Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Tak gapię się w kalendarz i zastanawiam, jak przeżyję czerwiec:O:O:O:O:o Dziewczynki, a gdzie jest celllllina??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk witaj w klubie........................ja mam wesoło do 15 lipca a potem to mam cicha nadzieję że uda mi sie gdzies wyjechac na pare dni . Bo w sierpniu planuje remont generalny mojego mieszkania .................. to bedzie jak wojna - huk pył i wszedzie haos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimka, a bomby?????????;)Łzy i pot:P A tak poważnie: to już Tobie współczuję, bo mam w pamięci swój niedawny remont:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się z wami witam. Jednak przylazłam do pracy :o Sama już nie wiem... może to alergia na jakieś cholerne pyłki? Oczy mam jak królik, z nosa leje się i w gardle drapie :o Fuuuujjjj. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam szybciej niż myślałam, szybko załatwiłam sprawę. Właśnie odebrałam @, Celi się odezwała do mnie, więc żyje ;-) Na razie papa - wracam do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba - to ja ale zamienie w minę ....................łzy juz były a pot będzie przy sprzątaniu :-) ale tak na poważnie to najbradziej przeraża mnie opróznianie szaf z różnych dziwnych rzeczy , które nazbierąły mi sie przez te lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, a jak masz zamknięte okna to też Ciebie boli i objawy sie utrzymują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta ;-) płynę przysiegam płynę!!!!! Garni-->napisałam do Ciebie krótko. miałam podobna sytruacje, moze nie zabrzmi to pozytywnie ale Młody mojego do lat 7 tez był kochany i stawał za mną i wszystko opowiadał,nie mogłam pojsc nawewt do ubiokacji bo juz tam był ;-) Jednak teraz jest starszy i niby rozumniejszy,ale odkad jestem w ciazy to pierze mu mozg tak skutecznie ze szkoda słów,najgorsze ze nastawia do ojca rowniez negatywnie a moze i przede wszystkim..dzisiaj żałuje tego ze traktowałam to dziecko jak swoje i choc kiedys przyznaje raziło mnie troche podejscie do tematu Celi to teraz zaczynamrozumiec skad sie takie emocje biorą..Mam dosc,i co wazniejsze odwazyłam sie to powiedziec R. ale zdjecie Kubusia z Bratem gdzie stoi na głowie-jest boskie-uważam ze wprost do ramki!! Serducho mówiłam ze bedzie ok?NO MOWILAM???? Groszek-->wydaje mi sie ze tylko okład z młodych.... pomoże :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) wczoraj wieczorem naklikałam wielkiego posta do was wszystkich i mi go zżarło, więc się obraziłam na net :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wczoraj zafundowałam sobie pierwszą ciążową zachciankę :P zjadłam az 3 kulki lodów - ale sorbetów- bo mniej kalorii :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Garni, przeczytałam @ noo powiem ci że zaczyna się u was :O ja tak mam od początku więc już u mnie luzik tzn sram na to :P i tobie radzę podobne podejście, bo inaczej to się tylko wykończysz newrowo, a i tak nic nie zmenisz, więc napisze w @ ;) ale to pożniej oki ;) Serduszko, twoje kociaczki podbiły serca wszystkich moich znajomych, a sostrzenica zapytała czy pozowlisz jej wykorzystać zdjęcie na tło pulpitu ? - plissssssssssssss ;) Ja nie moge teraz wziąć zwierzaczka :(, ale napewno ktoś się znajdzie ;) Ninke ;) podziwiam cię i to nawet nie wiesz jak bardzo ;) Trzymaj sie cieplutko i chyba spróbuj telepnąć księciuniem i uświadom mu że on nie jeste 7 cudem świata :P Ani ;) kobieto zapomniałas że jest maj ?? :O miaąłś miec urwanie głowy dopiero w czerwcu , a ty już teraz zasuwasz jak mróweczka ;) Yennka ;) tobie naklikam na priva ;) Mumi próbowała , próbowała i chmurki od śląska się zbliżają, ale mam wietr z południa, więc nici z dszczu ,a mam juz 32 w cieniu :O Groszkowa ;) ty idz po pracy do lekarza :( bo może to coś powaznego :O le[piej niech jakiś laryngolog rzuci okiem na twoje gardełko i oczeta zapuchnięte i piekące , a moze rodzinny chociaż ? Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) oj to co pisałam na kafe to bardzo okrojone skrawki zagrywek :O powiem ci tylko jedno, ze ja też jestem człowiekiem i tez mam pewne granice tolerancji na chamskie zachowania innych, ale po przekroczeniu pewnej bariery , nie ma u mnie zmiłuj :P i nie ma odwrotu :P Kazdemu daję czas na oswojwnie się , na wyciszenie, ale qrwa to nie moja wina, ze niektóre idiotki skończone do końca swego życia będą popaprańcami i ja nie mam zamiaru za to płacić . Niech się leczą, a nie zatruwają życie innym ludziom. Koniec kropka!! Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani Słonko moje, nawet nie próbuję zamykac okien jest tak gorąco. No ale w nocy jakoś było lepiej... i po wczorajszym deszczu też. A tak pomyślałam o tej alergii... bo przecież co roku dokładnie nawet co do dni zaczyna mi się to samo. A w tym roku wyjątkowo pilnowałam, żeby nie było przeciągów, żeby nie wychodzić z mokrą głową. No, jednym słowem chuchałam na siebie a i tak doopa :P Dodatkowo za oknem w pracy m,am wielką akację a na niej zatrzęsienie kwiatów. Pomyślałam, że ot może to bo jakiś tydzień ta\\emu zaczęła kwitnąć :o Jo - okład z młodego .... :P :D Zawsze i na wszystko pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w upalne dni, Groszek, zamykam w domu okna....bo wówczas mam chłodniej w domu niż na zewnątrz, gorące powietrze nie wchodzi do środka, wieczorem, nocą wietrzymy. Zaś dla mnie i nie tylko mnie oazą chłodu jest klatka schodowa, która w upalne dni przeradza się w mały plac zabaw. Moje sąsiadki, które też maja okna od południa, robią sobie plac zabaw na korytarzu.... z tym, że u mnie korytarze są jak boiska, duże i przestronne.... Groszku, a tak poważnie, weź byle jaki lek na alergie , bez recepty, nawet alertec, i zobacz, co będzie..... Albo czekaj do zimy na testy:O:O:O:O:O A może jednak się gdzieś przeziębiłaś, pięknowłosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ten link na poprawę humoru. Boskie, komentarz do newsu o ściganiu prze zES teletubisiów :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ten link na poprawę humoru. Boskie, komentarz do newsu o ściganiu prze zES teletubisiów :-D :-D :-D Wklejam znów http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,30834418,84166696,3836614,0,forum.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pj matko..... oj oj oj... recetak mi opadły ze...ojojoj też ci maja problemy!! matko jedyna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to przez ten upał :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale podejrzewanie postaci bajowych o \"zboczenia\" to chyba juz nawet nie efekt przegrzania łapatyny na słońcu , co zwyłka głupota :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Groszku ;) Ani dobrze radzi, teraz nawet przy przeziębieniu lekarze zalecają jakies tabl. przeciw alergi bo one zminiejszają obrzek noska ;) więc kofana do apteki po jakiś specyfik, z tanich i działających jest jeszcze cetalergin ;) ja tez męcze się z wysypką na łapkach :( , a teraz nic nie moge łykać, więc maziam sie maściami dozowlonymi oczywiście i dupa blada - krotki się rozrastają :O a badziew nie pomaga , musze jeszcze odczekac z miesiąc może dwa nim będe mogła coś skutecznego łyknąć :O Ale w tym roku na razie nie mam katarku, z tym że ja kwiaty lipy uczulona jestem więc mam czas :( Buzia :) ps ależ mi się spać chce buuuuuuuuu pyszczek mi się drze okrponie :O chyba zrobię sobie drzemke , kóraś chcętna ze mną na spanko wśrodku dnia???? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Tobie zazdroszczę, tego pospania, ja dziś super śpiąca, a jakoś sen dopiero wieczorkiem jest możliwy. Celi, aaaaa kotki dwa:P A ja mam uczulenie na Lenor Flameco!!!!!!! Wyprałam dwa prania, włożyłam bluzeczkę i już czwarty dzień się leczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z koszulką wypraną w lenorze?????:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Garnierko, ale wiesz... Twój Kubuś bardziej jest podobny do taty niż K. ma takie czorne włoski :) Uroczo wszyscy wyglądacie na tych fotach, tacy roześmiani, weseli... A Kubuś jak zwykle rozkosznie słodki... a tę cechę ma kubek w kubek po Tobie :) Co do @, to napiszę w @ ;) Jo*, bidulo, Tobie życzę sił aby wytrwać z dodatkowym ciężarkiem w taką pogodę! Niech spływa do Ciebie ciut chłodniejsze powietrze! A wiesz, że na pomysł żeby zabrać gdzieś mamę wpadłam dzięki Twojej sugestii. Dzięki ;) Poskutkowało :) Celinko śpioszku ;) Każdy może sobie brać moje kociaczki na pulpit jeśli aż tak się podobają :) Ja sama od razu te zdjęcie wrzuciłam na tapete :) Groszek! Ja mam to samo co Ty! Znosa mi się leje, gardło drapie, głos zmieniony, głowa taaaaaka duuuuuuża i boląca. I na ten jej ból już mi nie pomaga to co zwykle, czyli nurofen forte... A na katar kropelki do nosa także nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Nie wiem co jest, też się skłaniałam ku alergiii, no ale coś takiego dzieje się ze mną pierwszy raz. Chyba skoczę po alertec, tak jak radziła Anouk. Zobaczymy czy to poskutkuje... :O Ninke... dołączam się do podziwów Celi nad Twoją wytrzymałością! Ja bym go nie tylko patelnią z jajecznicą ukochała, ale jeszcze dupsko skopała... Czasami jest taki kochany, z tego co piszesz, a czasami nieznośny jak kilkulatek... :O Trzymaj się Ninke i wbrew wszystkiemu zakładaj uśmiech na twarz. I jemu też się śmiej prosto w twarz, za te absurdalne himery! Dbaj o siebie! Whim... ja juz teraz życzę powodzenia w remoncie, żeby szybko się skończył, gdy już się zacznie, i żeby nie było żadnych problemów. Wszystkie serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Serduszko. I cała reszta. Zaraz wybywam z domu, do księciunia przychodzi kolega którego nie lubię zbytnio. Nie chcę zamykać się w innym pokoju, a siedzieć tez z nimi nie będe. Wiec wybiorę siedo matki, do bankomatu, może przespaceruje się przez las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka , Garni macie zwrotki ;) sorrki że tak póżno, ale zrobiałam sobie drzemkę, a pożniej podwieczorek, kolacja same rozumiecie - czas teraz płynie innym torem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Wstawać śpiochy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jest ciepło i słonecznie ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim sorki, że się nie odzywałam, kompletnie czasu nie mam w telegraficznym skrócie: z ksieciuniem docierania się ciąg dalszy :( czyli..czuję pożądanie kiedy Cię nie ma (bo ja w pracy)..a kiedy jestem to nie czujesz - dopowiedziałam sobie..fuck mam 2 prace do napisania zamiast egzaminu, w tym jedna z angielskiego..na \"nasze\" :D zajmuje bagatela 111 stron, wiadomo zaliczenia, do tego jeszcze urodziny córki, pojutrze synio wyjeżdża na wycieczkę, mamcia fochem strzela ze nie dzwonię, dzieci mnie nienawidzą, ten mnie nie pożąda, śpię po 6 godzin i powoli się wypalam, a w pracy zajeżdżam się..bo być moze dostanę premię 100 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi ciepło to może i jest ale słonko schowało się za chmurami i jak dla mnie niech tam siedzi nawet cały dzień . Zaliczyłam poranny spacer do pracy - teraz zrobię sobie kawę i spróbuje popracować . Macie @ - niechciałam pisac na forum o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) cześć spioszku i ranny ptaszu zarazem ;) Mumi ;) ale numer , może im złosć na ciebie przejdzie i będą nadal cię intensywnie kochać ? napewno ;) Whimka ;) u mnie teraz też sie zachmurzyło, ale o 7 było cudnie, słonecznie i ciepło az sie obudziłam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×