Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

polecam grzanki francuskie na słodko ;) ja będe sobie za chwilkę robić z czekoladą, albo konfiturkami - mniam , mniam ;) robi się szybko a jakie zapachy wanilii w domu sa - ho ho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku przypomniał ci się motylek :D:D:D:D:D:D:D:D ale on miał tam wszystko, ale to wszystko :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, przepis poprosze. Moze polecę do domu po toster i mi przejdzie złosć??? Groszku, już czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Yenny ale nie ma \"u siebie\" teraz z księciuniem jest: u siebie :) i nie podpuszczam, taka myśl mnie naszła :D ok więc gotuj bez noża :) -> groszku poszedł @ i bardzo dobrze, nie strój się, naturalnie i z luzaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka nie trzeba tostera !!- patelnia jest potrzebna ;) składniki mleko jajka ok 2 szt cukier waniliowy cukier zwykły bułka podłużna - tutaj zwana wekiem - takieicoś miedzy chlebem, a bułką w smaku ;) 2 łyzki masła i olej + dodatek lub kilka(dżem, czekolada, konfitury, miód , owoce z puszki ,serki homegenizowane itp) A więc w mleku rozpuszczamy ok 3 łyżeczek cukru waniliowego dodajemy ok łyżki czubatej cukru zwykłego(można dodac więcej jak ktoś lubi słodko) i rozpuszczamy ( nie musi być dokładnie) Jajka rozbijamy na głebokim talerzu i roztrzepujemy . Bułkę pokrojoną w skośne kromki moczymy w mleku az nasiąknie nam to , nastepnie w roztrzepanym jajku i smazymy na bardzo goracym masle z olejem z obu stron. Mozna jeść na ciepło i na zimo, ja wolę wersje na ciepło bo krem czekoladowy mi się ładnie rozpuszcza ;) Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszyskim, jestem a weekend miałam zabiegany i wstawanie o 6 było dla mnie najgorsze. Niedzielny test zdałam na piątkę:) ale inaczej być nie mogło. I jeszcze była nasza rocznica. I wiecie mam nadzieje ,że ten drugi rok będzie lepszy od tego pierwszego i nie będę musiała się ta denerwować. Bo mój tak jak u Garnierki pamięta pewne nasze ustalenia tylko przez chwilę. A potem znowu afery. Póki co jeszcze jest spokój. Garnierko......Kubuś śliczny i coraz bardziej do taty podobny. Emma.......dziewczyny wyglądają jakby bliźniaczkami była. Sliczne koleżanki. Serduszko...... ja nie dostałam zdjęć:( a tak bym chiała Cię zobaczyć. Yenny....mój to też nie rozumie tego pisania do Was. A ja cieszę się ,że ten topik jest i ,że na mailiki mogę odpisywać. mumi......dobrze,że dałaś Twojemu termin załatwienia jego spraw. Facet jak nie chce być z żoną to po prostu nie będzie i nie będzie zwalał na to ,że rozwiedzie się jak jego dzieci będą miały 18. To tylko jego wymówka . Więc radziłabym uważać. Celi.....cieszę się ,że Ty uśmiechnęta. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, oni awsze tak mają. Zdązyłam napisac do ciebie ze nim jest ok i już wkórwił mnie do łez. Tacy są - jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi.....te graneczki też lubię i nawet z chleba czerstwego są ok. Ja najczęściej jem w wersji pikantnej tzn do jajka mleka dodaję sól. pieprz, paprykę . Maczam w tym bułkę lub chleb i na patelni smażę. A potem jem z ketchupem. Lubię też z żółtym serem. Ale mi smaka zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem! Witam was! Wróciłam z zakupów. Poczty jeszcze nie sprawdzałam, ale zaraz to uczynię i poodpisuję na zbiróweczki, które tu zapowiadałyscie i opisywałyście po krótce ;) I zaraz naskrobię coś więcej tutaj. Zaśmiałam się wiecie... bo ja szaleję za kremami i maseczkami rozświetlającami, tudzież takimi balsamami do ciała, a wy mi piszecie, że wyglądam świeżo... Dziękuję! ❤️ widać moje kosmetyczne zabiegi nie idą w las ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ksieciunio zaczyna mruczeć przez sen i pokasływać, chyba będzie sie budził, ciekawe jak dalej potoczy sie wieczór???