Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Bo u nas prawo psuja politycy....a pisza marni prawnicy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma Sąd stwierdził, że ojciec nie znęcał się nad dzieckiem, nie zaniedbywał go, nie krzywdził..........i dlatego nie ma podstaw do odebrania praw. Zadłużony jest w ZUS-ie bardzo, ale czy kiedykolwiek będzie w stanie to spłacić. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ;) z całym szacunkiem, ale twój drugi mąż, moze chociaz liczyć na czesć od twojego dziecka, lub chociażby dziekuję. Ja jako konkubina wg tego prawa będe musiała sie dorzucac do \"uzasadnionych potrzeb\" bez nawet możliwości widzenia pasierbicy :( No i jestem zdania, ze jak exia utrudnia widzenia to powinno być tak jak w USA , mamuska zabrania ojcu widzieć dziecko, musi sama na dziecko zasuwac, a ojciec nie ma wyroku alimentacyjnego na głowie ! I uważam że grubo ponad 50% unikających płacenia , płacicła by dgyby mogła widywac dziecko :P Czytam sobie mocochy i tam jasno wynika, ze 80 % panów nie moze widywać swoich dzieci, ale pąłcic musi, ba nawet co pół roku zgodnie z prawem mają zasądzane podwyzki !! Noż kurwa to paranoja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Mój syn mówi do mojego męża tato, a mój mąż mówi do niego synu i mówi o nim syn.Więc u nas nie ma z tym żadnych problemów i nie ma problemów z tym, że mój mąż utrzymuje mojego syna. Pisałam teoretycznie, bo nie w każdej rodzinie takiej jak my, jest na tyle pieniędzy, żeby olać alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą, co tu mówic, jak nawet polski premier (doktor prawa!!!!!!!!!!) strzela prawne gafy:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym pozbawieniem praw mozesz próbować do skutku ;) I wcale to takie trudne nie jest, jak twój exio poszedł w siną dal i nie płaci - przecież łamie podstawowy warunek rodzicielstwa - nie łózy, nie utrzymuje kontaktów - masz sprawę wygrana z buta ;) Poważnie !! Tylko musisz trafić na innego sędziego :( Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie wróciłam od fryzjera :D Tego fajnego :P Celi... a bo Ty miałas rację. Postaram się jakoś później zadzwonić i powiedzieć Ci o wczorajszej rozmowie. Nie, nie z J gdbyby ktoś miał wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytujac Was troche widzę, że nie ma złotego środka. I tak źle i tak niedobrze. Mój exio płaci alimety, czasem da coś extra dla dziecka,ale jak on to potem wypomina. Juz wolałabym by nie dawał. A z potomstwem kisęciunia jest juz inna historia. Kasy zawsze mało. Córcia nie odzywa sie do ojca tygodniami, nie odbiera telefonów - a jak potrzebuje kasy - o, wtedy zna drogę do ojca i ciągnie bez mrugniecia okiem. Ja jestem dla niej be, nie będe pisac dalej kim bo i tak wykropkują. Ok. Więc moja kasa też powinna być be, jak ja. Ale nie jest. A jak wie ze ojciec nie ma kasy i nagle znajduje na to by jej dać to skad niby ją wział??? Klasnał i wytrzasnął? Nie, wziął od tej be, o czym jego córka doskonale wie, ale woli przymykać oczy. Inny przykład. Potrzebny aparta cyfrowy - jej i exi. Wiedzą że ja mam. telefon do tatusia. \"Tatusiu, załatw aparat, plisssss\". Tatuś \"załatwia\". Córunia z exią z wielka chcęcią aparatu używają. Co widać, bo karty nie wyczysciły. I jeszcze prośba - tatusiu, zgraj te zdjęcia na trzy płytki, bo zdjecia trzeba dać ciociom albo koleżankom. plisssss. Wie ze tatus nie zgra zdjęc bo nie ma kabla. kto je zgra? Sąsiad? Nie, ja. I ja kupuje płyty, zgrywam zdjęcia, tatuś zawozi jej coruni i jest cacy. Naiwna w tym jestem? Moze i tak. Wiec jak to jest - ja jestem be, a moje rzeczy cacy? Nie śmierdzą im mną? To takie tylko przykłady, takich sytuacji jest więcej. Ale to tez nie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby wszystko było jasne. Każdy człowiek przecież z czegoś żyje, musi zarabiać, żeby żyć. Takich alimenciarzy co nie płacą, bo wydaje się im, że są cwani, to ja bym kierowała do przymusowych robót, żeby zarobili na te alimenty. Wtedy i Państwo nie ponosiłoby kosztów i matki dostawałyby kase na dzieci. Ja nie jestem za tym żeby przenosić obowiązek płacenia na drugich małżenków. Czyli ani Celi nie powinna płacić, ani mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę, mieszka w wawie, ma męża z odzysku i dopoki nie mieli wspólnego dziecka mieszkali na 28m w kawalerce. Jej mąz ma syna z poprzedniego małeżnstwa- nie moze go widywać. Gdy urodziło im się dziecko postanowili kupic większe mieszkanie - uwaga zamienili te 28m na 34m na dwupokojowe. Facet zarabia 1tyś zł miesięcznie, alimentów płaci 500zł, koleżanka zarabia 2,5 tyś zł. Spłacaja raty kredytu za nowe mieszkanie 1tyż zł miesięcznie. Więc on ma 1tyś + jej 2,5 tys = 3,5 tys - 500zł alimentów-1tyś zł raty = 2tyś zł im zostaje z czego to ona utrzymuje dom i męża i dziecko :( No bo 50% zarobku męża idzie na alimenty. W ubmiesiącu exia wywalczyła podwyżkę alimentó na syna. Facet teraz ma 700zł miesięcznie alimentów :( bo sąd wział pod uwagę zarobi jego drugiej żony, ale juz nie raczył wziąc pod uwagę tego, ze jego druga żona ma roczne dziecko i płaca 1 tyś zł rat miesięcznie za mieszkanie :( Poprostu żyć nie umierać ! Ciekawe ile on da pieniędzy drugiej żonie na ich wspołne dziecko! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, idąc dalej, gdyby tego ojca nie daj Boże dopadała choroba czy bezrobocie i nie mógł by zarabiać,albo poszedłby w swiat i tyle by go widzieli, a jego exi udałoby się dostać dobra pracę za powiedzmy 3500 zł/miesiac, to tak jak pisała Emma, czy Twoja koleżanka mogłaby pozwać exie o alimenty na swoje i meża dziecko??????????? No bo bo jak tak robić i brać alimenty to sprawiedliwie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh Yennka ja nawet o tym myśleć się boję, zwłaszcza, ze miałam już próbke matki polki niepokalanej, której siłą dziecię robiono, i jakże okrutnie porzuconej na pastwę losu - kurwa !!!!!!!!!!!!!! Czy te patałachy nie mogę raz a dobrze zająć się ta kwestią , tylko co 4 lata tak jak z aborcją grzebać się w tym ?????? :( Masz rację Serduszko koniec !!!! Ale chyba sobie kawusię zrobię i podelektuję się dobrym smakiem, bo być moze za jakis czas to będzie mnie tylko stać lurę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżwieżyłam... podcieniowałam, podcięłam grzyweczkę na \"cipciaczka\" :D A dziś jeszcze zrobi mi mamcia pasemka blond :D A co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a wogóle to mi policja podniosła dzisiaj ciśnienie. Pamiętacie zajście z fryzjerką z grudnia, jak debilka mnie od kurew wyzwałą, a policja mi powiedziała, ze ona jest nie tego i żebym jej unikała? Ostatnio tez o lombardzicy pisałam, i wspomniałam że Edzia wybiegła do policjantów i darała sie na mnie i na J. No kurwa dzisiaj J dostał wezwanie na pały jako uwaga osoba podejrzana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No kurwa w jakim ja kraju żyję ?????????????? Pytam się?????????????// Jak policjant pieprzy fryzjerkę to ich sprawa, ale żeby od razu ze mnie i z J robić podejrzanych o ubliżanie debilce?????????? No tak się wkurwiąłm dzisiaj, ze pałom nie daruję tego, o nie nie tym razem. J powiedział do tej kretynki, ze uzgodniliśmy przy policji w grudniu, ze nie rozmaiwamy, ale kretynka zaczełą drezc sie na niego , ze jest pojebem, a ja kurwą więc J jej powiedział wal sie !! No i zwrot wal się - jest kwalifikujacy wg tutejszej policji człowieka do podejrzanego o przestępstwo!!! Więc kurwa, jak mnie to szmacisko wyzwało od kurew to ja ją chyba tez moge podać na pały jako podejrzaną o popełnienie przestępstwa tak czy nie??? No bo skoro za wal sie jest się podejrzanym , ty chyba za kurwę Edzia powinna tez odpowiedzieć ?????????????????????????? jessssssssssssssssssu chcę do miasta !!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedługo wybywam laseczki. Włosy tez malowałam, chciałam by wyszedł taki kolor jak ten na zdjęciach z wakacji,ale nie wyszło :-( a tak lubię tamten kolor, niestety na podkładzie pasemek od fryzjera nie da rady zrobić. Kawy mi dziś juz nie trzeba, w pracy jest taki młynek ze nie ma czasu w dupę sie podrapac. Buziaki. I do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, ale ona nie ma kasy fiskalnej , więc jak udowodnię, ze to ona mnie obcieła??? Ona jest na ryczałcie chyba ? - no skoro kasy nie ma , to nie mam pojęcia jak ona ten biznes kręci ??? :( Tzn jak kręci to widzę, ale jak to od strony oficjalnej wygląda nie mam pojęcia :( Ależ mam ochote ja kopnąć w tłuste dupsko wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :D:D:D:D:D:D:D:D ale wiesz co ?? boję sie o moje włosy :D:D:D:D:D:D:D:D pal licho odszodowania, jak przez parę miesięcy musiałabym siedziec w mieszkaniu zamknięta lub w peruce paradować :D:D:D:D:D:D:D Już mi sie humor poprawił, gadałam z J, ze pały go wzywają jak podejrzanego - ale se chłop ulżył w przekleństwach :D:D:D:D:D:D pierwszy raz coś takiego od moje słyszałam :D:D:D:D:D:D:D Chyba tutajsza policja będzie miałą teraz dużo pracy ? :D:D:D:D Juz ja się o to postaram :P A Edzi kretynce nie daruję , już dzownię do szkoły, z której ma uczniów i robię jej koło dupy - tak mi przykro :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, złóż doniesienie na nią do skarbówki:P:P:P:P:P że na lewo.... ostatnio jest taka moda w Łodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×