawdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ❤️ Nie płakaj, nie warto , wiesz....... napisałaś :\" Żal mi każdego dnia, bo żaden nie był prawdziwy. \" Ja tak pisałam....kiedyś........:( Przytulam Cię, czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej tego nie ujmę kurwa mać on nie wyjdzie!@ ilez można czekac.. byl;ismy w szpitalu z torba...super wszystko ekstra... podłączyli mnie a raczej mój brzuch do aparatury- no serduszko puka idealnie bardzo ładnie i ruchy są...slicznie prawidłowo- i co kurr....z tego skoro....nie ma skurczy- no minimalne są za słabe... rozwarcie równiez za małe... wiec opcja taka ..dwie połozne wdały sie w debate z lekarzem i uznano ze nie ma sensu mnie męczyć i dzidzie... bo mogłoby pojsc ekspresowo ale mogłoby byc tak ze tylko nas wymęcza a rozwarcie tak małe nie wypusci kubusia..a wtedy tylko cesarka.. tak więc skoro jest tak idealnie kazali czekac do soboty rano. wtedy juz ostatecznie musza - bo tyudzien spoznienia moze być max Ale ja juz wymęczona jestem..tymi bólami tym czekaniem..i kopaniem...chce go miec tu... ale bardzo miłe panie i obsługa szpitala - akurat znów jakas rodziła- ale mój miał oczy:P tak sie darła... tylko nie ma co...i nie ma co lezec w szpitalu skoro tak dobrze sie czuje- tak więc dzis strzeliłam fryzjera, okna pomyte mieszkanie lsni- no cholera pierdolca dostanę!! celi ...a co ty parłaś??:D:D:D kupęęęęęęęę:P bo my wrócilismy o 20...czerwone wino i ja nadrobiłam głód- bo nie jadłam aby wiadomo... a teraz boli mnie juz głowa od tego i ide spac... az mnie to dołuje.. płakac mi sie chce spytałam tatuska czy go zawiodłam... no bo nie ma kubusia na czas.. martwie sie- ale on krzyczy ze wymyslam..ze nawet lekarz uznał ze nie ma co na siłę...a moze jutro skurczy dostane i z bolem przyjade- tozto dzien kobiet...:) moze dostane prezent :) oj chciałabym chiała.... płakac mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) ale ten twój Kubuś uparty ;) a ja nie parłam tylko obiecałam krzyczeć razem z tobą ??? pamiętasz? ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia ;) i dla ciebie i dla Kubusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Dzień Kobiet, życzę Wam wszystkim wszystkiego NAJ NAJ NAJ, żeby nasze życie było dokładnie takie, jak pragniemy, żebysmy mogłe same decydować i żeby nikt nie decydował za nas! Z drobnym feministycznym pozdrowieniem;) Garnierka, wiesz: Kubuś jest niezły:P:P:P:P Kurka wodna, mam katar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i dzieki za piosenki. Doszły :) A może któraś z was ma piosenkę Marca Jordana z płyty \'make belive in ballrooms\' the best thing of my life?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->groszku tulę Cię do ❤️ po tylu próbach ułożenia sobie życia doszłam do wniosku, że nie ma tego złego... widać on nie był dla Ciebie, nie trafił swój na swego, miałabyś się męczyć? w imię czego? jestes młoda! mądra! przyjdzie Twój czas na ❤️ :) taka prawdziwą, madrą: \"...Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma...\" ... życzę Ci żebyś doświadczyła prawdziwego uczucia -> Garni uwierzyc nie mogę że Kubuś jeszcze \"tam\" siedzi???? 🌼 najlepsiejsze życzenia z okazji..posiadania..pochwy :P ee wiem zgryźliwa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, nieee.... ale unas ciepło, piekna wiosna, aż się chce wstawać:):):):) Kubuś, wyłaź! Wiosna już! Ptaszki rano spiewają!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, odezwę się później do Ciebie. Wiecie, wkurwiają mnie noce... jak potrzeba to nigdy nic się nie śni, a jak chce się zapomnieć i cały dzień myśli się kłębią w duszy, to jeszcze w nocy się śni. Śni się, że nic się nie stało, że jest tak jak było, śni się że on śpi obok. A kiedy wstajesz rano i szukasz dłonią jego dłoni i nie znajdujesz jej i dociera do ciebie świadomość, że to był sen to znów musisz składać się w całość :o Masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moze wiecie co to za piosenka, którą wczoraj słyszałam na Trójce? Tak