Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

O ex to twierdził, że walczył do końca... Ale taką ma taktykę... jeśli czegoś nie widać, nie mówi się o tym, to problem nie istnieje. O poprzednim związku twierdził, że najgorszy był ten czas \"zawieszenia\" zanim podjęli decyzję, że jednak nic z tego nie będzie. Tym razem podjął decyzję w ciągu jednego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, jesteś świetną babeczką, masz w sobie wiele miłości i na pewno znajdziesz kogoś, kto tę miłość odwzajemni. Nie chce Ci sprawiać przykrości, ale on tej decyzji nie podjął w ciągu jednego popołudnia. Musiał się z niż nosić od jakiegoś czsu, tylko nie miał odwagi powiedzieć Ci o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak... może nie... nie wiem. wieczór wcześniej mówił coś zupełnie innego. Wydaje mi się, że był szczery. Może wydawało mi się... może nie... nie wiem. Skończymy już ten temat. Proszę. Ani, masz wiadomość na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż powidział mi, że mnie kocha, przytulił.....................a 10 minut później odkryłam, że ma romans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pracuję, wcinam jabłko i myślejako pokorny był mój księciunio dzwoniąc przed chwilą do mnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem zajrze jeszcze dziewczynki, trzymajcie się i nie dajcie smuteczkom. A moje paczki nie przyszły 😭 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie jakie poczucie homoru ma nasza babka :D:D:D:D poniższy link wkleiła innych kobietom/dziewczynom, na innym topiku, ale że mnie ten link wyjątkowo pasuje do Groszka nastroju to pozwoliłam sobie Babko przekopiować ;) http://www.ret.pl/motylek/ A swoją drogą Babko ów motylek robi wielką furorę wsród moich znajomych :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko koniecznie wymagane są głośniki lub słuchawki :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ;) bo my czytamy te same topiki ;) ja tam kiedyś też pisałam :( ale teraz juz tylko czytam :D ale motylek jest extra :D:D:D:D:D:D jak masz więcej takich to ja poproszę ;) Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Babko :D:D:D:D:D:D:D:D Motylek jest odjazdowy :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek:):):) Garni.....ale kochaniutki Wasz Kubuś. Tak mnie maleństwo rozczuliło. Dużo szczęścia i zdrówka dla Was. A za moim się nie nadąży. Dziś się przymilał i może chciał zatrzeć swoje złe zachowanie. Chociaż i tak wyszło ,że moja wina. Akurat! A telewizor to trochę wydaje mi się za dużo. Muszę się przyzwyczaić. Ja to zawsze z trudem wszelkie zmiany przyjmuje. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni....... piekąco-ciągnący szew pomocz w słabym roztworze nadmanganianu potasu. Co do karmienia- normalny kryzys...... uwal się odłogiem i niech mały ssie ile wlezie. Tylko nie daj mu pogryźć brodawki bo będzie bieda..... a i jeszcze jedno!!! Nie daj się zwariować z odkażaniem brodawek bo popękają na bank, szczególnie przy pierwszym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko, witaj , ściskam Waszą trójkę bardzo mocno...no niestety przy dzidziusiu tak jest, zero czasu....szczególnie cięzkie są pierwsze dwa tygodnie, gdy mama obolała, a jeszcze nie wpadliście we własny cykl. Motylek też bardz, bardzo mnie się podobał, ale on nie ma tak wszystkich w doopie, zauważyłyście, ile zawisł, żeby nam prawdę o swoim życiu opowiedzieć:) emma, biore się za @. Wczoraj wieczorem zajęłam się inwentaryzacją porcelany, natchnełyście mnie... skutek jest taki, że wróciłam do filiżanek Lomonosova na codzień i pozmieniałam talerze... Fajnie było, teraz mamy niebieską nagielską porcelanę Wedgood;) Trzymajta się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek rzeczywiście fajny, moja Niuńka aż zaczęła klaskać jak go zobaczyła! ..dobrze, że jeszcze niewiele rozumie ;) u mnie pogoda piękna, jak do weekendu wytrzyma to czuję, że pojedziemy na wycieczkę nad morze, bo już mi lepiej coraz. zajrzałam ostatnio kilka razy na \"kochanki\" ale tam jest jatka, każdy na każdego niemalże.. ale najbardziej ciśnienie mi podnosi topik dla samotnych matek, ostatnio chciały \"obijać ryje świrom\" (czyli ojcom swoich dzieci, jakiś slang mają swój chyba ;) ) mówię Wam, lepiej działa, niż kawa, zwłaszcze, że mnie kawa usypia...o właśnie KAWA...kawa z mlekiem...mleko..Garnierka! co u Ciebie? jak się czujesz dzisiaj? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, wysłałam Tobie emilka w tonacji porcelanowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmo, zaryzykuję, że byś się tym mailikeim zmęczyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka🌻 po prostu jestem maniaczka..... a z polskich producentów najpiękniejsze wzory ma Porcelana Śląska i BGH.... i bardzo miłe są też ceny;) Ćmielów się nie umywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam na szkoleniu na Ślasu ogladałam wystawę Porcelany Ślaskiej. Bardzo ładne, ale to co akurat proponowali to nie mój gust. A teraz uciekam do domu. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×