Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Net! Jak miło, ze jesteś wśród nas w tygodniu! Miałaś być dopiero w weekend,a tu proszę jaka niespodzianka! :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecy zazwyczaj dorzucaja czarne. Groszek, co o tym myslisz????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, niestety - nie dam rady dziś z Wami pisać - złe samopoczucie plus miliony spraw do załatwieniaplus maskara dzis dosłowie w pracy. Buziaki - Garnierka, Serducho dobrze radzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) a ja od rana walczę z bałaganem - mam jakiś głupi dzień , nawet krzywo ułożona mata na stole wyprowadza mnie z równowagi :( J. uciekł z domu - wcale mu się nie dziwię :( a ja nie moge nad tym zapanować 😭 wszystko przestawiam i ustawiam do linijki :( ktoś mi w nocy śrubki poluzował - co ja mam teraz zrobic :( ehhh zmykam dalej ustawiać ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem więcej Ani, oni dorzucają czarne z pestkami. Zresztąich oliwki są zupełnie inne niz te \"nasze\" w słoiczkach. Tamte są dużo bardziej słone, oleiste. Te nasze smakują jak namoczone w wodzie :o Ach... się rozmarzyłam. W dodatku oni mają takie gatunki oliwek co to wielkości śliwek są :) Mniam, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tamte są z lekka suszone, pełne miąższu, wielkie i granatowe.... takie greckie oliwki (chyba nazywają się \"kalamata\") można kupić w EPI we Wrocławiu. I wdałam się niepotrzebnie w dyskusję z dziewczynami z topiku Kaliki, bo to, co zobaczyłam w dwóch postach targnęło mną. Podobnie jak mdła reakcja dziewczyn, tylko majka odniosła się do tego. Reszta milczała i jakby przeszła nad tym do porządku dziennego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis idziemy do lekarza pierwszego kontaktu z kubusiem- to spytam juz zaufana pediatra kazala wykluczyc mi mleko i mlekopochodne rzeczy.. jak jadlam je mial sraczke- nie jem- nie mozer sie załatwic wyslalam wam zdjecia- prosze napiszcie do mnie sertducho i ka...bo nie mam waszych maili outlook mi skasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy kaprys
A u mnie dalej ściąga:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, napisałam. Filmik się ściąga :) A wiesz... podobno nie można także jeść warzyw, które zawierają małe ziarenka. Np. pomidory, ogórki. I takich też owoców jak truskawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo zyję. Dobrze,ze kolega poszedł do sklepu - przyniósł mi jesc, bo padałam. Zdjecia Kuby obejrzę w domu. A , jutro mnie nie będzie w necie raczej. Więc klikajcie tak jak dziś - mało - bedzie mniej zaległosci w czytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, a jak piszecie, że piszecie ;-) na innych topikach to dawajcie linki, bo ja juz oprócz nas nie czytam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Gdy maż ma dziecko z inną kobietą.... ka tez jestem do tyłu, ten post pomarańczowy skasdowano i jak to mam w zwyczaju syskutuję sama ze sobą, czepiam sie, nie wiadomo czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :( daj im spokój :( nawet nie wiesz co one za koszmary za miast życia mają, a ty im jazde robisz o pomarńczowy wpis :( zapomniałaś jak my byłyśmy na uczuciowym ? jakie jazdy nam pomarańcze rewolucjonistki serwowały ???????? Nastepnym razem od razu zapytaj czy możesz jakis post wykasować i jeśli sie nie zgodzą to wtedy rób im jazdę ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, POCZYTAJ tu- http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,54926,1329741.html Wprawdzie brak tam konkretów, ale jakieś wnioski mozna wysnuć. Nudzi mi się przeokrutnie dziś! Zajęcia mi przepadły.... Pokój swój cały wysprzątałam, notatki uporządkowałam... Nawet mamę wyręczyłam i obiad ugotowałam... No i dalej mi nudno!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i skasowali pomarańczowy wpis ale ja mam wydrukowany ;) bo jak napisałaś to sobie wydrukowałam do czytania bo nie mam jakoś czasu czytać wszystkiego..chyba wiem o co chodzi nawet bo przejrzałam ale jak doczytam to się chyba zdołuję, bo jakoś mnie takie komentarz pomarańczowe ostatnio dołują, tak jak na \"DRUGICH ..\" najpierw pyta a potem jedzie po całości ni z gruszki ni z pietruszki, o dupie Marynie, żeby się tylko wyżyć, nawet nie doczytawszo o czym jest topik i kto ma jakie zdanie...ehh..szkoda gadać, nie rozumiem takich ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to a'propos tego co Anouk zbulwersowało dziś u Kaliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjąc tyle lat, może i powinnam sie mniej bulwersować, ale niestety czasem się to nie udaje. Jestem chyba ułomna..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj chciałam coś upiec bo wczoraj obiadu nagotowałam na 4 osoby, więc się na dzisiaj ostało ;) a tu w każdym przepisie mi czegoś brakuje, jak nie śmietany, to miodu i w końcu robię murzynka a tu nie mam margaryny, no wiecie co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk to ja jestem chyba jeszcze bardziej ułomna, bo mnie nie dość że bulwersuje to jeszcze łapie doła :( Yenny ja czasem na drugich sie produkuję a ostatnio u pana który jest rozdarty, ale ma za to świetną teorię i myśli, że sobie tak juz wszystko wytłumaczył, że jego rozdarcie go uszlachetnia...pod starym nickiem wszędzie (jak juz chyba pisałam z 10 razy) Serduszko a próbowałaś przemeblować pokój? albo pozamieniaj się na rzeczy w szafach z mamą ;) Net no i gdzie się podziałaś? wpadła, narobiła nadzieji i nie ma...pewnie będziesz w weekend? Garni Kubuś jest śliczny! i bardzo się ładnie uśmiecha :) moja córcia była w niedzielę pierwszy raz na huśtawce, też Wam zaraz wyślę, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam kilka "ę" ale to dlatego, że o tym obiedzie najpierw i cieście pisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, prasowanie....najbardziej znienawidzona przeze mnie czynność. Jak rozstawiam deskę i wyciagam żelazko, mój mąż ma w zwyczaju pytać się mnie, czy wszystko w porządku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grani i Kubusiu :D:D:D:D:D:D:D Dziewczyny - czy wiecie jak wyszorowac szuflade do pralki ? tzn wyjełam ja, ale przez 2 tyg. jej nie myłam i teraz mam coś co przypomina jakis śluzowaty nalot bleeeee czym to wyszorować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstawiam do miski, zalewam wodą z ludwikiem i tak sobie leży całą noc, potem szczoteczką ją myje i jest czysta!!!!!! Z poradnika młodej gospodyni domowej, powoli przeczucam się na LPRowskie standardy funkcjonowania kobniet w społeczeństwie. Jeszcze komuś jakąś radę odnośnie gospodarstwa domowego?????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×