Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Serduszko , a nie szkoda ci twoich pieknych oczek na puste łzy??? Ja rozumiem łzy szczęścia , radosci, ale smutku ???? hmmm mnie od jakiegoś czasu bardzo szkoda moich łez :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A szczerzyc sie mogę do woli - byleby tyle chętny się trafił :D:D:D oczywiscie jako zródło mej inspiracji :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się smieję z Waszych wpisów:):):):) Mój jeszcze z pracy nie wrócił i przez cały dzień do siebie nie dzwoniliśmy. Widać ,że foch go trzyma. A ja jakoś nie potrafię do niego pierwsza zadzwonić. Dlaczego znowu ja mam mu się pdlizywać. Z tym śmiechem to macie racje. Wtedy facet nie wie o co chodzi. Ale nie jest mi teraz przy nim do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeeee ;) Ninke bez załamki proszę ;) To wyślij mu sms-ka ;) coś podobnego : Kociaczku mój kochany, stęskniłam sie za twoimi pazurkami Mrałłłłłłł I raczej to nie będzie wyciąganie reki, lecz bardziej jej kąsanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie zacietrzewienie teraz w tobie jednynie eskalację tego spowoduje , napewno to nie poprawi waszych relacji :( A następnym razem, od razu reaguj na focha ;) Bedzie dobrze ;) I zaręczam gorszych upariuchów do pionu takim postepowaniem doprowadzałam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywitaj go Ninke śmiechem... powiedz, że przypomniało Ci się, że ostatni raz tak fochowatego faceta miałaś na początku liceum, gdy chłopcom często hormony do głowy uderzały i woleli sobie milczeć wymownie niż mówić cokolwiek... ;) Dezorientacja murowana... nie odzywasz się schodzisz mu z drogi, aż tu nagle witasz go takim tekstem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi w tym właśnie rzecz, ze te moje oczy chyba produkują nadmiar łez... Uchodzą z byle powodu. I jak chciałabym nad tym zapanować to się dławię... Może z wiekiem mi przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo z tym chłopakiem z liceum niezły pomysł , tylko zamieniłabym, ze to chłopak kumpeli , bo jak wrażliwy to jedynie usłyszy, ze go porównujesz do ideału z liceum :( i nici z palu A . :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) no z wiekiem wiele rzeczy mija, a najszybciej to chyba wiara w ideały :( ehhhh ;) Mój 2 godziny temu dzwonił, ze już jedzie do mnie i za 30 min mnie utuli ! Tiaaaaaaaaaa i tule się kocem, bo mojemu znowu zegarek skradzino, a moze na komunię nie dostał ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, , fajne Wasze rady. Ale na smsa, może nieco innej treści odpowiedzi nie dostałam. A przywitał mnie z taką grobową miną ,że nie było mi do śmiechu i przymilać mu się nie chciałam. A teraz siedzimy w oddzielnych pokojach. Nie chce się odzywać to nie! Za chwilę obejrzę M jak miłość to się trochę rozerwę. Ale przynajmniej Wy mnie rozśmieszacie, a sposoby wasze kiedy indziej wykorzystam , bo nie wątpię ,że się przydadzą niestety. Już nie zanudzam tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) to go zapytaj czy dostał smsa ?? ja bym zapytała - ba zawsze pytam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i oczywiście dopraszam sie też jakichś wyznań ale już w oczeta :D:D Mówię ci działaj ;) nie zasypuj gruszek w popiele czy jakoś tak .... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No i powiedz mu, ze zycie jest za krótkie na takie dąsy :P bo ty masz lepszy sposób na spędzenie czasu niz ogladanie tv, bo to mozesz i bez niego robić, a z nim to masz ochotę ....... ;) ehhh to już wasza słodka tajemnica co lubiecie razem robić ;) Dla odmiany proponuję sexowne pończochy ;) (sic) Buzia ;) PS i wacale, ale to wcale nie smucisz ;) przecież od tego sa koleżanki no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już nic nie zdziałam, bo mój poszedł spać. Ale wkurza mnie ,że to ja mam mu tak nadskakiwać a on tylko wymyśla i mu nie pasuje. A napisałam mu jeszcze potem kilka smsów i na żadnego odpowiedzi nie dostałam. No to teraz ja też olewka. I zadręczać się nie będę bo chcę spokojnie zasnąć i kolorowo śnić. a wiecie ostatnio śniło mi się ,że urodziłam córkę i nazwaliśmy ją Marlena Edyta. Na jawie takich imion bym nie wymyśliła. Dobrej nocki moje drogie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładne sposoby :P Johny ma mi oddać piękną lampę z tykwy i dziś napisał: Jakoś podrzucę ale nie chciałbym się z tobą spotykać. No jasne, że nie chce. Musiałby mieć odwagę, żeby spojrzeć mi w oczy po tym co mi zrobił. Nikt nie lubi oglądać wyrzutów własnego sumienia. Szczególnie gdy mają dwie ręce, dwie nogi i żyją. Jak zwykle pan jest wygodny dla siebie :o Masturbacja własnego ego ;) Zresztą ja też nie mam jakoś ochoty go oglądać. Podrzuci lampę w nocy i zostawi przed drzwiami pewnie. Jak złodziej. Ups... