Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Emmo, ja mam dużo zabezpieczeń i żadnych reklam nie mam ;) no chyba, ze sama sobie jakąś otworze :D:D:D:D:D:D:D Ani , a o czym ty napisałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani jakie teksty?? i jaka stornka do ukarania?? oj jakimiś szyframi sie posługujecie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.................... wy o privie gadacie ;) a ja biedna szybko przeleciałam wzrokiem podane www i jakoś zgłupiałam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani napisałaś że trzeba stronę pociągnąć ..... no i ja sobie dorobiłam, że to chodzi o www i biedna sie przestawiłam na szybkie czytanie i nic tam co nadaje sie do ukarania nie wyczytałam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, odkryłaś mnie, chcę wykorzystać konekcje prawnicze Anouk żeby byłą udupić :P a tak poważnie to muszę się wywiedziec prawniczo bo coś mi się postawa adwokacka nie podoba...a nie mam takich znajomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby mi tylko przyjaciółki nie zastrajkowały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neski coś nie widać ostatnio.. zresztą im więcej opinii tym lepiej, wiesz jak to jest w prawie, sporo jednak zależy od interpretacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się nie zaczytujcie tak o samotnych matkach. Jeśli któraś nią będzie to pewnie ja... jak nie będzie szansy na faceta który będzie mnie kochał i chciał miec ze mną rodzinkę :( Yhhh c`est la vie ... czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, bo Ciebie palnę!!!!!!!!!!!!! I to mocno!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam :P No co? :P Mam rezygnować z marzeń i uzależniać je od tego czy facet będzie chciał czy nie? Banki spermy jakoś przecież funkcjonują... i to całkiem nieźle ponoć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę słoooońce. Na rower .... ta pogoda pogłębia tylko mój smutek :o Cały dzień tak pada, że nawet do Empiku nie chciało mi się iść po pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dopiero teraz mam chwilke dla siebie ..................troche późno ale to zawsze coś. Od paru dni zyje tylko Vatami ......................przepraszam za słowa ale do orzygania a jak widze te rózowe deklaracje to mnie nosi. A do tego dołozyli mi zajęć na studiach że całe weekendy spedzam na uczeli jak wracam to nawet mi sie umyc niechce i tylko siłą przyzwyczajenia biore prysznic ......................i tak ma byc do sesji koszmarek . a jakby tego było mało to po waszych rozmowach na temat autek zapragnełam byc mobilna i zapisuję sie na kurs na prawo jazdy bo takiego nie posiadam ( jakos nie było mi potrzebne ) a że kurs jest unijny to postanowiłam że musze dac radę i basta. Tak więc czasu mam coraz mniej i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek - ja tez cię pacnę :O jak nie przestaniesz głupot wygadywac !!!! Whim ;) ty się pospiesz , bo maja wprowadzić, jakis przepis i przez pół roku po zadaniu egzaninów na prawko będziesz musiała z kims kto ma dłużej prawo jazdy jezdzić w specjalnie oznakowanym pojezdzie - ale kicha :P , jednak licze na to, ze tego zapisu nie wprowadzą w zycie :( Juz oczami wyobrazni widze siebie jako przymusowego pasażera swoich dzieci z \"kogucikiem na dachu\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pierwsze skrzyżowanie i zawał :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek nie marudaj z tym rowerem, tylko pakuj się i smigaj do mnie na narty :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D trochę jest ten śnieg błockowaty, ale amatorzy okupują stoki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi i nie piszę. Nie potrafię się z moim dogadać , bo on ciągle jakieś numery odwala. I czy to jest czepanie się ,że wychodzi z domu i nie mówi kiedy wychodzi , gdzie, i o której będzie. Nawet mogłabym znać odpowiedz na jedno pytanie ostatecznie. I jak coś trzeba zrobić to zawsze , no prawie zawsze jest to robione w awanturze. A najlepiej zrobić awanturę ,żeby tego nie robić. Cudo techniki mało mnie cieszy w tej sytuacji. Choć fajnie się ogląda. Poczytałam trochę polecanych linków:) i odniosłam wrażenie ,że samotne matki tam jakby z innej planety były. Nie ma to jak nasz topik. Nie wiem jak Wy ale ja w realu nie mam odwagi komukolwiek ponarzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke ja nawet jakbym miała odwagę to nie mam komu.. a może go coś gryzie? bo wygląda jakby go cos gryzło. może zapytaj poprostu o co chodzi, powiedz, że od jakiegoś czasu jego zachowanie Cię niepokoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek bo Cię wszystkie palniemy i Ci się odechce banków spermy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma........ja to nie potrafię do niego dotrzeć. Sama jestem poddenerwowana i taka na nie. Tylko szkoda mi tego spokoju, który zbudowaliśmy a tu znowu ten spokój runął. Dla odreagowania, obejrzałam właśnie komedię romantyczną na Polsacie. I tak mi się zatęskniło za taką miłością. Ja to jednak taką romantyczką jestem. Czasami mam wrażenie , że nie przystaję do tego świata. Wiem ,że nic nie jest idealne. Ale dlaczego druga osoba powoduje ,że zamiast uśmiechać się chce mi się płakać. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) Buziak dla ciebie na poprawę humoru ;) Moze dzisiaj juz będzie spokojnie i romantycznie ?? ;) Czego ci zycze ;) Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam Wam powiem,że gdyby mi się inaczej ułożyło i nie miałabym dziś dzieci to zafundowałabym sobie dziecko z banku.......:P Tyle, że Ty Groszku to masz jeszcze DDDDDDUUUŻŻOOOOOOO czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×