Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ja mialam poznać Garni jak byłam na Ślasku,ale sie pochorowała:-( Teraz mielismy jechac - 22,23.09. w te okolice - nie wypaliło,ale moze to dobrze. Niestety w moich stronach nie mieszka nikt :-( Choć mieszkała Celi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze nie wypaliło, bo okazuje się że tam bal samców i mój powiedział ze jak mnie nie moze zabrć to nie jedzie :-) A nie dobrze, że nie poznam Garni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wnerwiła, mielismy w październiku jechać na rocznicę ślubu do Pragi z moim, a okazuje sie, że są OBCHODY i muszę być:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj yenka!! trzeba było go na bal samców wygonić a Ty u mnie byś zabalowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani- ale pech :( ale jak znam zycie to nadrobicie to w innym terminie :) Yennka- no Garni ma świetny pomysł ;) i ja bym się wtedy w okolice Garni wybrała na jakieś \"lody\" i pogaduchy z wami :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, okropnie się wkurzyłam, bo obchody są trzydniowe. Niby ma być bal itp ale ja wolałabym co innego. Nie cierpię takich imprez, gdzie wszyscy sie puszą:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani- to na balu i ty się popuszysz i jakos to bedzie :) mumi 2 wioski :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D to do mnie też masz w miarę blisko :D:D:D:D:D:D wiesz 2 wioski 3 rakręty 2 pagórki, jedno miasteczko i juz jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh Garni, wynajmij sale do spotkania :D :D :D :D Cześć wszystkim! Ja w rejony Garni mam daleko, ale do Groszka względnie blisko :) No i do Whimki rzut beretem. Buziaki dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi;) Mój też sie będzie musiał puszyć w części wieczornej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMALNIE: idiotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To aparatczycy z PRL-u mieli większe poczcuie humoru, większy dystans do siebie i bardziej umieli trzymać nerwy na wodzy:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, po prostu żenujace. Ale i tak mają30 % popracia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka :) jak tam humorki ? u mnie zimno - bardzo zimno brrrrrrrr az się z domku nie chce wychodzić :( ponoć jeszcze tydzień i ma nastać piękna polska jesień :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak tam jesień, słyszałam że maja być 30-stopniowe upały. Ja osobiscie czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babko -30 stopniowych upałów mi się akurat juz nie chce :P ale tak ok 28 mogłoby być spokojnie :) no i marzą mi się grzybki w laskach i ich zbieranie :) noo choćby spacerek po lesie - a tu ciapie fujjjjj w domku mam grzejniczki włączone a i tak zaczeło mnie gardełko pobolewać :( a co bedzie w październiku , listopadzie ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura :) przyszły w końcu buciko-skarpetki z allegro - są ładniejsze niż na zdjęciu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i humorek mi się poprawił - i już nawet może sobie padać do woli :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - poodpisywałam troszkę. Kurcze, niby urlop mam a cały czas coś robię w mieszkanku. Przyjechały już meble kuchenne :) Poza tym 15 moja przyjaciółka wychodzi za mąż a mi w udziale przypadła rola świadkowej więc pomagam jej w czym mogę, no i doszedł jeszcze Mario :P Już pisałam Ani w @, dam szanse tej znajomości. Pożyjemy - zobaczymy co z tego wyniknie. Ale nie chce się już dłużej \"bać, chować, uciekać\" przed... :D Ach... i ja bym chciała takie upały 30.sto stopniowe... szczególnie na 15, bo mam sukienkę delikatną i sandałki :o Całuski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku nic sie nie martw pozycze ci swoje kalosze i płaszczyk przeciwdeszczowy - biały z makietami w krateczkę więc spokojnie pod spód możesz sobie swoją sukieniusię ubrać a i kolorystycznie do mojej krateczki wszystko będzie pasowało :D:D:D:D:D:D:D:D a tak poważnie to ponoć od 13 ma być już cieplej - więc do 15 powinno się wyklarować w pogodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez wczoraj grzalismy w domu, bo już nie szło wytrzymać zimna i wilgosi.Jak tak dlaej pójdzie to będzie jak u Ruskich.....10 miesięcy zima, a później to już lieto, lieto......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co ja mam powiedzieć/:(:( Na wyprzedażach kupiłam sobie 3 pary bardzo markowych klapków i parę bardzo markowych sandałków (+klapki dla mamy) wszystko za 160 euro:P i wszysto takie śliczne leży mi w szafce:(:( a ja się wkurzam:O Bo jest tak zimno, że jesienne ciuchy i buty poszły w ruch:( Normalnie dół:( Przeszłam się do sklepu, wieje, leje i zimno...kurde zima!!!!!!! Mój ma jakiś katar, pewnie przeziebił się z powodu różnicy temperatur. Ja jestem non stop senna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście w domu jest OK. Mam dobrze ocieplony dom i ciepło trzyma. I zmał jeszcze Pavarotti i jest mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiś wkurzył mnie w kolejności : ksieciunio, syn, a potem ojciec. Dosć mam chłopów na razie. Potem wam napisze o co poszło. DZieci, normalnie jak dzieci. I pogoda na dodatek do dupy i jeszcze mam jaskrę analną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×