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) ale wstawanie o 6 :( makabra :( Fajnie , ze wam sie układa ;) aż miło przecztać, w końcu moze jakies dobre fluidy i do nas dotrą ;) Buzia ;) ps Gratuluję zdania testu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) a wersji na ostro nie próbowałam :( ale skusze sie na 100% zwłaszcza, że słodycze mi nie wchodzą zbytnio :( zwłaszcza wersja z serem brzmi bardzo kusząco i smakowicie ;) a nawet mam jakis ostry serek :D:D:D:D Ninke jesteś wielka - wiesz? :) Yennka - tylko spokojnie ;) Serduszko ;) ty wyglądasz powalajaco i pochwal się tymi maseczkami - chociaz mnie na strosć to juz nic nie uratuje, ale chociaz będe miała uciechę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio słucham wykonania Miedzynarodówki przez panią poseł Senyszyn, którą uwielbiam i płaczę ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, są takie w rossmanie, w saszetkach od Dermiki. Ja używam, tej o nazwie energia, na przemian z ukojeniem. Krem z avonu, rozświetlający... Ale wyśmienity, stokroć lepszy jest Olay, rozświetlający, tak cudownie pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszki, dzięki za podpowiedzi, my - dojrzałe kobiety skorzystamy. A o Avonowskim którm mówisz - tym najnowszym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, a ja nie mam zbiorówki od Ciebie :( Ale luzik, niemusisz pisać raz jeszcze, zeby nie odświeżać nerwów... Z tego co napisałyście tutaj domyślam się, że księciunio był dziś wyjątkowo drażniący... A może Ty tez troszke za bardzo nerwowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny.....mam nadzieję ,że Twój księciunio długo obrażony nie będzie. I wieczorek mile spędzicie. Celi.....to spróbuj koniecznie . ja dawno tych grzaneczek nie robiłam , bo znowu wyciągnęłam sandwicha i nałogowo jem sandwiche. Ale wersji na słodko muszę spróbować. Serduszko......te balsamy rozświetlające to i ja lubię. Opalenizna spalona solarium wygląda żałośnie. A jednak tyle młodych dziewczyn katuje się wciąż solarium mimo ,że są czarne i przesuszone. Ale pewnie im się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, nie wiem czy najnowszy, ale ma w nazwie, że jest rozświetlający. Ostatnio zamówiłam tak w biegu. Zobaczyłam rozświetlający i ciach-odkreśliłam, że chcę ;) No i nie podkreślaj, że wy jesteście starsze! Błagam! Bo się potem czuję jak dzieciak. No kurna i tak ludzie dają Ci mniej lat niż mam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, to Cię zadziwię, bo ja solarium odwiedzam średnio raz na dwa tygodnie po 10 min. Ale i tak się nie opalę bardziej niż na jasną brzoskwinkę, bo mojej cery po prostu się nie da bardziej przyciemnić. Taki już ze mnie bladzioch od urodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> ninke gratuluję :D -> Yenny trzymaj nerw na wodzy :) -> Serduszko nie jesteś bladzioch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) oj da sie da ;) kup sobie beta karoten + codzinnie pij 1l soku marchewkowego lub tylko kubuś , a zobaczysz efekty po 3 miesiącach :D:D:D:D:D:D oczywiscie jesli chcesz ;) ja też sie słabo opalam, a własciwie nie opala mnie słoneczko :( ale kuracja tabletkowo -soczkowa działa cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniera!!! Ty weź porozsyłaj zdjęcia Kubulka do jakichś banków twarzy i agencji, które trudnią się także naborem takich maluchów! Bo jak patrzę na małego, to mam wrażenie jakbym oglądała reklamę gerbara czy innych bobasowych używek. Serio, serio! Strasznie fotogeniczny jest. A i ja chyba znam kilka agencji, które mogłabym Ci polecić, jak chce Ci się spróbować. Poprawka, jak Wam chce się w to pobawić. ;) Emmuś, Twoja Niunia księżniczka, miałaby tak samo, ale ja nie jestem obcykana na wyspowym rynku ;) Fajnie macie mamuśki z tymi słodkimi brzdącami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×