Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Groszek, u Ciebie tez tak zimno jak u mnie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;) noooo ale pojechałyście :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D moim zdaniem najpierw wyrok sądu , a pozniej ogłaszanie rewelacji przed fleszami :P buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, &^^&(*^*(&()*&&$%$%#^%$&^^&&(*, komplet wycieraczek do mojego auta kosztuje prawie 200PLN!!!!!!!! Oprócz ceny zapłaconej sprzedawcy, w auto już poszło 6000:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś cieplej. Wczoraj było u mnie tak jak dziś u Ciebie. Widziałam wieczorem prognozę pogody i na Wro zapowiadali właśnie 17 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka kiedys mialam podobna sytuacje jak opisalas w mailu- i gwarantuje ci ze przyjdzie co do czego i ktos wymieknie...nie podłozy sie ..nawet w imie wielkiej przyjazni- bo to jest jednoznaczne z utrata pracy! głowa do gory oglądam ostatni odc magdy m.... no jak mogli tak go spartolic. seria zresztą cała jest naciągana.. a kubusia cos bierze- lub tamto nie przeszło.nie ma goraczki ale spi..duzo dzis spi- anormalnie w dzien nie sypia - tylko polgodzinówki ma katarek dalej niestety moze to go tak wymeczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podejrzaniewyspana..coz dzis nie wstał o 4 tylko o 5.30 :) jak to niewiele potrzeba do szczescie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie na tle dzisiejszych waszych konwersacji wygladaja moje wpisy- wy o polityce- o sprawach ważnych...a ja magda m.... no cóz :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) zerknij do skrzynki ;) ja tez pojechałam od tematu z topiku :D:D:D:D:D:D:D:D napisałam do was zbiorówkę , bo niechciałam zakłócać tutejszego nastroju ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz moja poczta na interii zyje swoim zycie od pewnego czasu ..................nie przyjmuje przesyłek ani nie wysyła wię cobraziłam się na nią ..................zachowam ją ale prosze was o pisanie @ na nowy adres: whim@vp.pl prosze o przesłanie mi dzisiejszych zbiorówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja poryczałam się jak bóbr...na końcówce magdy m - ostatnim odcinku...boshe no nie podejrzewałam siebie o takie zachowania :D:D:D:D ninke:P spodoba ci się końcówka- bo sam ostatni odcinek jest..do bani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka gdzie jesteście???? :( dzieki za wszystkie emilki ;) Babko a tobie wyjatkowo dziekuję ;) az sie w końcu uśmiechnełam ;) Ale powaznie moge teraz robić za fontanne ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo zadziałało w końcu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D hura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek odpisałam. Witajcie! Wszystkie moje wartości ulegają przewartościowaniu. przez trzy dni obracałam się w gronie facetów niemłodszych niż trzydzieścipare lat, ale generalnie starszych i bardzo bogatych z perspektywy doświadczenia w kontaktach damsko-męskich. Kosmos, jak oni myślą o życiu i o kobietach. KOSMOS. Na dziesięciu przypada może jeden, którego poglądy znacznie nie rózniły się od moich. Byłam z siódemką z nich wczoraj na kolacji, a potem na imprezie. Nasłuchałam się jak nigdy. I wolałabym tego nie pamiętać, choć może to mnie jakoś zdystansuje do tego gatunku ludzkiego. A moja mama jest bezczelna. Tak, bezczelna niestety. Piszę to z pełną odpowiedzialnością, bo zgodnie z tym co czułam. To co zrobiła wczoraj przeszło moje ogólne wyobrażenie o jej zdolnościach. Przez chwile nienawidziłam jej z całych sił. Teraz jest już inaczej. Teraz mam do niej żal, że po tym wszystkim ona ciągle traktuje mnie jak dziewczynką z podstawówki. Napiszę wam dokładnie w emilku, ale nie wiem jeszcze kiedy. Tymczasem pozdrawiam i znikam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się za Wami stęskniłam! mam dużo do nadrobienia, postaram się na wszystko odpisać w weekend - ale ostatnich zbiorówek nie dostałam :( rodzice już pojechali..:( wieczorem wyślę zbiorówkę 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was i od razu mówię dobranoc. Groszek odpisałam, A Ty Celi nie płacz. Garni, ciesz się jak maluch spi. Buzia - i mam nadzieję że będziemy w kontakcie smsowo-telefonicznym. Do zobaczenia. Bede tęsknić. A, macie @ - co wiecej w banku było napiszę jak juz wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś jak to Kubuś. Cudowny. A Mama prześliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gafa :( Yennka wybacz, ja myślałam, ze ty juz się ewakuowałas i dlatego postanowiłam do ciebie napisac za kilka dni :( Noo tak ostatnio działam zgodnie z zasadą , chcesz miec 2 dni wolnego ?? więc wszystko zrób za dni 3 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D noo ale teraz i tak opd do ciebie Yennka pójdzie za kilka dni ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, Groszkowa macie @ ;) a co? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, podobnie jak Whim mam pocztę na interii i żadnych maili nie dostaje. Nie wiem co się z tą pocztą porobiło, tylko reklamy dostaję. Wy dziś o lekarzach a ja zrobiłam badanie moczu i odebrałam wyniki i nie są one za dobre. Wszystko co powinno być nieobecne jest obecne w moim moczu. W przyszłym tygodniu idę do lekarza i ciekawe co mi taka lekarka internistka powie czy zaleci. Nie wiem skąd mi się to wzięło, bo nie miałam problemów z nerkami czy pęcherzem. No może raz. No to mam zmartwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) bedzie dobrze ;) a jak chcesz się doinformować to wpisz badania moczu w goole i tam znajdziesz opowiedzi na większość pytań jakie cie trapią w związku ze swoimi wynikami :) Buzia :) ps a nie mozesz iśc jutro po pracy??? wiesz nerki to nasz wewnętrzny filtr i trzeba o nie szczególnie dbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi.....właśnie w internecie poszukałam wyników badań i nieciekawie to wygląda. Mój mi kupił fitolizynę i sobie piję. Taki ziołowy lek zanim pójdę do lekarza . Ale lekarz i tak będzie konieczny a ,że prawdopodobnie mam też jakieś bakterie to wtedy na posiew czeka się tydzień. Najgorsze ,że mnie te nerki bolą a dodatkowo przyczyniła się do tego wiejąca klimatyzacja. Dziś była wyłączona, tylko na chwilę włączyli i znowu czułam ból. Jutro się przesiadam w inne miejsce. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wszystkim odpisałam i do wszystkich wysłałam zbiorówkę :) ninke ja na klimatyzację mam uczulenie, tyle, że mi atakuje od razu gardło.. koniecznie zmień miejsce, jeśli się da! dobrej nocki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze jedną zbiorówkę Wam wysłałam, a co! :) u Was już jutro, więc.. wszystkiego najlepszego z okazji DNIA DZIECKA dla wszystkich Waszych dużych i małych dzieciaczków, i tych najmniejszych też, jak paznokieć!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry tak naprawdę to nie zupełnie dobry ................prawdę mówiąc to ja byłam nieznosna z rana jak dzwonił niedźwiadek ...............uparłam sie że chce mieć kamiennego słonia - dobrze że byłam zaspana bo bym sie pokłóciła na całego ............. ja jednak musze byc bardzo nieznosna dla otoczenia i zaczynam sama zauważac że jestem drażliwa jak nigdy ..........jest nadzieja że mi przejdzie albo i nie . wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam @ ...............bardzo sie starałam z nowego adresu mam cicha nadzieję że dojdzie do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×