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mu odpisz ; Ze wolalisz wlasnoreczne pocieranie łechtaczki do konca zycia niz fiuta doczepionego do czegos o IQ bliskim szczotki do klopa. Groszku po takim sms-ie faktycznie bedzie miał podowy do unikania cię :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, nie............. moje drogie to nie mój pomysł, właśnie przed chwila to przeczytałam- ale niezło co??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) to przestań nadskakiwać :P tylko bądz kobitą ;) ze wszsytkimi fochami, płaczami, wrzaskami i usmiechami, zalotami itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, Ninke macie maila Babko w końcu doszedł i już odpisałam, mam nadzieję że tez już dotarło Garni jak tam w domciu? jak Kubuniek? Net chyba mnie zlewasz...;) Serduszko, Zielony Groszek ❤️ Celi jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi chyba Cię już nie ma.. podobają mi się Twoje porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś, tylko za użycie ich w realu nie daję gwarancji - pamiętaj o tym :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zwłaszca jak coś sobie już upatrzyłas :D:D:D:D:D:D:D Ale za sms od groszka do jej byłego faceta daje 100% gwarancję :D:D napewno będzie chadzał chłopczyk kanałami po takim wyznaniu :D:D Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi tekst fajowy. Ale ja nie jestem taka. W myśl stopki Yenki... :) Poza tym to świadczyłoby i o mnie. A on sam wystawia sobie świadectwo kim jest :o Najdziwniejsze jest to, że zachowuje się tak jakbym to ja była winna temu, że mnie nie kocha+(ł). Absurd jakiś, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Groszku, własnie o Tobie myslałam, jak mi się dzisuda napiszę do Ciebie, bo nazbierało się kilka spraw. Celi, tekst świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 emmo, dziękuję za maila.Te moje pytania to tak raczej z ciekawości niz pod własnym kątem..........chociaż kto wie co nam pisane......... Ale włos jeżył mi się na głowie, jak czytałam o tych absurdach. Nasze kochane polskie prawo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszku Zielony Smutny
On to jest psychopata co? Ale też wiem jedno-ze jak on tak pisze to sa to gry i zabawy dzieci ułomnych i wydaje mi sie ze mysli całkiem na odwrot...Troche juz jestem na tym swiecie i czesto tak jest ze odbieramy cos tak-a w rzeczywistosci jest zupelnie inaczej... Ale trzeba bylo troche do pionu Go postawic po takim smsie...ma chlopak wskazania do szpitla gdzie naprawiaja głowki ;-) ;-) Pozdrawiam! Ninke-->bo Ty za dobra jestes,i tak to juz jest..bo gdybys Ty miala takie fochy to On by tego na pewno tak nie znosił..Ale pomysl czasami o sobie,bo to wykancza taka atmosfera beznadziejna ;-) Jak Ty o siebie nie zadbasz to kto? Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...... wczoraj coś pisałam, żę nareszcie mnie głowa nie boli.... No i wykrakałam, jedno już wymęczyłam...drugie przede mną. Masakra..... Groszku, trzymamj się ciepło. Ninke...nic na siłę, są osoby, które lubią mieć kilka cichych dni.Strzelać fochy. TYle tylko, że wówczas nie widzą tego, że smucą innych. yenka🌻 emma, babka, serduszka, celi...uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, dzięki za telefon. Napisałam do Ciebie. Ninke, pomarańcza dobrze radzi. Foch za foch. Moze go to czegos nauczy. A najpierw spróbuj pogadać z nim, moze to coś da???? Buziaki i uciekam w pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, to nic na siłę odnosi się Ciebie, nie mężą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ;) A ja myślę , że ksieciunio Ninke jest taki jak mój były tj potrafił focha strezlic i nawet przez tydzień się nie odezwać-bo po co :( Nawet ja go przepraszałam za czego nie zrobiłam, lub żekomo zrobiłam to tez był foch :( No i nic na palanta nie działało :P Ocknął się dopiero jak zaczełam kwiatki z pacy przynosić, bo zauważył, ze chyba ma konkurencję, ale zaczaił o co biega trochę za pozno :P Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×