mi się spodobała... a nie mam jak ściągnąć bo nie wiem co to :( Było w refrenie coś takiego: po drugiej stronie drogi tańczy mój czas... i było chyba cos jeszcze o żółtych kwiatach :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, też u mnie gra Trójka, obecnie Evora, ale tamta piosenka mi gdzies umknęła:o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w pracy... Pojechaliśmy z mężęm inną trasą, opłotkami, ale wzdłuż drugiej głównej (mój mąż w końcu sie przestał upierać, że tamtędy, jak on jeżdzi, jest bliżej:P:P:P:P) i byłam w pracy za kwadrans ósma. SZoooooooook!!!!!!!!!!!! Na dodatek odwożę go, a on po mnie przychodzi do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, witam i też Wam i sobie składam życzenia najlepszego. Od ksieciunia dostałam wisiorek z łańcuszkiem, od synia buziaki. A panowie w pracy dają kwiatki od rana, nawet podatnicy przychodzą z kwiatkami, cukierkami i czekoladami. Celi, wczoraj z księciuniem widziałam się chwilkę, potem byłam u siebie. Groszku, trzymaj się - to minie. Pamietam jak mi się sniło, po tym jak wyprowadziłam się od ksieciunia ze budzi mnie mówiac do mnie po imieniu. Budziłam się słysząc jego głos. I nic, pustka. Ale to minie, zapewniam. Przytulam mocno. Garni - oj, masz uparte dziecko. ;-) po mamusi?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/Pójdziemy ze sobą powoli obok Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo Bez słowa i snu w zachwycie nocą A bliskość rozproszy nasz strach przed ciemnością Będziemy tam nago biegali po łąkach Okryją nas drzewa gdy zajdą wszystkie słońca I czując Cię obok opowiem o wszystkim Jak często się boje i czuje się nikim Twoje łzy miażdżą mi serce I upadam i wzbijam się Ciągle chce więcej Po drugiej stronie Na pustej drodze Tańczy mój czas W strugach deszczu dni tona Dotykam z Tobą dna Po drugiej stronie Na pustej drodze Czy to ty?? Ktoś głaszcze mnie po włosach Nie mówiąc prawie nic Pójdziemy ze sobą powoli obok/ Ładne, co? Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo W deszczu maleńkich żółtych kwiatów W spokoju przy sobie nie czując czasu Twoje łzy miażdżą mi serce I usycham i kwitnę I ciągle chce więcej Po drugiej stronie Na pustej drodze Tańczy mój czas W strugach deszczu dni tona Dotykam z Tobą dna Po drugiej stronie Na pustej drodze Czy to ty?? Ktoś głaszcze mnie po włosach Nie mówiąc prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słucham w domu trójki i umkneła mi ta piosenka. W pracy - radio wawa. bardzo lubię ,i codziennie płaczę ze śmiechu słuchając dedektywa inwektywa. A już temat z Lordem Waderem i Hanem Solo to mistrzostwo świata. Czekam na powtórkę, słuchałam to miliony razy - a zawsze płaczę ze śmiechu. Widzę że lublimy podobne zespoły. Tylko u mnie tak jest ze płytki tych zespołów zabrał mój exio jeszcze przed rozwodem. Normalnie wywioózl do mamusi Ale i tak najbardziej lubie słuchać HEY, Kult i Post Regiment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, jak przytoczyłaś całość kojarzę - na wawie czesto grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli któraś z was ma terez dostęp do ściągania, możemogłaby mi ściągnąć i przesłać? Zanim będę w domu chętnie bym jej posłuchała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim moim koleżankom znanym i mniej znanym życze spełnienia marzeń,siły w walce z przeciwnosciami i optymizmu!!! Groszku śledzę twoją historie i serce mi sie kraje. nie katuj sie myslami,że to nie było prawdziwe.kochałaś i czułaś sie kochana.nie przekreslaj tego co było piekne i nie wmawiaj sobie,ze to nie było prawdziwe.Czułam kiedys podobnie jak Ty.i wiem ,że takie myśli sprawiaja największy ból.Tak jak jak mówia dziewczyny ból kiedys przeminie.Ja życze ći z całego serca ,żeby sie ułożyło wszystko tak jak sobie wymarzyłaś. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryźka , kopę lat :-D Dzięki za życzenia i z wzajemnoscia - odezwij się czasem. Agata, coś mi obiecałaś.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×